Bitcoin tvorí konvergenčný trojuholník, spätné vrátenie by mohlo získať podporu okolo 6 950 dolárov: Crypto Market každý deň

Štvrtok 23. apríla: väčšina top kryptomien zaznamenáva mierne až mierne zisky za posledných 24 hodín.

Bitcoin (BTC) sa naďalej pohybuje nad úrovňou 7 000 dolárov a v daný deň zaznamenal 1,5-percentný rast.

Ethereum (ETH) je až o 3,4 percenta, čo predstavuje druhý najväčší rast z desiatich najlepších mincí.

XRP spoločnosti Ripple získal za posledných 24 hodín iba 0,6 percenta, stále sa obchodoval pod 0,19 dolára.

Pri súčasných objemoch je ťažké prekonať 7 200 dolárov

1H graf BTC / USD Perpetual Swap dáta. Zdroj: OKEx.com

Po tom, čo boli bitcoiny potlačené oblasťou odporu medzi 7 200 – 7 300 dolárov, trend dnes ráno ustúpil a teraz našiel podporu na úrovni 7 050 dolárov. Počas posledných dvoch hodín zaznamenal tento trend odrazový signál, ale priestor je obmedzený, pretože nie je ľahké prekonať 7 200 dolárov pri súčasnej úrovni hlasitosti.

Červené krúžky na hodinovom grafe vyššie ukazujú, že keďže cena 7. apríla dosiahla vrchol 7 470 dolárov, vrchol každého nasledujúceho odrazu bol nižší – dosiahol okolo 7 300 dolárov a potom 7 200 dolárov.

Zelené krúžky naznačujú, že každé hodinové vytiahnutie dna bolo tiež vyššie ako predchádzajúce, okolo 6 450 dolárov a potom 6 750 dolárov.

Existujú klasické charakteristiky vzoru konvergenčného trojuholníka. Dá sa preto predpovedať, že sťahovacie dno počas tejto fázy môže získať podporu okolo 6 950 dolárov. Investori by si mali uvedomiť, že ak sa návratnosť alebo odskok posunú vyššie alebo nižšie ako predchádzajúci vrch alebo spodok, pravdepodobne to znamená, že nasledujúci trend bude viditeľný na dennej úrovni.

Zúžená pohyblivá oblasť bitcoinu medzi MA (30) a MA (60)

1D graf BTC / USD Perpetual Swap dáta. Zdroj: OKEx.com

1-denný graf bitcoinu stále ukazuje, že v súčasnosti tento trend nezlomil podporu MA (30) ani odpor MA (60). Pohyblivá oblasť sa však zužuje, čo znamená, že zlom by mohol nastať v najbližších dňoch.

Obchodníci musia pred vstupom na trh potvrdiť, že zlom je racionálny. Počas úniku sa môžu vyskytnúť dve podmienky. V podmienke 1 je trend silný a je možné, že viac ako tretina prvého rozbitého svietnika sa vytvorí nad MA (60). Je ťažké, aby sa v tomto stave trend vrátil späť do predchádzajúcej oblasti. V opačnom prípade, ak je nad MA (60) iba menej ako tretina svietnika, môže to znamenať, že rozbitie je slabé a je možné, že ide o pascu. Rovnaký princíp platí, ak klesne pod MA (30).

Úrovne odporu a podpory

 • Krátkodobý odpor: 7 200 dolárov
 • Strednodobý odpor: 7 300 dolárov
 • Krátkodobá podpora: 7 050 dolárov
 • Strednodobá podpora: 6 950 dolárov

Je potrebné preukázať podporu MA (30) zo strany ETH

Údaje o trvalom výmene 1 ETH / USD. Zdroj: OKEx.com

ETH’s MA (30) sa ukázal ako efektívna podpora počas posledných troch hodín. Stále však zostáva čas na preukázanie sily podpory, pretože overovacie obdobie bolo krátke.

Aj keď sa tento trend kedysi dotkol 187 dolárov, čo je len o niečo menej ako nedávny vrchol okolo 189 dolárov, vzrastajúca sila ETH až doteraz neprerástla na silnú úroveň. Chýba spätná energia.

Ak tento víkend tento trend opäť klesne pod 175 dolárov, je pravdepodobné, že sa vytvorí vzor s dvojitým vrcholom a cena môže testovať 166 dolárov. Na druhej strane, ak sa cena po stiahnutí bude môcť stabilizovať na 180 USD, je v tomto stave možný ďalší odskok na testovanie 189 USD.

Úrovne odporu a podpory

 • Krátkodobý odpor: 183 dolárov
 • Strednodobý odpor: 187 dolárov
 • Krátkodobá podpora: 178 dolárov
 • Strednodobá podpora: 175 dolárov

XRP má podporu na 0,1855 dolároch

4H XRP / USD údaje o trvalom výmene. Zdroj: OKEx.com

Ako ukazuje štvorhodinový graf XRP, tento trend je po včerajšom prelomení dočasne podporený sumou 0,1855 USD. Avšak vzor obráteného kladiva, ktorý sa vytvoril pred dvoma hodinami, dával oslabujúci signál býkov. Odpor okolo 0,1920 USD je v súčasnosti dosť tvrdý.

Úroveň hlasitosti tiež klesá na nedávne rekordné minimum a rast môže nastať kedykoľvek v noci. Z pohľadu súčasnej úrovne odporu a podpory je pravdepodobnejšie, že klesne, ale trend sa môže odraziť bez toho, aby sa dotkol 0,1780 USD, ak medvedí objem nebude môcť ďalej rásť.

Pre krátkodobých investorov, pretože sa pohyblivý rozsah zužuje, a XRP je minca, ktorá drasticky kolíše, je potrebné mať na pamäti, že nemôžete držať príliš dlho a nastaviť vhodný stop loss.

Úrovne odporu a podpory

 • Krátkodobý odpor: 0,1920 USD
 • Strednodobý odpor: 0,1950 dolárov
 • Krátkodobá podpora: 0,1855 USD
 • Strednodobá podpora: 0,1780 USD

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by sa nemal brať ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by sa nemal interpretovať ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Sledujte OKEx dňa:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map