Všetko, čo potrebujete vedieť o výsadku ICON (ICX)

Čo je ICON (ICX)?

IKONA (ICX), masívna platforma, ktorá umožňuje rôznym blockchainom vzájomne komunikovať prostredníctvom inteligentných zmlúv. Cieľom projektu je prepojiť svet a vybudovať jednu z najväčších decentralizovaných sietí na svete.

Tím má niekoľko vecí v rukáve na niekoľko nasledujúcich týždňov a nedávno zverejnil verejné oznámenie o svojich plánoch týkajúcich sa tokenu ICX a nových úložné peňaženky. Tím tiež plánuje výsadok žetónov na overené adresy.

Ako prijímať výsadok ICON (ICX)

IKONA je nastavený na poskytovanie bezplatných tokenov ICX v aplikácii Airdrop používateľom peňaženky ICONex ICX. E-maily boli odoslané tým, ktorí sa kvalifikujú do výsadku.

Na zber informácií potrebných k výsadku bola použitá prieskumná spoločnosť a z nej bol odoslaný e-mail [chránené e-mailom] cez research.net ”.

Tokeny ICX ktoré sa budú distribuovať na výsadku, budú ako hlavné čisté mince ICX, a nie tokeny ERC20, a môžu byť prijaté iba prostredníctvom peňaženky ICONex ICX. Po jednoduchom overovacom procese bude výsadok vyslaný tento mesiac.

Tím ICON nikdy nebude vyžadovať súkromné ​​kľúče jednotlivcov, kým získajú svoje bezplatné tokeny. Ak niekto kvalifikovaný na výsadok nevidí poštu, mal by používateľ skontrolovať priečinok so spamom alebo karty propagácie. Ak sa stále nezobrazuje, použite tento odkaz na odovzdanie svojich informácií tímu.

Peňaženka ICONex: Kompatibilná peňaženka pre Airdrop

Oficiálna peňaženka kryptomeny ICX, Peňaženka ICONex je oficiálne vydaný. Peňaženka je k dispozícii ako rozšírenie prehliadača Google Chrome pre používateľov počítačov. Verzie pre Android a iOS by mali vyjsť čoskoro.

Peňaženka obsahuje funkcie ako prenos, ukladanie a zálohovanie semien. Peňaženka však ukladá iba tokeny hlavnej siete ICX a nie tokeny ERC20.

The ICON (ICX) tokeny v obehu sú Žetóny ERC20 a môžu byť prevedené do Peňaženka ICONex zaslaním žetónov na adresu ETH peňaženky.

Prístup do peňaženky, kliknite tu. Kliknite na “Peňaženka”V hornej časti a prejsť na stránku rozšírenia Chrome. Kliknite na „Pridať do prehliadača Chrome”V pravom hornom rohu.

Kliknite tu nájdete kompletného sprievodcu nastavením peňaženky ICONex.

ICON Výmena tokenov ICX


Tím momentálne pripravuje token ERC20 na výmenu mincí ICX. Presný čas nebol oznámený, ale má sa stať niekedy v marci 2018.

Po začiatku procesu výmeny tokenov je možné na uskutočnenie transakcií použiť tokeny ICX ERC20. Po niekoľkých mesiacoch oznámení o zámene tokenov by sa tokeny ERC20 spálili a už by neboli použiteľné.

Tím sľubuje, že ponechá dostatok času všetkým na to, aby vymenili vaše tokeny ERC20 za mince ICX skôr, ako dôjde k ich spáleniu..

Výmeny zoznamov ICON (ICX) tokenov

The Token ICON (ICX) bol uvedený na zozname Burza Bithumb a čoskoro bude na webe Výmena upbitov naozaj skoro.

Okrem výsadku pri Tím ICON, bude ďalší ICON Airdrop Event poďakovať členom burzy Bithumb.

Na globálnej burze kryptomien Bithumb zaradil ICX na oslavu uvedenia platformy Bithumb Pro na trh.

„Na základe rokovania poradného výboru pre kryptomenu Bithumb sme uviedli zoznam ICON (ICX) s názvom„ kórejská verzia ETH “a vyniká v rámci medzireťazcového projektu.“

Burza bude výsadkom ikon ICON v 2 samostatných udalostiach.

Udalosť 1: Obchodujte a získajte ICON Airdrop

Členovia skupiny Bithumb, ktorí v období udalosti zobchodujú 1 000 000 výhier alebo viac, sa kvalifikujú do tejto fázy výsadku.

Akcia sa má držať Streda 21. marca 2018 do nedele 25. marca 2018.

Distribúcia tokenov by bola založená na období registrácie členov.

  • Ak sa zaregistrujete nad 3 roky, získate odmenu za token 20 ICX.
  • Od 1 do 3 rokov dostane odmenu 10 ICX za žetóny.
  • 6 mesiacov až 1 rok získa odmenu za token 5 ICX.
  • Účty kratšie ako 6 mesiacov získavajú 2 tokeny ICX.

Výsadok je naplánovaný na Piatok 6. apríla 2018.

Prípad 2: Vklad, potom obchodovanie a získanie 1% vkladu

Toto je otvorené pre všetkých členov.

Podujatie sa bude konať tiež medzi Streda 21. marca 2018 a nedeľa 25. marca 2018.

Počas uvedeného obdobia sa na burze vráti 1% všetok vklad ICON tokenov na burze.

Všetko, čo potrebujete, je vytvoriť adresu na burze, vložiť vklad a čakať na svoju odmenu.

Airdrop je naplánovaný na Piatok 6. apríla 2018 tiež.

Viac podrobností o tejto udalosti nájdete na oficiálnych stránkach spoločnosti Bithumb.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map