Ako sa bitcoiny zastavujú, zdokonaľujú sa základy éteru: Crypto Market každý deň

V čase tlače (10:00 UTC) sa bitcoiny (BTC) obchodujú za 8 839,11 dolárov a za posledných 24 hodín sa zvýšili o 0,93 percenta na cenu indexu BTC spoločnosti OKEx. Bitcoin sa snaží získať späť svoju dynamiku a prekonať úroveň odporu 9 000 dolárov.

V súčasnosti sa celková trhová kapitalizácia kryptomeny zvýšila o 0,5 percenta. Podľa údajov získaných z dominancie bitcoinov sa zvýšila o 0,3 percenta na 65,4 percenta CoinGecko.

Veľkoplošné kryptomeny nedosahovali dostatočné výkony, zatiaľ čo Ethereum (ETH) a Bitcoin Cash (BCH) boli stále v mínuse – stratili 0,05 percenta, respektíve 0,42 percenta. Cardano (ADA) pokračovalo v behu býkov a dosiahlo najlepšie výsledky medzi hlavnými altcoinmi, s návratnosťou 1,5 percenta za posledných 24 hodín.

Indexová tabuľa tokenov OKEx (od 10:00 UTC). Zdroj: OKEx

Najlepší výhercovia a porazení

  • EDO / USDT + 30,85%
  • THETA / USDT + 24,73%
  • ZIL / USDT + 21,93%
  • CESTNÁ / USDT -4,14%
  • MITH / USDT -4,44%
  • ORBS / USDT -11,53%

Niekoľko kryptomien s malou a strednou kapitalizáciou má veľmi dobré výkony. Podľa údajov OKEx Spot je EDO najlepším ziskom za posledných 24 hodín s návratnosťou 30,85 percenta. Ďalšími najlepšími hráčmi sú THETA a ZIL. Spoločnosť THETA bola skutočne na vzostupe Spustenie siete Mainnet 2.0.

ORBS a MITH boli včera na zozname Top Gainers. Zdá sa však, že obchodníci z týchto dvoch profitovali. ORBS a MITH sú najväčšími stratami za posledných 24 hodín – stratili 11,53 a 4,44 percenta.

Analýza ICO sumarizuje top 10 najvýkonnejších altcoinov s trhovými stropmi nad 10 miliónov dolárov za posledný týždeň. Mnohé z týchto altcoinov majú pripravované veľké vylepšenia, zoznamy alebo nové vydania.

Top 10 najvýkonnejších altcoinov za posledný týždeň. Zdroj: Analýza ICO

Zlepšenie základov etherea

Odkedy sa blížime k Q3, času dlho očakávaného uvedenia Ethereum 2.0, videli sme určité vylepšenia v základoch, ktoré by mohli podporiť cenu éteru.

Celkový plyn použitý v sieti Ethereum dosiahol nové ročné maximum. V súčasnosti predstavuje 95 percent maximálneho možného množstva plynu, čo sa od začiatku tohto roka zvýšilo o 25 percent. Delphi Digital interpretoval toto zvýšenie ako výsledok viac transakcií a väčšej výpočtovej zložitosti. Keď na ethereu beží stále viac a viac stablecoinov a aplikácií DeFi, plyn sa stáva prísnou požiadavkou. Používatelia musia zvýšiť svoje poplatky za plyn, aby videli akékoľvek stanovenie priorít.

Použitý plyn vs. maximálny možný plyn. Duša: Delphi Digital

Ethereum 2.0 sa navyše presunie z dôkaz o práci konsenzuálny model (PoW) k a dôkaz o podiele (PoS) mechanizmus. Po prechode na PoS sa od účastníkov vyžaduje, aby udržiavali rovnováhu 32 ETH na spustenie uzla validátora. To má za následok hromadenie správania sa tých investorov, ktorí hľadajú pasívny príjem.

Podľa Glassnode graf, počet adries s 32 ETH a viac tiež rýchlo stúpal – a dosiahol rekord 116 351 do konca apríla. To predstavuje v tomto roku nárast o 18 percent.

Ethereum: adresy so zostatkom nad 32 ETH. Zdroj: Glassnode

Bitcoinová technická analýza

V súčasnosti sa bitcoin snaží získať späť svoju dynamiku. Tvorila a vzor s dvojitým dnom včera prelomil úroveň odporu 8 830 dolárov, podľa ceny OKEx BTC Quarterly Futures (BTCUSD20200626). Táto úroveň sa dnes stala krátkodobou podporou pre dnešok.

Na hornej strane si Bitcoin kladie za cieľ otestovať úroveň odolnosti 9 000 dolárov. Ak však bitcoin nedokáže udržať 8 830 dolárov, strednodobá podpora 8 550 dolárov sa môže znova otestovať.

OKEx Štvrťročné futures na BTC (BTCUSD0626) 1H graf. Zdroj: OKEx

Ethereum technická analýza

Ethereum išlo od poklesu volatility viac bokom ako bitcoin. Už nejaký čas sa obchoduje v rozmedzí 190 až 211 dolárov – a zdá sa, že sa z tohto rozsahu v blízkej budúcnosti nemusí dostať..

Vnútrodenná podpora sa pohybuje okolo 196 dolárov, zatiaľ čo krátkodobá rezistencia predstavuje 206 dolárov.

OKEx ETH Quarterly Futures (ETHUSD0626) 1H graf. Zdroj: OKEx

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo

OKEx Insights predstavuje analýzy trhu, podrobné funkcie a vybrané správy od krypto profesionálov. Sledujte OKEx Insights na a.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map