Crypto Market Daily (1,16) | BTC je pod tlakom pod 180-denným kĺzavým cenovým priemerom a v krátkodobom horizonte existuje dopyt po spätnom volaní.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-býčie

Toto je hodinový graf BTC, ktorý ukazuje, že cena sa pohybuje v konsolidačnom kanáli po opätovnom testovaní 9 000 dolárov a vidíme, že v predchádzajúcom období bol BTC zavedený do prvého konsolidačného kanála medzi 8 000 až 8 200 dolárov a je to klasická forma, pretože objem sa zmenšoval počas konsolidácie a objem sa prudko zväčšoval pri rozbití. Tentokrát objem naznačuje aj klesajúcu formu, čo znamená, že cena sa bude v tomto kanáli chvíľu pohybovať, kým sa pohyblivý rozsah a objem sa zmenšuje. Prelomenie horného okraja znamená, že býčí možný bude v budúcnosti vyšší, naopak, prelomenie spodného okraja môže znamenať, že je potrebné viac času na spätné volanie. Investori by v prípade poruchy mohli venovať pozornosť podpore 8500 dolárov.

Znak úrovne1D – konsolidácia

BTC síce v máji a októbri prerazil strednú oblasť intenzívnej obchodnej oblasti, ktorá mala minulý rok určitý referenčný význam, ale nedokázala nepretržite testovať hornú oblasť 8 800 až 8 900 dolárov. Zlyhanie môže znamenať, že v blízkosti miesta je veľa prostriedkov na predaj. Analytik OKEx Neo verí, že keď sa cena blíži k vrcholu predchádzajúcich dvoch intenzívnych obchodných boxov, očakávania krátkodobých prielomov niektorých býkov sa naďalej znižovali. S odchodom zo ziskových fondov a pridaním prostriedkov na aktívny predaj je potrebný dopyt po spätnom volaní a je potrebné pripomenúť investorom, že z dennej úrovne možno zistiť, že 180-dňový kĺzavý priemer cien účinne úlohu odporu, čo zvyšuje možnosť spätného volania v krátkom čase. Je dôležité venovať pozornosť efektívnosti podpory v regióne od 8 500 do 8 600 dolárov. Ak sa po spätnom volaní stabilizuje v oblasti, stále existuje šanca na vytvorenie novej výšky. Rozbitie pod plošnou podložkou pokračuje v hľadaní novej podpory, rozsah je asi 8 300 až 8 450 dolárov.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor8700 dolárov Strednodobý odpor8870 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora vo výške 8570 USD8465 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 1H-konsolidácia

Toto je 1-hodinový graf ETH, pretože vidíme, že každá najvyššia cena odrazu sa znižuje a každá dolná časť spätného volania sa tiež znižuje. Spojte všetky vrchné a spodné časti, formuje sa vzostupný klinový tvar. Ako sa objem zmenšuje, ukazuje graf, aby sa zabezpečilo, že forma môže chvíľu trvať a horný okraj klinu bude odporom, ak to cena prerazí s veľkým rastom objemu nákupu, znamená to býčie klin je úspešný. V opačnom prípade môže ETH testovať ďalšiu silnú podporu, ktorá je blízko 152 dolárov, ak sa zlomí pod spodným okrajom.

Investori v priebehu dňa by si mali všimnúť, že aj keď sa krátkodobo môže lámať, môže ísť o falošné lámanie, ak cena nemôže stabilizovať na hornom alebo dolnom okraji klinu.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor162 dolárov Strednodobý odpor167 dolárov

Krátkodobá podpora155 dolárov Strednodobá podpora152 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne4H-konsolidácia

Trvalý kontrakt OKEx XRP: Na 4-hodinovej úrovni došlo k poklesu XRP po vytvorení nového maxima, ktoré sa blíži k 0,2457 USD. Teraz nám graf ukazuje, že cena sa posúva k výstrihu predchádzajúceho dna, výstrih má vždy funkciu podpory, ak cena klesne sem. Zdá sa, že klesajúci trend sa zastavuje na danom mieste.

Investori by mali venovať pozornosť tomu, že MACD klesá a oblasť podpory môže byť krátkodobo narušená. Ďalšia podporná oblasť je v oblasti spätného volania po odraze od predchádzajúcej spodnej časti, ktorá sa zobrazuje v grafe. Je to takmer 2 100 USD. Ak sa cena bude môcť stabilizovať na výstrihu blízko 0,2245 dolárov, v budúcnosti bude možné testovať 0,2375 dolárov, vytvorí sa z toho top M, ale je ťažké skutočne vytvoriť nový vrchol, druhý top vždy nižší ako prvý v tejto podobe.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2310 USD Strednodobá rezistencia: $0,2370

Krátkodobá podpora: $0,2245 Strednodobá podpora :$0,2100

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map