Investovanie do akcií spoločnosti Virgin Galactic Holdings (SPCE)

Virgin Galactic (NYSE: SPCE) je verejne obchodovateľná spoločnosť založená svetoznámym podnikateľom a vizionárom Richardom Bransonom. Počas pôsobenia v priemysle, ktorý je ešte len v začiatkoch, sa spoločnosti podarilo presadiť sa pred konkurenciou pomocou pokrokov vo výskume a vývoji. Virgin Galactic má dobrú pozíciu na to, aby mohla plne využiť svoj rušivý potenciál, a má solídny plán na diverzifikáciu svojich operácií do rôznych subsektorov vesmírneho cestovania, ak by sa im naskytli príležitosti..

Čo je Virgin Galactic Holdings (SPCE)?

Virgin Galactic je komerčná spoločnosť zameraná na vesmírne lety, ktorú založil Richard Branson v roku 2004. Známa tým, že pôsobí v rôznych priemyselných odvetviach, spoločnosť Virgin Group úspešne prevádzkuje viac ako 60 spoločností v odvetviach ako hudba, letecké spoločnosti, poskytovatelia mobilných služieb a hotelové reťazce. Celkový ročný príjem skupiny Virgin Group sa odhaduje na 21 miliárd dolárov. Virgin Galactic je víziou spoločnosti Branson zameranej na otvorenie vesmíru verejnosti tým, že sa stane prvou komerčnou spoločnosťou v oblasti vesmírneho cestovného ruchu na svete. Spoločnosť prevádzkuje prvý plne komercializovaný vesmírny prístav na svete v Novom Mexiku, odkiaľ budú nakoniec vypúšťané lety do vesmíru. Virgin Galactic vstúpila na burzu v New Yorku pod burzovým indexom SPCE v októbri 2019.

Prečo Virgin Galactic Holdings (SPCE) Hmota?

Podľa odhadov by mohlo byť vesmírne cestovanie do roku 2030 trhom za 20 miliárd dolárov. V sektore, ktorý nemá konkurenciu, má Virgin Galactic dobrú pozíciu na to, aby sa presadila ako hlavný hráč. Cena Virgin Galactic predstavuje cenu komerčných cestovných lístkov do vesmíru na 250 000 dolárov. Keďže každá z kozmických lodí pojme až šesť cestujúcich, dopyt po miestach prvého dostupného letu už prekračuje očakávania, a je nad 8 000 jednotlivcov si rezervuje miesta od marca 2020.

Hlavným zameraním SPCE bude suborbitálny cestovný ruch. Pomocou kombinácie tradičného cestovania lietadlami aj kozmickými loďami spoločnosť Virgin Galactic využije nízkonákladový prístup k tomu, aby ľudí dostali do vesmíru, čím sa oddeľuje od konkurencie. Kozmická loď bude pripevnená k lietadlu, ktoré štartuje z tradičnej letiskovej dráhy. Akonáhle lietadlo dosiahne dostatočnú nadmorskú výšku, oddelí sa od kozmickej lode, ktorá potom vystrelí svoje rakety, keď niekoľko minút vystúpi do mikrogravitácie a potom vyrazí späť na zem. Kozmická loď aj lietadlo pristanú späť v kozmickom prístave v Novom Mexiku a všetky aspekty operácie sa budú zameriavať na maximalizáciu počtu častí, ktoré je možné opätovne použiť.

Dvaja hlavní konkurenti v tomto priestore sú Blue Origin a SpaceX. Obe spoločnosti sú v súkromnom vlastníctve a akcie nie sú k dispozícii na žiadnej burze cenných papierov. Investorom, ktorí sa zaujímajú o tento rastúci sektor, teda zostáva iba jedna možnosť. Aj keď je SpaceX konkurenciou, operuje v trochu inom priestore a viac sa zameriava na orbitálnu turistiku, ktorá spočíva v vynášaní jednotlivcov do vesmíru na niekoľko dní alebo dokonca týždeň. Elon Musk založený SpaceX už úspešne uskutočnil lety, z ktorých najpozoruhodnejšie sú lety vypustenie dvoch astronautov do vesmíru v spolupráci s NASA v auguste 2020. Na druhej strane Blue Origin operuje v podobnejšom priestore ako Virgin Galactic, v oblasti výskumu a vývoja však stále zaostáva o niekoľko rokov..

Virgin Galactic Holdings (SPCE) Vyhliadky

Cestovanie a prieskum vesmíru už nie je odvetvím závislým od vlády. Investície zo súkromného sektoru otvorili možnosť cestovať do vesmíru v nie príliš vzdialenej budúcnosti realite pre tých, ktorí na to majú záujem a peniaze. Keď sa dokončí ďalší výskum a testovanie, prevádzkové náklady sa budú neustále znižovať. Náklady na letenky sa dajú naopak znížiť bez toho, aby to malo dopad na marže. Toto zníženie znamená, že je pravdepodobné, že cestovanie vesmírom bude otvorené ešte väčšiemu počtu ľudí, ako je v súčasnosti možné.

Zatiaľ čo suborbitálny cestovný ruch je hlavným zameraním súčasných operácií, trojfázový prístup Virgin Galactic umožňuje dostatočný rast aj do budúcnosti. Fáza 1 a 2 zahŕňa komercializáciu a potom rozšírenie vesmírnych letov, ako je zhrnuté vyššie. Fáza 3 však plánuje rozšíriť pôsobenie spoločností na nový subsektor: cestovanie z bodu do bodu. Tento prístup zameraný na fázu 3 z bodu do bodu sa bude snažiť vyvinúť technológie pre lietanie civilistov z bodu na bod na Zemi oveľa rýchlejšie, ako je to v súčasnosti možné. To sa dosiahne letom buď oveľa vyššie v atmosfére ako súčasné lietadlá, alebo dokonca do vesmíru. Táto technológia získala záujem mnohých zainteresovaných strán, vrátane NASA, ktorá podpísala dohodu s Virgin Galactic v máji 2020. Dohoda o vesmírnom zákone bola pre Virgin Galactic veľkým krokom vpred a opätovne potvrdila dôveru skupín zainteresovaných strán vo spoločnosť. Predseda Virgin Galactic Chamath Palihapitiya vyhlásil, že je presvedčený, že táto technológia je bližšie, ako si väčšina ľudí uvedomuje, odhaduje, že cestovanie z bodu do bodu rýchlosťou oveľa vyššou, ako je Concorde, môže byť vzdialené iba 5 – 10 rokov.

Ak sa tento časový rámec splní, Virgin Galactic má potenciál v nie príliš vzdialenej budúcnosti dramaticky narušiť odvetvie leteckej dopravy. Spoločnosť Virgin Galactic by bola schopná uspokojiť množstvo rôznych potrieb za rôznych cenových hladín, od obchodných ciest po turistov. Spolu s už dobre zavedeným plánom suborbitálneho cestovného ruchu má spoločnosť niekoľko rôznych spôsobov rastu a výhodu prvenstva, ktorá jej môže umožniť ovládnuť trh. Okrem toho by rozsiahla sieť spoločností zakladateľa Richarda Bransona mohla potenciálne synergizovať s niektorými plánovanými aktivitami Virgin Galactic, čo by ešte viac upevnilo veľmi výhodnú pozíciu, v ktorej sa spoločnosť nachádza..

Kúpte si Virgin Galactic Holdings (SPCE) Zásoby

Sprostredkovateľ, ktorého odporúčame, je Prvý stupeň.

Firstrade je popredná online sprostredkovateľská firma, ktorá ponúka kompletný rad investičných produktov a nástrojov určených na pomoc investorom ako vy, aby prevzali kontrolu nad vašou finančnou budúcnosťou. Od svojho založenia v roku 1985 sa spoločnosť Firstrade zaviazala poskytovať vysoko hodnotné a kvalitné služby.


Vďaka kombinácii vlastnej obchodnej technológie, vysoko intuitívneho používateľského rozhrania, vynikajúcich služieb zákazníkom a mobilných aplikácií ponúka Firstrade komplexné riešenie pre všetky vaše investičné potreby..  Prvý stupeň je členom FINRA / SIPC.

Investovanie do akcií spoločnosti Virgin Galactic Holdings (SPCE) Investovanie do akcií spoločnosti Virgin Galactic Holdings (SPCE) Investovanie do akcií spoločnosti Virgin Galactic Holdings (SPCE)
★★★★★ ★★★★★ Prvá recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ M1 Finančné hodnotenie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Public.com Recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Poplatky

Nulová provízia

Poplatky

Nulová provízia

Poplatky

Nulová provízia

Minimum účtu

Žiadne

Minimum účtu

100 dolárov

Minimum účtu

Žiadne

Propagácie

Zásoby zadarmo *

* Podrobnosti nájdete na webových stránkach.

Propagácie

Žiadne

Propagácia

Žiadne

Zhrnutie

Záujem a investície do odvetvia kozmického cestovného ruchu sa začali objavovať až v posledných rokoch. Keď sa nakoniec spustí prvý výlet do komerčnej vesmírnej turistiky a bude vzrastať väčší záujem, Virgin Galactic zostane lídrom v tomto odbore a bude si vyberať mnoho cestujúcich, ktorí cestujú prvýkrát, vďaka svojej reputácii. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v porovnaní s konkurenciou a ambicióznemu plánu na rozšírenie a získanie podielu na trhu bude spoločnosť v dohľadnej budúcnosti naďalej dominantným hráčom v oblasti vesmíru..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map