Crypto Market Daily (1,20) | Či môže byť hodinový odraz BTC stabilný na 8 800 $, môže byť pre krátkodobé trendy rozhodujúce.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-býčie

Toto je hodinový graf BTC, ktorý nám ukazuje, že veľký pokles od 19:00 do 20:00 včera večer zlomil vzostupný trend pre tieto dni. Dolný tieň svietnika sa raz dotkol 8400 dolárov a potom sa vrátil nad 8600 dolárov. Čoskoro sa ďalší nižší tieň opäť dotkol 8450 dolárov a tiež sa vráti, dva dlhé spodné tiene znamenajú, že medvede sú ochotné cenu potlačiť, ale podporili ich býci, ktorí vstúpili okolo 8600 dolárov. Avšak býkov blízko tejto pozície je oveľa menej ako ziskových býkov, ktorí sú zadaní za nižšiu cenu a sú ochotní predať, čo znamená, že podpora blízko 8600 dolárov nemusí byť dostatočne efektívna za niekoľko hodín. Ako ukazuje graf, že ak dôjde k prerušeniu podpory 1, môžu investori venovať väčšiu pozornosť podpore 2, ktorá sa blíži k hodnote 8400 až 8450 USD. Osobne by oblasť podpory 8200 dolárov mohla byť najsilnejšou podporou v priebehu dňa, pretože konsolidačný čas tu je dlhší.

Nemôžeme vylúčiť možnosť rozbitia 8750 – 8800 dolárov, objem však naznačuje, že investorom záleží na riziku falošného rozbitia.

Znak úrovne1D – býčie

Toto je denná úroveň grafu BTC, analytik spoločnosti OKEx Neo verí, že odkedy cena začala stúpať z 6 800 dolárov, práve zažila jedno formálne vrátenie, ktoré je v období od 8. do 10. januára. Aj keď nasledujúci trend s konsolidáciou stúpal, je možné pozorovať, že dno každej konsolidácie na 1-hodinovej úrovni je oveľa vyššie ako na začiatku predchádzajúcej vlny. To znamená, že stále existuje viac percent býčích fondov a menej aktívne sa predávajú fondy. S nadmerným rozširovaním optimizmu sa však veľkosť býčích fondov na trhu postupne znižuje. V takom prípade, akonáhle sa trend dotkne určitého rozsahu silného odporu, nálada sa rýchlo zvráti a prvé býčie fondy cítia, že priestor na zisk je dostatočný, a potom začnú predávať a opúšťať trh, čo následne vyvoláva veľké množstvo reťazového predaja a výsledkom je veľký pokles.

Ak sa tento trend spätného vychytávania dokáže stabilizovať a odskočiť z polohy, ktorá je vyššia ako vrchol vlny 1, ďalší trend vývevy môže mať ešte šancu v budúcnosti nastať, inak znamená, že denný odskok končí.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor8750 dolárov Strednodobý odpor9200 dolárov

Krátkodobá podpora8600 dolárov Strednodobá podpora8450 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 4H-spotreba

Toto je 4-hodinový graf ETH, je zrejmé, že je potrebné pochopiť, že rezistencia okolo 177 dolárov je rozhodujúca pre ďalší vzostup, rozsah výpisu ETH je vyšší ako BTC, pretože vidíme, že cena bola prelomená MA (30) a je potlačená teraz, v porovnaní s BTC, potrebuje ETH viac času na strávenie predchádzajúcej pumpy a 158 dolárov je z krátkodobého hľadiska relatívne silná podpora, pretože je to dno posledného konsolidačného kanála. Investori by si mali všimnúť, že aj keď sa cena môže stabilizovať medzi 158 až 167 dolárov, neznamená to, že býčí trend môže pokračovať, iba ak bude stáť späť na 167 až 170 dolárov, môže mať možnosť znovu otestovať 177 dolárov. Z grafu vyplýva, že klesajúca podpora výstrihu znamená, že trend sa možno vráti späť do vzrastu.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor167 dolárov Strednodobý odpor173,5 dolárov

Krátkodobá podpora164 dolárov Strednodobá podpora158 dolárov

XRP večné zmluva

Znak úrovne4H-konsolidácia

Trvalý kontrakt OKEx XRP: 4-hodinová úroveň grafu ukazuje, že býčí kanál bol v dnešnej dobe zlomený a zdá sa, že trend vstupuje do stiahnutia, pozícia podpory, ktorú som označil včera, bola porušená a teraz sa zmenila na odpor, ktorý sa blíži hodnote 0,2360 USD, a nedávna podporná pozícia je blízko 0,2300 USD, ale nemusí byť dlho efektívna, pretože objem nákupu je čoraz slabší, investori by mohli venovať väčšiu pozornosť podpore 0,2230 USD, pretože táto pozícia je blízko predchádzajúcej zóny intenzívneho obchodovania, zóny vždy môže poskytnúť dostatočnú podporu. Trend môže mať šancu sa odraziť, ak sa tu dá stabilizovať, inak môže cena otestovať výstrih dna, ktorý je 0,2165 USD.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2360 USD Strednodobá rezistencia: $0,2430

Krátkodobá podpora: $0,2 300 Strednodobá podpora :$0,2230

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť považovaný za odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map