Crypto Market Daily (1,21) | Venujte pozornosť riziku skládky po hodinovej konsolidácii BTC do jedného alebo dvoch dní

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-býčie

Dnes BTC vstúpili po krátkodobom poklese do konsolidačného trendu. Z analýzy hodinového grafu posledný pokles iba strávil niektoré z predchádzajúcich ziskov a trh potrebuje čas na konsolidáciu. V súčasnosti preto môžu nastať dve prelomové situácie. Prvý z nich je, ktorý prerazí horný okraj konsolidačného kanála, a potom sa na krátky čas dotkne okolia 8 800 dolárov a potom spadne späť na podporu 8 450 dolárov alebo dokonca 8 200 dolárov. Existuje určitá pravdepodobnosť, že cena získa dynamiku odrazu blízko tejto pozície. V prípade, že je sila odrazu slabá, môže sa poslednou oblasťou na získanie korekcie stať 8 000 dolárov. Druhým scenárom je, že priamo prelomíte spodnú hranu kanálu a otestujete priamo 8 450 dolárov alebo dokonca 8 200 dolárov podporu. Výskyt tejto situácie znamená, že trh nie je ochotný sa odraziť a v rozhodujúcich bodoch mu chýba dostatočné financovanie. Investori si musia byť vedomí, že podmienky na trhu z druhého scenára môžu znamenať, že podpora vo výške 8 000 dolárov bude testovaná rýchlejšie ako v prvom scenári.

Znak úrovne1D – býčie

Toto je denný graf úrovne BTC, analytik spoločnosti OKEx Neo verí, že v najbližších dňoch sa trend môže pohybovať medzi 8 000 až 9 000 dolárov, pretože trh potrebuje ďalšie obdobie na konsolidáciu, aby strávil predchádzajúci vzostup. Dno tohto stiahnutia sa nezastaví nad 8600 dolárov, pretože stále existuje veľa ziskových investorov, ktorí nezavreli a neodišli. To znamená, že počas tohto sťahovania môžu počkať na vrchol budúceho odrazu a potom odísť, pretože sme videli, že dlhé pozície pod 8 000 dolárov majú stále veľkú sumu. 8 000 až 8 200 dolárov bude teda oblasťou silnej podpory a cena sa môže odraziť s veľkou možnosťou.

Investori by mohli venovať pozornosť niekoľkým dôležitým pozíciám podpory, ktoré sa blížia k 8450 USD, 8200 USD a 8000 USD. Ak cena nemôže prekonať 8000 dolárov, oblasť odporu 9200 dolárov bude čoskoro opäť otestovaná a je možné prielom nabudúce.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor8750 dolárov Strednodobý odpor8980 dolárov

Krátkodobá podpora8450 dolárov Strednodobá podpora8200 dolárov

ETH večný zmluva

Znak úrovne 4H-spotreba

Toto je 4-hodinový graf ETH. Je ľahké vidieť, že cena sa mnohokrát pokúšala prelomiť MA (30), ale zlyhala, čo znamená, že MA (30) sa nedávno stala účinnou rezistenciou. Konsolidácia príliš dlhej doby a nedokáže zlomiť odpor znamená, že prichádza pokles, a investori môžu zaobchádzať s formou 4 hodiny hlava a plecia, teraz sa formuje pravé rameno, potom nasleduje ďalší pokles, ktorý môže získať podporu najskôr okolo 158 dolárov, a efektívne obdobie môže závisieť od celého trhu, je ťažké predpovedať v poslednej dobe, pretože sa trh otepľuje, nová býčia možnosť je väčšia.


Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor167 dolárov Strednodobý odpor173,5 dolárov

Krátkodobá podpora164 dolárov Strednodobá podpora158 dolárov

XRP večný zmluva

Znak úrovne4H-konsolidácia

Trvalý kontrakt OKEx XRP: 4 hodinová úroveň grafu ukazuje, že rezistencia 1, ktorá je blízko 0,2365 USD, bola ráno rozbitá a cena sa takmer dotkla rezistencie 2, ale medvede ju rýchlo zatlačili späť pod 0,2365 USD. Teraz sa to stalo opäť odporom, pretože dobrou správou je, že MA (30) nemusí byť v súčasnosti účinné na potlačenie ceny. V sťahovaní však treba pokračovať, ale priestor poklesu nie je veľký, pretože kĺzavé priemery majú signály na stabilizáciu.

Investori venujú pozornosť efektivite 0,2300 USD a 0,2230 USD v nasledujúcich dňoch.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2360 USD Strednodobá rezistencia: $0,2430

Krátkodobá podpora: $0,2 300 Strednodobá podpora :$0,2230

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map