Revízny mesiac – apríl 2020

Pretože svet pokračuje v pokroku v boji proti COVID-19, príťažlivosť digitálnych cenných papierov stále rastie. Je to z veľkej časti z dôvodu viditeľného zníženia aktivity rizikového kapitálu, čo vedie k zvýšenému záujmu o alternatívne spôsoby tvorby kapitálu..

Toto vydanie časopisu „The Digital“ zdôrazňuje niekoľko príkladov tohto riešenia spolu s niekoľkými objasňujúcimi rozhovormi, ktoré sa uskutočnili v priebehu apríla.

Sekundárne trhy

Jednou z všeobecne očakávaných výhod spojených s digitálnymi cennými papiermi je nástup sekundárnych trhov z dôvodu likvidity, ktorú potenciálne poskytnú.

Apríl sa skončil ako zmiešaná taška, čo sa týka sekundárnych trhov. Zatiaľ čo popredná americká platforma OFN bojuje so svojimi financiami, kanadská spoločnosť TokenGX dostala zelenú pre ďalšie úsilie.

TokenGX získava greenlight na rozvoj sekundárnej obchodnej platformy pre kanadské trhy

Sieť OpenFinance „OFN“, na vyradenie aktív, pokiaľ nebudú emitenti postupovať

Strategické investície + zvyšovanie kapitálu

So zvyšujúcim sa vzdelaním spotrebiteľských základní bude ich príťažlivosť stúpať u spoločností zameraných na investovanie do sociálnych dopadov. EFFV to uznala a oznámila nadchádzajúcu STO, štruktúrovanú tak, aby podporovala ich rast v „zelenom“ úsilí.

V apríli spolu s tým spoločnosť tZERO úspešne získala investíciu vo výške 5 miliónov dolárov. Spoločnosť naznačuje plány na využitie tohto financovania na rozšírenie služieb v Ázii.

tZERO zabezpečí 5 mil. USD na rozšírenie ázijských operácií

Earth First Food Ventures (EFFV) – Investície do sociálnych dopadov v rámci FoodTech

Stablecoiny

Jednou z najhorúcejších foriem digitálnych aktív sú bezpochyby stablecoiny. Tieto aktíva si získali pozornosť mnohých až do tej miery, že Facebook vyvíja svoj vlastný variant. Minulý mesiac sme zaznamenali vývoj nielen okolo Váh, ale aj poznatkov od politikov aj výskumníkov.

Kalifornskí výskumníci z iniciatívy Berkeley Haas Blockchain vydávajú novú štúdiu stablecoinu

Váhy musia byť stále uhasené, stále sa formujú prostredníctvom kritiky a rastu

V správach

Hra v karanténe tokenizácie s Vertalom

Keďže sektor digitálnych cenných papierov je už niekoľko rokov starý, v tomto okamihu nastal čas, aby spoločnosti začali tlačiť na skutočné prijatie. Vertalo to uznal a nedávno oznámil viacnásobné úsilie práve o to. Posledným z nich je spustenie tokenizačného izolovaného priestoru, ktorý nazývajú.

Generálny riaditeľ spoločnosti Vertalo, Dave Hendricks, hovoril o účele svojho tokenizačného sandboxu a o tom, prečo je potrebný.

„Program Sandbox Vertalo je inovácia, ktorá je zameraná na zníženie prekážok transformácie digitálnych aktív a na posilnenie postavenia účastníkov trhu … Aby sme si vytvorili dôveru v programy digitálnej transformácie, musíme prekonať drahé služby pre komoditné transakcie, ako je vydávanie tokenov. “ Prečítajte si tu

 

Pán Wonderful spojil úsilie s platformou akciového crowdfundingu „StartEngine“

Spoločnosť StartEngine, odhodlaná pokračovať v raste a poskytovať svojej klientele neprekonateľné príležitosti, bola minulý mesiac úspešná v získavaní nových talentov do svojho tímu. Členom tímu nie je nikto iný ako Kevin O’Leary, alias pán Wonderful.

Kevin O’Leary hovoril o tom, prečo sa rozhodol skočiť na crowdfunding pomocou StartEngine.

„S pandémiou koronavírusov spôsobujúcou ekonomickú neistotu majú začínajúce podniky a malé podniky neuveriteľne ťažký prístup k kapitálu, takže uvidíte výrazný nárast záujmu o crowdfundingové spoločnosti ako StartEngine, ktoré tento problém riešia … ohliadnuť sa za týmto obdobím ako začiatkom rozmachu akciového crowdfundingu a myslím si, že je to odvetvie, ktoré StartEngine vyhrá. “ Prečítajte si tu

Rozhovory

Jim Dowd, zakladateľ & Výkonný riaditeľ spoločnosti North Capital Private Securities

V tomto exkluzívnom rozhovore sme diskutovali o nedávnom zavedení nového ATS, ktorý podporuje rôzne aktíva vrátane digitálnych cenných papierov. Tento vývoj predstavuje dôležitý krok vpred, v kľúčovom období, keď investori hľadajú tieto služby. Čítaj viac

Nick Bhargava, spoluzakladateľ spoločnosti GROUNDFLOOR

Ako spoluzakladateľ crowdfundingovej platformy zameranej na nehnuteľnosti, GROUNDFLOOR, má Nick Bhargava jedinečný pohľad na zákon o pracovných pozíciách. V tejto diskusii zdôrazňujeme potreby priemyslu, pokrok, ako aj to, čo ponúka spoločnosť GROUNDFLOOR. Čítaj viac

Benjamin Tsai, prezident & Managing Partner spoločnosti Wave Financial

Medzi ich nadchádzajúcim „Kentucky Whisky Fund“ a investíciami do spoločností ako Securitize a Vertalo je Wave Financial jednoznačne „all-in“ v oblasti digitálnych cenných papierov. Preštudujte si našu diskusiu s Benom Tsaiom, ktorý rozpráva o tom, prečo to tak je. Čítaj viac

Okolo webu

Okamžitý prístup: ľahké, bezpečné a kompatibilné transakcie peer-to-peer digitálnych cenných papierov – sekuritizácia

Keďže mnoho búrz zameraných na digitálne zabezpečenie stále pracuje na rozbehu, Securitize vyvinula a uviedla na trh nový spôsob nákupu / predaja týchto aktív. Táto schopnosť vychádza z použitia technológií, ako napríklad „Atomic Swaps“, čo eliminuje potrebu sprostredkovateľov tretích strán.  Čítaj viac

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map