Recenzie na burzu Phemex: Kompletný sprievodca

Pre nové burzy kryptomien sa hra hrá oveľa ťažšie: staršie, dobre zavedené burzy si vysoko vážia používatelia aj široká verejnosť v priemysle, zatiaľ čo tie s inštitucionálnou podporou sa pre nováčikov vo vesmíre zdajú legitímnejšie. . To však neplatí Phemex späť z rozkvetu za menej ako pol roka od jeho vzniku.

Od prístupu s nulovými poplatkami až po neustále inovácie sa burza snaží zo všetkých síl vyťažiť si miesto na samom vrchole – a ak je minulá výkonnosť akýmkoľvek náznakom budúcnosti, Phemex sa určite v kryptomene stane menom domácnosti. v nasledujúcich rokoch.

Burza Phemex

Nulové poplatky spoločnosti Phemex za spotové obchodovanie

Mnoho búrz bojuje s hľadaním niečoho, čo ich odlišuje od ostatných, aby si mohli nájsť svoje vlastné miesto. Phemex pristupuje k tejto otázke zjavným, ale bezprecedentným spôsobom: ponúkajú spotové obchodovanie s nulovými poplatkami v rámci prémiového modelu členstva, a to na svojej webovej platforme aj v rámci svojej natívnej aplikácie. Zatiaľ čo niektoré z najlepších búrz kryptomien ponúkajú konkurenčné poplatky a mnohé z nich si účtujú iba symbolický poplatok, Phemex to posunul na novú úroveň.

Poplatky za Phemex

Existuje niekoľko spôsobov, ako môže používateľ získať prémiové členstvo, aby získal prístup k žiadnym poplatkom a ďalším výhodám, ako sú podmienené objednávky, ktoré sú užitočné najmä pre skúsených obchodníkov, ktorí majú plán, ako pristupovať k svojim obchodom, ako aj neobmedzené výbery, je možné vykonať na hodinovej báze. Pre začiatočníkov vidíte, či Prémiové je pre vás na prvom mieste tým, že máte priateľa, ktorý už je používateľom prémiovej verzie, vyskúšať túto funkciu prostredníctvom možnosti „Darček“. Alternatívou je získanie týchto 30-dňovej skúšobnej verzie podľa týchto krokov:

  • Pozvanie priateľa na burzu prostredníctvom vášho vlastného sprostredkovacieho kódu
  • Uskutočnite vklad 0,02 BTC alebo viac a
  • Dokončite transakciu BTC / USD v hodnote 1 000 USD alebo viac.

Je dôležité poznamenať, že skúšobná verzia neponúka všetky možnosti, ktoré ponúka celé predplatné Premium, ako sú hodinové výbery a nedostatok limitov na výber, ako aj podmienené objednávky. Toto je stále významný krok od štandardného obchodného profilu, ktorý však vôbec neponúka spotové obchodovanie – iba zmluvné obchodovanie, ktoré si účtuje určité poplatky (poplatok 0,075% a poplatok 0,025%)..

Pre tých, ktorí nemajú priateľov, ktorí by ich mohli vyskúšať, alebo nechcú podstúpiť kroky uvedené vyššie, stále existuje možnosť zakúpenia prémiového členstva. Platené v USDT, mesačné členstvo vás bude stáť 9,99 USD, k dispozícii je 90 dní za 19,99 USD a celoročný prístup bude váš za 69,99 USD. To tiež odpovedá na otázky, ako je spoločnosť Phemex schopná ponúknuť spotové obchodovanie s nulovými poplatkami: na rozdiel od mnohých iných búrz, poplatky jednoducho netvoria väčšinu ich obchodného modelu. Aj keď sú všetci obchodníci na burze vítaní, najviac sa zameriavajú na skúsených obchodníkov, ktorí vedia, čo potrebujú, a uvedomujú si výhodu zaplatenia relatívne nízkej ceny, aby získali prístup ku všetkým možnostiam, ktoré Phemex ponúka.

Ďalšie významné vlastnosti Phemexu

Ako je spomenuté vyššie, Phemex účtuje niektoré poplatky – poplatky tvorcovi a príjemcovi (0,025% a 0,075%), ktoré sa nachádzajú na každej burze. Dôvodom vyššieho poplatku pre príjemcu je, že spoločnosť Phemex sa snaží povzbudiť používateľov k vyplneniu kníh objednávok, čím by sa zabezpečila vyššia likvidita pre burzu..

Ďalším dôležitým poplatkom je takzvaný „poplatok za dynamické financovanie“ – relatívne bežný poplatok na mnohých burzách krypto derivátov, ktorý však nemusí byť nevyhnutne pochopený všetkými účastníkmi. Držitelia dlhých alebo krátkych pozícií (tí, ktorí dúfajú, že hodnota majetku vzrastie, alebo tí, ktorí dúfajú v pravý opak) sú priamo platení „mierou financovania“, ktorá môže mať kladnú alebo zápornú hodnotu, čo znamená, že môžu buď získať alebo prísť o peniaze. Burza si tento poplatok účtuje každých osem hodín. To znamená, že každých osem hodín, v prípade negatívnej miery financovania, držitelia krátkych zmlúv zaplatia držiteľom dlhých zmlúv určité percento z ich pozície.

Súčasťou platformy sú aj podúčty, ktoré umožňujú izolovanie rôznych obchodných stratégií tým istým obchodníkom. Svoje prostriedky môžete voľne prevádzať medzi podúčetmi a dokonca môžete v určitých medziach využívať obchodných robotov, čo umožňuje menej investovaný prístup..

V neposlednom rade ponúka Phemex aj uvítací bonus až do výšky 72 USD v bonusových fondoch, ktoré je možné použiť na rôzne aktivity. Bonus je rozdelený na tri časti: 2 USD, ktoré získate pri registrácii, 10 USD po splnení ich požiadaviek na sociálne médiá (napríklad sledovanie na Twitteri a retweet) a ďalší bonus vo výške 60 USD, ktorý je k dispozícii po odoslaní buď 0,2 BTC alebo 1 500 USD jediným vkladom na váš nový účet.

Konzistentný rast s konzistentnou kvalitou

Odkiaľ však pochádza táto výmena? Ak ste za posledný pol rok nesledovali správy týkajúce sa kryptomeny, možno ste ich existenciu úplne premeškali. Spoločnosť Phemex bola uvedená na trh 25. novembra 2019 v Singapure a ponúka podporu v šiestich rôznych jazykoch: angličtine, ruštine, španielčine, japončine, kórejčine a čínštine. Samotný názov je portmanteau Pheme, gréckej bohyne slávy a slávy, a MEX, čiže obchodná burza.

Vedie ho osem bývalých vedúcich pracovníkov spoločnosti Morgan Stanley s viac ako 40-ročnými skúsenosťami v poskytovaní vysokofrekvenčných technológií. Ich generálny riaditeľ Jack Tao v minulosti viedol tím Benxmark Execution Strategies (BXS) spoločnosti Morgan Stanley, zodpovedný za budovanie a nasadzovanie stratégií elektronického obchodovania pre rôzne triedy aktív na celom svete. Trading System Architect Yang Du býval systémovým architektom hongkonských búrz a klíringu, zatiaľ čo vedúca marketingu spoločnosti Cecilia Wang pôsobila sedem rokov ako generálna riaditeľka spoločnosti J.C.Moritz, investičnej poradenskej spoločnosti..

Ak vezmeme do úvahy pôsobivé pozadie tímu, asi neprekvapuje, že spoločnosť Phemex prudko stúpla z relatívne neznámej k jednej z top 10 búrz kryptomeny pre burzy derivátov na CoinMarketCap, a zároveň sa rýchlo stala najrýchlejšie rastúcou burzou roku 2020. Tím vie, že cieľové publikum, ktoré roky pracovalo na tradičnejšom finančnom trhu, a vie, aký spôsob, ako ich osloviť, je starostlivosť o všetky ich potreby – najmä tie, ktoré o sebe nemusia vedieť.

Ako spoločnosť Phemex predvída potreby svojich používateľov

Phemex nateraz ponúka šesť párov obchodovania s kryptomenami, pričom prevažnú väčšinu ich objemu tvorí BTC / USD – aj keď iné tiež vytvárajú záujem medzi ich užívateľskou základňou. Pri porovnávaní objemov obchodovania medzi rôznymi pármi by sa však malo pamätať aj na mládež burzy: od svojho vzniku na konci roku 2019, keď začala s tromi už podporovanými obchodnými pármi, pridala nové so závideniahodnou rýchlosťou. Navyše ponúka aj niečo, čo sa vo svete kryptomien často nevidí: nekrypto aktíva, obchodný pár GOLD / USD.

Ako už z jeho názvu vyplýva, GOLD / USD je naviazaný na zlato a vyrovnaný v nominálnych USD, pričom cena sa určuje kombináciou niekoľkých rôznych indexov. Toto prichádza ako ďalší spôsob – okrem nedostatku poplatkov – o ktoré sa spoločnosť Phemex stará o svojich používateľov, pretože tento obchodný pár spustili ako zabezpečenie proti volatilite spojenej s priestorom kryptomeny. Burza tiež sľubuje, že prídu ďalšie páry obchodovania s ne kryptomenami, vďaka čomu bude zaujímavá zmes aktív istá, že uspokojí tak tradičných investorov, ktorí si vyskúšajú obchodovanie s kryptomenami, ako aj zvetraných obchodníkov s kryptomenami..

Porovnávacia recenzia: Phemex vs iné výmeny

Spoločnosť Phemex na svojej webovej stránke tvrdí, že jej dvoma najväčšími konkurentmi sú spoločnosti BitMEX a Bitfinex. Zatiaľ čo ich poplatky za tvorbu a príjemcu sú rovnaké ako poplatky v službe BitMEX, Bitfinex je výrazne drahší ako oba. BitMEX však nemá natívnu mobilnú aplikáciu, čo robí Phemex aj Bitfinex. V porovnaní s Bitfinexom má Phemex aj BitMEX jednu významnú nevýhodu: podporujú iba bitcoinové vklady, zatiaľ čo Bitfinex podporuje bitcoiny, rôzne altcoiny, ako aj fiatové vklady. Phemex však ponúka vyrovnanie v BTC aj USD, čo BitMEX robí iba v BTC, a Bitfinex iba v USDT. Okrem toho sú si tieto tri výmeny navzájom veľmi podobné – rozdiely medzi nimi sú, samozrejme, záležitosťou osobných preferencií..

Celkovo vzaté, ak hľadáte seriózne obchodovanie v rozsahu profesionality ponúkanej na tradičných trhoch spolu s vysokou rýchlosťou, bezpečnosťou a spoľahlivosťou, je pre vás Phemex výmenou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map