Crypto Market Daily (1,9) | Horný priestor je nedávno obmedzený, stabilizácia na $ 7750 ~ $ 7850 môže mať posledný odraz

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-konsolidácia

Toto je 1hodinový graf BTC, po vytvorení nového maxima na 8460 $ cena momentálne klesla späť pod 8000 $.

Z grafu vidíme, že hodinový pohyblivý trend formuje formu hlavy a ramien. Tento formulár vždy znamená, že sa stupeň odrazu alebo pumpa dostane na koniec. Ako som označil v grafe, odraz spätného volania (rameno 2) je nižší ako prvý (rameno 1). To znamená, že nasledujúci odraz bude slabší ako druhý. Po poklese ceny pod MA (60) sa tento kĺzavý priemer stane odporom, keď dôjde k odrazu.

Investori by nemali byť príliš optimistickí v súvislosti s ďalším oživením, pretože objem nákupu nie je taký silný ako predtým. Mnoho ziskových pozícií sa tam začalo predávať postupne. Investori by mali venovať väčšiu pozornosť znižovaniu rizika.

Znak úrovne1D – konsolidácia

Z denného grafu vidíme, že BTC má spätné volanie pre takmer 70% odrazu, a to je do istej miery to, že táto denná sila odrazu slabne a dobrou správou pre býkov je, že MA (90) môže byť efektívnym podpora v krátkodobom horizonte, ak sa na nej cena stabilizuje na víkend. Trend má stále šancu začať ďalší odskok, ale horný priestor bude obmedzený okolo $ 8500 ~ $ 8600.

Pripomeňte investorom, že po tomto odraze trh potrebuje čas na konsolidáciu odrazu a spätného volania. Nie je preto dobrá voľba, ak sa trend upevňuje. Dobrým vstupom môže byť počkať na spodnú alebo hornú časť.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odporStrednodobý odpor vo výške 8020 USD8130 dolárov

Krátkodobá podpora7850 dolárov Strednodobá podpora7750 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 4H-konsolidácia


Toto je 4-hodinový graf ETH, cena sa nedokázala stabilizovať na MA (30) a za deň sa prelomila. Teraz je 138 dolárov dočasne účinnou podporou. Tento trend sa bude blížiť ku koncu oživenia, ako vidíme z objemu nákupu, pred touto fázou oživenia bol ETH v slabom trende a po obmedzenom nákupe peňazí a odchode ziskových fondov z trhu nebude 138 dolárov v tom okamihu silná podpora. Existuje veľká možnosť, že ETH nájde kĺzavé priemery, aby vyhľadal podporu, ktoré zahŕňajú MA (60), MA (90) a dokonca MA (180).

Investori by si mali pamätať, že ak nie je možné prelomiť hornú trendovú čiaru, ETH bude mať šancu znova prelomiť 138 až 140 dolárov a otestovať 150 dolárov. V krátkodobom horizonte, ak sa cena stabilizuje na 138 USD, môže cena najskôr vyskúšať 145 USD.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor141,6 USD, strednodobý odpor145,3 dolárov

Krátkodobá podpora138 dolárov Strednodobá podpora135 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne4H-konsolidácia

Trvalý kontrakt OKEx XRP: Na 4-hodinovej úrovni klesla XRP pod podpornú oblasť 0,2105 dolárov, čo je spodná hrana predchádzajúcej protintenzívnej zóny. To znamená, že objem predaja je čoraz silnejší a indikátor objemu ukazuje, že a teraz bol MA (30) tiež prerušený bez akejkoľvek podpory, mali by investori venovať pozornosť strednodobému a dlhodobému cyklu kĺzavých priemerov. Z nich bude MA (180) prvou účinnou podporou, pretože nedávny horný okraj šokovej zóny je tiež blízko, oblasť medzi 0,1975 až 0,2 000 USD bude najsilnejšou podpornou oblasťou v poslednej dobe..

Investori by si mali všimnúť, že ak sa cena dokáže stabilizovať na úrovni 0,2 000 dolárov, môže mať dobrú šancu na zisk z obratu, ale horný priestor bude okolo 0,2100 dolárov, v tejto chvíli nebuďte takí chamtiví, konsolidačný trend sa pravdepodobne objaví po dosiahnutí veľkého objemu cez.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2075 USD Strednodobá rezistencia: $0,2107

Krátkodobá podpora: $0,1990 Strednodobá podpora :$0,1974

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map