Ako nakupovať bitcoiny cez PayPal v roku 2020

Ak sa pozriem späť, zreteľne si spomeniem na množstvo úsilia a myšlienok, ktoré šli do vymyslenia spôsobu nákupu bitcoinu. Ale viete čo, nie je ani zďaleka také ťažké kúpiť bitcoiny teraz v porovnaní s niekoľkými rokmi – aj keď sa rozhodnete pre nákup bitcoinov cez Paypal.

Úprimne povedané, vtedy to tiež nebolo naozaj ťažké, bola to len skutočnosť, že vtedy bolo informácií dosť málo. Ale aj teraz existujú určité obmedzenia. Boli by ste napríklad prekvapení, koľko spoločností akceptuje Paypal, pokiaľ ide o kryptomeny.

Čo je na tom s kryptomenami a Paypal?

Niet pochýb o tom, že spoločnosť Paypal ako spoločnosť mala pomerne veľký záujem o kryptomenu a predovšetkým o bitcoiny. O to viac je prekvapujúce, že nemôžete skutočne použiť účet Paypal na vklad finančných prostriedkov na váš účet výmeny kryptomeny.

Prečo je toto? Dôvod je ten, že Paypal umožňuje kompenzácie, čo je prominentná vlastnosť pre väčšinu z nás. Umožňuje nám to s istotou zaplatiť za tovar vopred cez internet s vedomím, že ak sa predajca vypovie z našej dohody, môžeme vystaviť kompenzáciu a získať späť naše peniaze.

Ako nakupovať bitcoiny cez PayPal

Funkcia kompenzácie nie je vo všetkých svojich výhodách kompatibilná s tým, ako kryptomeny fungujú. Po potvrdení bitcoinovej transakcie neexistuje absolútne žiadny spôsob, ako ju zvrátiť. Horšie však je, že vrátenie peňazí v kryptomene nemusí mať rovnakú hodnotu, keď bude vyplatené.

Potenciál pre bezohľadných

Vytvára sa tak situácia, keď existuje veľký potenciál podvodu. Vysvetlím, ako môžu byť výmeny podvedené. Povedzme, že človek vloží 1 000 dolárov na burzu kryptomien. Využívajú novo vložené prostriedky na nákup bitcoinu na bitcoinovom trhu a vyberajú ho do a hardvérová peňaženka.

Po bezpečnom výbere finančných prostriedkov do hardvérovej peňaženky mohli iniciovať kompenzáciu. To teraz neznamená, že burza štandardne príde o peniaze. Tento proces je však časovo náročný a vyžadoval by si obrovský tím, ktorý by sa zaoberal všetkými neoprávnenými kompenzáciami.

V zásade je to nákladný problém, o ktorom väčšina búrz jednoducho neverí, že stojí za to. Tpráve preto burzy kryptomeny jednoducho neponúkajú Paypal ako spôsob ukladania finančných prostriedkov.

Stále môžete nakupovať bitcoiny cez PayPal

Je zrejmé, že veľa z nás miluje pohodlie služby PayPal. Väčšina z nás má účty PayPal, ktoré sú prepojené s našimi bankovými účtami a ich použitie je predovšetkým preferovanou možnosťou. Pretože je po ňom dopyt, existujú spôsoby, ako nakúpiť bitcoiny cez PayPal. Musíte len vedieť, kde hľadať.

5 spôsobov, ako nakupovať bitcoiny prostredníctvom služby PayPal

V tomto článku si prejdem niekoľko najlepších spôsobov nákupu bitcoinu cez PayPal. Týmto spôsobom môžete ľahko zaplatiť za bitcoiny a previesť ich na burzu alebo do svojej peňaženky na bezpečnú úschovu.

1. LocalBitcoins

K nákupu bitcoinov stačí jediné kliknutie

LocalBitcoins je trh typu peer-to-peer pre nákup a predaj bitcoinov. Webová stránka funguje ako sprostredkovateľ medzi kupujúcimi a predávajúcimi a poskytuje platformu na zverejňovanie našich ponúk a dopytov za rôzne ceny. Webová stránka navyše slúži ako služba úschovy, aby sa zabránilo podvodom.

Ak chcete kúpiť bitcoin na LocalBitcoins, môžete zadať objednávku na kúpu a počkať, kým predajca s vašou objednávkou bude komunikovať, alebo si môžete jednoducho zvoliť predajcu, ktorý ponúka najlepšiu cenu..

Najskôr by ste klikli na meno predajcu, potom by ste mohli skontrolovať jeho spätnú väzbu od ostatných kupujúcich. Budete tiež chcieť skontrolovať maximálnu sumu, ktorú sú ochotní naraz predať.

Používanie LocalBitcoins je mimoriadne ľahké a trvá vám skoro vôbec. Existuje však aj negatívum. Pravdepodobne budete platiť viac, ako by ste platili na burze, pretože väčšina opakujúcich sa a dôveryhodných kupujúcich a predávajúcich to robí kvôli zisku. Z tohto dôvodu budú o niečo viac ako trhová cena a nakupujú trochu pod trhovou cenou.

2. eToro

Nakúpte bitcoiny cez PayPal na Etoro

eToro je popredná platforma pre sociálne obchodovanie, jej nedávna iniciatíva zameraná na rozšírenie ponuky kryptomien z neho urobila jednu z najlepších možností nákupu bitcoinov a niekoľkých ďalších kryptomien pomocou služby PayPal..

Odkedy eToro je viac ako burza kryptomien, môžete financovať svoje obchodné účty pomocou služby PayPal a uskutočňovať množstvo investícií v celej rade rôznych tried aktív vrátane kryptomien.

eToro ponúka aj platformu pre obchodovanie s kopírovaním, ktorá umožňuje novým investorom kopírovať obchodné rozhodnutia úspešných obchodníkov na tejto platforme. Ak investujete do obchodovania s kryptomenami, eToro je jednoznačne najlepšia voľba, ktorá je vám k dispozícii.

Je to etablovaný online sprostredkovateľ. Ponúka nespočetné množstvo nástrojov sociálnych médií prispôsobených potrebám investorov a obchodníkov. A čo je najdôležitejšie, môžete svoj účet financovať pomocou služby PayPal, čo je funkcia, ktorú zatiaľ žiadna z ostatných búrz kryptomien zatiaľ ponúkať.

3. WirexApp

Nakúpte bitcoiny v Wirex

Ak dávate prednosť ľahkej mobilnej aplikácii, Wirex je to, čo ste hľadali.

Wirex je platobný procesor vhodný pre kryptomeny. Túto službu môžete využiť na vydávanie debetných kariet VISA alebo na jednoduché prevody finančných prostriedkov a uskutočňovanie platieb pomocou ich mobilnej alebo počítačovej meny. Okrem výmeny cudzej meny môžete meniť aj svoju fiat menu do kryptomeny vrátane bitcoinov.

Pri prvom použití služby bude založenie účtu trvať asi 1 až 2 dni. Po počiatočnom nastavení sú všetky transakcie takmer okamžité. Ak chcete začať, musíte postupovať podľa týchto jednoduchých krokov:

 • Najskôr, vytvorte si účet WirexApp.
 • Po vytvorení účtu budete musieť účet overiť, potom dostanete virtuálnu vízovú kartu. Kartu si môžete objednať aj kedykoľvek po overení.
 • Ďalej budete musieť dofinancovať svoju virtuálnu vízovú kartu. Nemusíte to financovať z veľkej sumy, postačí vám aj transakcia vo výške 3 USD.
 • checkNext, prihláste sa na svoj účet PayPal, prejdite na kartu Peniaze a kliknite na možnosť pridať kartu.

Stačí pridať novú virtuálnu debetnú kartu a môžete vyraziť.

 • Potom kliknite na pridať ďalšiu kartu a potom zadajte podrobnosti o svojej virtuálnej debetnej karte Wirex.
 • Zobrazí sa výzva na overenie karty, ktorá uskutoční sériu transakcií v celkovej hodnote až 3 USD. Potom budete musieť do svojho účtu Wirex zadať kód PayPal.

Keď prejdete všetkými týmito krokmi a prepojíte svoj účet Wirex s účtom PayPal, môžete pomocou svojej novej virtuálnej debetnej karty získať nepriamy prístup k finančným prostriedkom z vášho účtu PayPal na nákup bitcoinov alebo iných kryptomien.

4. PaxFul

Nakúpte bitcoiny na Paxful

Peer-to-peer trh pre všetky vaše krypto potreby.

PaxFul je ďalší populárny a jednoduchý spôsob, ako môžu noví používatelia kryptomeny nakupovať bitcoiny prostredníctvom služby PayPal. V skutočnosti môžete dokonca využiť aj ďalšie platobné služby podobné službe PayPal, ako napríklad Skrill a Payoneer.

PaxFul ako služba je dosť podobná LocalBitcoins. Má však oveľa lepšie užívateľské rozhranie a ponúka oveľa viac možností nákupu bitcoinov. Počet možností si môžete pozrieť na obrázku vyššie.

Ak chcete nakupovať bitcoiny prostredníctvom služby PayPal, jednoducho by ste museli kliknúť na kartu PayPal v stĺpci Plaťte pomocou v ľavej časti obrazovky..

5. VirWox

Nakúpte bitcoiny vo Virwoxe

Virwox je skratka pre Virtuálna svetová burza. Jedná sa o najvýznamnejšiu službu na nákup virtuálnych mien všetkých pruhov, nielen kryptomien. Virwox je v skutočnosti autorizovaným predajcom spoločnosti Lindens, virtuálnej meny používanej v populárnej online hre Second Life.

Virwox bol spočiatku jediný spôsob, ako mohli investori do kryptomien nakupovať bitcoiny prostredníctvom služby PayPal. Tento proces je trochu komplikovaný a zahŕňa uskutočnenie niekoľkých transakcií skôr ako získate svoje bitcoiny. Je to tiež trochu nákladné z dôvodu počtu zahrnutých transakcií. Poďme si predstaviť, ako by ste nakúpili bitcoiny na Virvoxe:

 1. Prejdite na VirWox a vytvorte si bezplatný účet.
 2. Financujte svoj účet pomocou služby PayPal.
 3. Prejdite na burzu a kúpte SLL prevodom dolárov na SLL.
 4. Preveďte svoju SLL na bitcoiny.
 5. Teraz vyberte bitcoiny do svojej bitcoinovej peňaženky.

Virvox bol pôvodne jediný spôsob nákupu bitcoinu prostredníctvom služby PayPal, ale už to tak nie je. Ak máte účet na webovej stránke, určite to má zmysel. Inak si nemyslím, že vynaložené úsilie jednoducho stojí za to, najmä pri všetkých alternatívach, ktoré máme teraz k dispozícii.

Záver

Ako vidíte, existuje niekoľko spôsobov, ako môžete kúpiť bitcoin pomocou služby PayPal. Väčšina z týchto spôsobov však vyžaduje, aby ste svoj účet PayPal použili na financovanie iného účtu. Ak sa ale rozhodnete pre jedno z bitcoinových trhov peer-to-peer, môžete priamo nakupovať pomocou svojho účtu PayPal..

Čítať: 5 najlepších spôsobov nákupu bitcoinu kreditnou kartou

Ak považujete tento článok za užitočný a poučný, vyzývam vás, aby ste si pozreli niektoré z článkov na tejto webovej stránke. Robíme všetko pre to, aby sme zabezpečili, že naše články budú informatívne a pomôžu vám lepšie pochopiť praktické dôsledky toho, že ste investorom v kryptomene..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map