Crypto Market Daily (1,10) | BTC 1-hodinový model hlavy a ramien sa formoval, pokles pod 7 700 dolárov sa môže vrátiť k predchádzajúcemu slabému trendu.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne4H-konsolidácia

Toto je 4-hodinový graf BTC, ktorý potom, čo spadol pod rozhodujúcu pozíciu nad 8000 dolárov, počas nasledujúcich niekoľkých hodín takmer nedošlo k nijakému odrazu, dáva nám signál, že sila býkov je čoraz slabšia. Vďaka optimistickým emóciám, ktoré postupne miznú, keď cenový pokles klesne pod 8 000 dolárov, čoraz viac dlhých pozícií sa rozhodlo predať a odísť, táto akcia vytvára veľký tlak na odraz býkov.

Cena klesla pod MA (30) a smeruje do oblasti podpory od 7600 do 7700 dolárov. Investori by mali pripomenúť, že ak táto pozícia nebude cez víkend efektívna, môže to znamenať, že horná hrana predchádzajúcej intenzívnej obchodnej oblasti nebude k dispozícii, cena v nasledujúcom období otestuje 7450 ~ 7550 USD.

Aj keď sa cena môže dočasne stabilizovať na 7700 dolároch, investori nemôžu byť tak optimistickí, pokiaľ ide o oživenie, 7750 až 7800 dolárov bude prvým odporom.

Znak úrovne1D – konsolidácia

Analytik OKEx Neo verí, že včerajší výpredaj od 00:00 do 01:00 odrážal vyčerpanie sily býkov a pesimistické očakávania vyššie uvedeného priestoru. Vzhľadom na to, že tento oživenie bez konsolidačného trendu po prelomení 7 700 dolárov výrazne vzrástlo na 8 460 dolárov, veľké objemy dlhých pozícií nad 6 800 dolárov ešte počas tohto obdobia nezískali zisk a pozíciu nezatvorili, takže to vyvolalo ilúziu, že môže pokračovať po konsolidácii vytvoriť nové maximum. Akonáhle sa vyskytol signál, že objemová cena nestúpla súčasne, začala sa množiť panika, pesimistické očakávania podnietili malý počet býkov, aby sa rozhodli svoje pozície uzavrieť, a reťazová reakcia spôsobená poklesom viedla veľké množstvo k odchodu na trhu, čím sa ďalej potláča cena.

Investori si musia všimnúť, že či môže cena tento víkend prestať klesať v oblasti 7 650 až 7 700 dolárov. Ak je to tak, v budúcnosti má ešte priestor na mierny odraz, naopak, priamo otestuje silu podpory vo výške 7450 ~ 7550 dolárov.

Krátkodobý odpor7750 dolárov Strednodobý odpor7850 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora 7700 dolárov7650 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 4H-konsolidácia

Toto je 4-hodinový graf ETH, cena bola rozbitá na 138 $, čo sa očakáva. Z grafu vidíme, že svietniky včera v noci zanechali veľmi veľké horné a spodné tiene, čo znamená, že býci a medvede sily boli raz na rovnovážnej úrovni, ale medvede nakoniec zvíťazili. Teraz ETH podporuje MA (60), pretože bol testovaný trikrát. Trend môže na tento kĺzavý priemer chvíľu šokovať a potom otestovať MA (90) a MA (180). Tieto dva kĺzavé priemery idú v zhodnom trende, ich kombinácia silne podporí cenu a pravdepodobne dôjde k odrazu, aby sa opäť otestovalo 138 dolárov.

Investori si všimli rezistenciu 138 dolárov a silu podpory kĺzavých priemerov.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor138 dolárov Strednodobý odpor139,5 dolárov

Krátkodobá podpora138 dolárov Strednodobá podpora135 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne4H-konsolidácia

Trvalý kontrakt OKEx XRP: Na 4-hodinovej úrovni klesla XRP pod MA (30) a v súčasnosti stále klesá, pretože cena sa posúva smerom k MA (180), sila podpory je čoraz silnejšia. Včera sme hovorili o tejto úrovni podpory, že podpora bude obsahovať MA (180), MA (90) a horný okraj spodnej oblasti. XRP sa okolo tejto oblasti pravdepodobne odrazí, ak sa trh dokáže cez víkend stabilizovať. Cieľ odrazu sa najskôr lokalizuje na hodnote približne 0,2050 USD, prielomom môže byť testovanie 0,21 USD.

Investori by si mali všimnúť, že ak dôjde k prelomeniu 0,197 až 0,200 USD, trend sa môže pohybovať k dolnému okraju dna, ktorý je blízko 0,1840 USD.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2075 USD Strednodobá rezistencia: $0,2107

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map