Športové stávky s kryptomenou

Kryptomeny ako Bitcoin, Litecoin a Ethereum úplne zmenili spôsob fungovania športových stávok – a či už sú to nižšie transakčné poplatky, rýchlejšie platby alebo zvýšená anonymita, ktorá prichádza s online platbami, je zrejmé, že krypto a športové stávky je prirodzený strih. V tomto príspevku sa pozrieme na niektoré z hlavných spôsobov, ako kryptomeny zmenili odvetvie.

Jednoduchšie, rýchlejšie a bezpečnejšie platby

Poďme si predstaviť, že vkladáte na tradičnom webe so športovými stávkami online. Predpokladajme preto, že na uskutočnenie vkladu použijete debetnú alebo kreditnú kartu. Po výbere sumy, ktorú ste chceli vložiť, budete musieť zadať svoje dlhé číslo karty. Ďalším bude dátum exspirácie a nakoniec CVV zo zadnej strany karty. Pozri sa na problém?

To je veľa informácií, ktoré musíte poskytnúť webovým stránkam s online hazardnými hrami – a bez ohľadu na to, či bookmakrovi úplne dôverujete alebo nie, pri uskutočňovaní podobných vkladov vždy existuje stupeň „je to bezpečné“.

Ak na uskutočnenie vkladu použijete kryptomenu, je to úplne iná loptová hra. Namiesto poskytovania informácií o citlivých platobných metódach na web športových stávok musíte iba skopírovať adresu ich peňaženky v kryptomene a poslať im ľubovoľnú menu, do ktorej chcete vkladať. Vklad sa nachádza v priebehu niekoľkých minút. sa objaví v back-end systéme bookmakera a vy budete môcť ihneď začať uzatvárať stávky!

Ďalšou významnou výhodou používanie kryptomien na webových stránkach o stávkovaní online je, že pri platení nie sú žiadni strední muži. Napríklad keď uskutočňujete platby online pomocou debetných a kreditných kariet, VISA alebo MasterCard vystupujú ako „prostredník“ medzi transakciami. Nielenže sú schopní zablokovať platbu (ak im boli vydané pokyny od vládnych orgánov), ale môžu si zobrať aj pomerne vysoký poplatok. Väčšina webových stránok s hazardnými hrami online platí medzi 1 až 4% za každú jednu transakciu kartou a ako si viete predstaviť, tento poplatok sa prenáša na tipujúcich. Môže sa od vás zobraziť výzva, aby ste poplatok skutočne zaplatili, alebo sa to prejaví v tom, že vám bookmaker ponúkne menšie a menej časté bonusy.

Nové webové stránky so športovými stávkami

Webové stránky so športovými stávkami na jazdu na koni

Konkurenčný trh je takmer vždy dobrá vec. Ako sme videli vo väčšine priemyselných odvetví na celom svete, čím viac spoločností vstupuje do odvetvia, tým lepšie sú výrobky – a tým nižšie ceny pre spotrebiteľov. To isté platí pre hazardné hry online a pre toľko stávok a kasínové stránky online, dnes existujú lepšie kurzy, lepšie uvítacie bonusové ponuky a lepšie zážitky zo športových stávok.

Samozrejme, s kryptomenami sme si všimli, že je otvorených niekoľko stránok zameraných na kryptomeny. Mnohé z týchto webov prijímajú iba kryptomeny – a to z nich robí obľúbenú destináciu tipujúcich po celom svete.

Pozrime sa napríklad na 5Dimes. 5Dimes je jedným z najstarších webov o športových stávkach na kryptomenu na planéte a bol to jeden z prvých webov, ktoré začali umožňovať tipujúcim uskutočňovať vklady a výbery (a stávky s) bitcoinmi. Táto stránka priniesla revolúciu v kryptomenovej stránke odvetvia online hazardných hier a nastavila silné meradlo pre konkurenčné webové stránky, ktoré sme videli v nasledujúcich rokoch otvoriť.

Dnes existuje viac stávkových webov, ktoré prijímajú platby kryptomenami, ako kedykoľvek predtým, a veľa z nich začalo prijímať aj nové kryptomeny. Napríklad zistíte, že budete môcť používať bitcoin, Bitcoinová hotovosť, Litecoin, Dodgecoin, Ethereum, Monero, Zcash a Dash.

Punters „Vyvarujte sa“ Prying-Eyes

Vzhľadom na spôsob vývoja kryptomien sa v porovnaní s bežnými platobnými metódami všeobecne považujú za oveľa bezpečnejšiu alternatívu pre tipujúcich. Pre hráčov z celej Európy to teraz nebude všeobecne problém. Zoznámte sa však s hráčmi z Ázie – Číny, Filipín a Thajska. Tieto krajiny majú notoricky známe vlády proti hazardu a je známe, že skutočne pokutujú – a v niektorých prípadoch aj uväzňujú tých, ktorí podávajú stávky online. To je jedna z hlavných výhod používania kryptomien ako bitcoin; je to úplne anonymné. Nikto nemôže sledovať platby do a z vašich účtov online hazardných hier. Ak budete dodržiavať niektoré základné bezpečnostné opatrenia, budete môcť hazardovať bez toho, aby o tom niekto vedel!

Ďalšou významnou výhodou hazardu s kryptomenami na webových stránkach so športovými stávkami je, že transakcie sa nezobrazujú na vašich bankových výpisoch. Hlavným problémom pri uskutočňovaní platieb debetnými a kreditnými kartami je, že na vašom bankovom výpise sú uvedené hazardné transakcie. To je všetko dobré a dobré – kým sa nerozhodnete, že chcete požiadať o hypotéku alebo inú formu úveru. Všeobecne sú online transakcie s hazardnými hrami potenciálnymi veriteľmi považované za vysoko negatívne a mnohí tipujúci zistili, že ich žiadosť o hypotéku bola priamo zamietnutá, jednoducho preto, že na ich účte bolo niekoľko transakcií s hazardom..

Pri používaní kryptomien to jednoducho nie je problém, takže spolu s vylepšeným ochranou súkromia a zabezpečením je to tiež dobrý spôsob, ako zabezpečiť, aby ste za svoje meno nedostali „čierne značky“ v súvislosti s úverom.


Záver

Počet posledných stávkových kníh, ktoré akceptuje, za posledných 5 rokov kryptomeny ako Bitcoin a Zcash dramaticky vzrástol. V súčasnosti existuje viac ako 60 webov s online hazardnými hrami, ktoré sa špecializujú na kryptomenu alebo ju akceptujú – a budete si môcť vychutnať rýchle, bezpečné a bezproblémové online stávkovanie, keď sa rozhodnete používať kryptomenu.

Bitcoiny – a ďalšie kryptomeny – sa tiež získavajú ľahšie ako kedykoľvek predtým. Existujú stovky online obchodných platforiem, ktoré vám umožňujú ich nákup – a môžete sa tak rozhodnúť pomocou hotovosti, debetných a kreditných kariet, elektronických peňaženiek ako PayPal a Skrill a dokonca aj priamym bankovým prevodom.!

Zdroj obrázku: Casino.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map