BTC naďalej bojuje takmer 10 000 dolárov, ale býci sa nevzdávajú: Watch Market každý týždeň

Krypto Market týždenne

Napriek tomu, že minulý týždeň začal s kartami 10 000 dolárov, bitcoin (BTC) ceny zostali nerozhodné, pretože pondelkový nárast bol v utorok úplne zrušený, po ktorom nasledovalo rozsahové obchodovanie do konca týždňa.

Nedeľňajší záver vo výške 9 746 dolárov podľa ceny OKEx Spot bol však najvyšším týždenným záverom od polovice februára, čo znamenalo 3,3-percentný zisk pre vedúcu digitálnu menu, a to aj napriek silnému predajnému tlaku, ktorý naznačuje dlhý knôt na vrchole.

Medzitým, Cardano (ADA) bol najväčším ziskom medzi top 10 altcoinmi kapitalizáciou, keď zaznamenal výnosy 17,39 percenta. Na hodnote 0,086 USD sa ADA blíži k svojmu 52-týždňovému maximu 0,098 USD, v očakávaní pozitívneho výsledku Aktualizácia vývoja spoločnosti Shelley Testnet.

Ethereum (ETH), druhá najväčšia digitálna mena, dokončila týždeň s nárastom ceny o 5,48 percenta. The ETH / BTC pár získal za posledné tri týždne 17 percent, čo ukazuje vzrastajúcu dynamiku vedúcu k jeho zmene v proof-of-stake, ktorá sa očakáva v 3. štvrťroku. EOS vzrástol v piatok o viac ako 3,4 percenta kvôli správe, že EOSIO napájala sociálnu sieť HLAS bude oficiálne spustený 4. júla HLAS má prijaté minimálne 150 miliónov dolárov na investície od spoločnosti Block.one, ktorá stojí za spoločnosťou EOS.

týždenné kryptomena sa vracia 7. júnaTýždenné výnosy hlavných kryptomien 6/1 – 6/7. Zdroj: Tradingview

Bitcoin Hashrate prudko stúpa po prispôsobení ťažkostí

The Bitcoin (BTC) sieť minulý týždeň prešla ďalšou úpravou obtiažnosti na bloku 633 025. Obtiažnosť sa teraz znížila na 13,73 t – čo je pokles o 9,29 percenta Bitinfocharts údaje. Ako sme poznamenali v piatok Trh denne aktualizácia, minulé úpravy obtiažnosti a pohyby cien naznačujú, že poklesy o deväť alebo viac percent zvyčajne signalizujú dná.

Bitcoinová hashrate a obtiažnosťBitcoin znamená priemernú hodnotu hash a ťažkosti. Zdroj: Coinmetrics

Po prispôsobení obtiažnosti sa však hashrate vyšplhal na takmer najvyššie hodnoty všetkých čias, čo malo za následok produkciu bitcoinových blokov na 7-minútové intervaly, v porovnaní s 10-minútovým cieľovým časom. Pokiaľ bude tento trend pokračovať, do budúcej časovej pečiatky úpravy, o deväť dní neskôr, uvidíme skok v obtiažnosti.

Momentálne nie je jasné, či tento nárast hashovacej rýchlosti priamo súvisí s príchodom povodňovej sezóny v juhozápadnej Číne, ale očakáva sa, že náklady na elektrinu počas povodňovej sezóny poklesnú o 40 percent z 0,25 jüanu (0,035 USD) na KWH na 0,15 Yuan (0,021 USD) podľa BeatleNews údaje.

Výhľad na bitcoiny

Zaznamenali sme to v našom minulotýždňovom Sledovanie trhu každý týždeň tento sentiment sa na trhu s opciami stal optimistickým, pretože hovory sú nákladnejšie než kladie a riziko volatility je viac smerujúce nahor – tento trend pokračuje až doteraz.

Býci išli all-in a v nedeľu večer (UTC) úspešne obhájili kritickú úroveň podpory 9 300 až 9 400 dolárov. Týždenný záver na úrovni 9 746 dolárov bol nad predchádzajúcim najvyšším maximom týždenného uzávierky 17. mája, čo je dobrým indikátorom toho, že býčie tempo by mohlo pokračovať.

Ak však vidíme denné uzatváranie nad ročným maximom 10 502 dolárov, dá to bitcoinu veľa priestoru na hornej strane. Z krátkodobého hľadiska však silný odpor na úrovni 10 200 dolárov opakovane hral dôležitú úlohu pri potláčaní akýchkoľvek krokov smerom nahor.

OKEx BTC spotSpotová cena OKEx BTC. 1H graf. Zdroj: OKEx

Do budúcnosti tento týždeň

The Nasdaq v piatok dosiahli najvyššiu úroveň všetkých čias a prekonali predchádzajúce rekordné maximum 9 838 bodov, čím úspešne dosiahli zvrat v tvare písmena V. S&Hneď v pondelok po otvorení vyskočili futures na P 500 tiež vyššie.

Federálny rezervný systém oznámi svoje výsledky Stretnutie FOMC v stredu. Napriek rozšíreným očakávaniam, že úrokové sadzby zostanú nezmenené, rozhodnutie Fedu môže mať vplyv na trh.

V kryptomene, Tron (TRX) má v pondelok popri tom oznam o projekte Výrobca (MKR) sú uvedené na Coinbase Pro. The Efekt výpisu mincí môže tento týždeň posunúť cenu MKR vyššie. Medzitým, Zilliqa (ZIL) tento mesiac dokončí stávkovú podporu.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo

OKEx Insights predstavuje analýzy trhu, podrobné funkcie a vybrané správy od krypto profesionálov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map