RealBlocks získava 3,1 milióna dolárov pre tokenizovanú realitnú platformu

Pôsobivý nárast

Blockchainová spoločnosť RealBlocks nedávno oznámila ukončenie svojho posledného kola financovania. Tento úspešný nárast priniesol spoločnosti RealBlocks zisk 3,1 milióna dolárov.

Na tomto financovaní sa podieľali rôzne spoločnosti. Najvýznamnejšie sú spoločnosti Science Inc. a Morgan Creek Digital. Každá z týchto spoločností má úzke väzby na sektor digitálnych cenných papierov, pretože sa snažia o ďalšie dozrievanie tohto odvetvia.

Pomocou tohto financovania si RealBlocks kladie za cieľ pokračovať vo vývoji svojej realitnej platformy založenej na blockchaine. Ako spoločnosť uznali výhody digitálnych cenných papierov krytých aktívami v reálnom svete, ako sú nehnuteľnosti. Ich cieľom je teda priniesť na trh nehnuteľností nielen dostupnosť, ale aj likviditu.

Tie, ktoré boli zahrnuté aj do zvýšenia, boli Zelkova Ventures, Ulu Ventures, a Medzikultúrne podniky.  Všetky firmy rizikového kapitálu.

Komentár

Po zverejnení oznámenia k veci hovorili zástupcovia každej spoločnosti. Tu je niekoľko slov z týchto osôb:

Perrin Quarshie, Zakladateľ & Generálny riaditeľ spoločnosti RealBlocks, uviedol,

„S podporou našich strategických investorov akcelerujeme vývoj nášho produktu a prijatie technológie blockchain pre nehnuteľnosti, odvetvie, ktoré predtým veľa inovácií nezažilo. Je to skvelá príležitosť na zlepšenie investičných skúseností pre sponzorov aj investorov a zároveň minimalizovanie trenia počas celého procesu. “

Greg Gilman, Spoluzakladateľ & Výkonný riaditeľ spoločnosti Science Inc., uviedol,

„Investovali sme do RealBlocks, pretože toto použitie technológie blockchain má výhody z reálneho sveta, ktoré sa dokonale zhodujú s našim investičným modelom. Veríme, že trh s nehnuteľnosťami, rovnako ako takmer všetky triedy aktív, bude čoraz viac riadený údajmi a digitalizovaný alebo digitálne natívny, a tešíme sa na nadviazanie na našu históriu transformačných spoločností. “

Anthony Pompliano, Zakladateľ & Partner spoločnosti Morgan Creek Digital, uviedol,

„Rok 2019 bude pre blockchainové projekty neuveriteľne dôležitým rokom. Po rokoch experimentovania a vývoja trh očakáva, že tieto spoločnosti teraz vyriešia skutočné problémy. RealBlocks je jedným z tímov, ktorý má funkčný produkt a ukázal, že môže vykonávať na vysokej úrovni – to je jeden z dôvodov, prečo sme nadšení investovať. Jednou z našich hlavných téz v Morgan Creek Digital bolo, že každá akcia, dlhopis, mena a komodita budú v budúcnosti niekedy tokenizované. RealBlocks vyvinul riešenie, ktoré pomôže najlepším hráčom v realitnom priemysle vstúpiť do blockchainovej revolúcie. “

RealBlocks


Tí, ktorí stáli za spoločnosťou RealBlocks, založili spoločnosť v roku 2017 so sídlom v New Yorku. RealBlocks predovšetkým uľahčuje získavanie kapitálu. Robia tak prostredníctvom fúzie blockchainu a nehnuteľností. Vydaním digitálnych cenných papierov láka RealBlocks príťažlivosť investorov aj vydavateľov bezpečnostných tokenov.

Činnosť spoločnosti stojí na čele zakladateľa, Perrin Quarshie – absolvent Georgia Institute of Technology a Massachusetts Institute of Technology.

Spoločnosť Quarshie vo svojej tlačovej správe stručne opísala niekoľko výhod platformy RealBlocks. Uviedol, „Naša platforma tiež poskytuje príležitosti na likviditu po vydaní. Investori budú môcť pripísať svoje peňaženky na platforme v mene Digital / Fiat Currency a potom prostredníctvom súkromných umiestnení kúpiť tokeny predstavujúce vlastníctvo príslušnej nehnuteľnosti. Prostredníctvom našej platformy majú investori po celom svete možnosť efektívne investovať a zbierať ponuky nehnuteľností bez komplikácií a neprimeraných nákladov na verejnú registráciu cenných papierov. “

Science Inc.

Spoločnosť Science Inc. sídli mimo mesta Santa Monica. Spoločnosť predovšetkým funguje ako firma s rizikovým kapitálom a investuje do sľubných start-upov. Medzi ne patria napríklad spoločnosti DollarShaveClub, Science Blockchain a ďalšie.

Okrem podrobností o udalostiach financovania sme sa v minulých mesiacoch pozreli aj na Science Blockchain. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tomto projekte, navštívte stránku s výpismi tokenov TU.

Morgan Creek Digital

Morgan Creek Digital je novozaložená pobočka spoločnosti Morgan Creek Capital Management. Zatiaľ čo každá pobočka funguje ako spoločnosť rizikového kapitálu, táto nová pobočka sa špecializuje na blockchain a digitálne cenné papiere.

Táto pobočka bola založená začiatkom roku 2018 a stojí v jej čele Anthony Pompliano – významná osobnosť v priemysle.

V ďalších správach

Financovanie, o ktorom sa tu dnes diskutuje, pokračuje v trende záujmu spoločností vyvíjajúcich sektor digitálnych cenných papierov. Tu je ďalší príklad úspešnej finančnej udalosti:

Securitize zvyšuje v sérii A 12,75 milióna dolárov

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map