Crypto Market Daily (2,12) | Zamerajte sa na 10200 dolárov a 10 500 dolárov na BTC, trend môže prísť do veľkej úrovne spätného volania alebo býčieho rastu

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-býčie

Toto je 1-hodinový graf BTC, ako ukazuje graf, účinnou úrovňou podpory sa stalo 9700 dolárov a cena ukončila spätné volanie, potom začala ďalšia vzostupná fáza.

Počas dňa BTC vzrástol takmer na 10500 dolárov a potom klesol, teraz sa stále pohybuje v šokovej oblasti medzi 10200 a 10500 dolárov.

V skutočnosti existujú takmer dve podmienky do budúcnosti, ako som označil na obrázku, smer 1 a 2. Smer 1 znamená, že býčie sily a trhové emócie sa udržia na vysokej úrovni a po krátkodobej konsolidácii sa cena môže zlomiť 10500 dolárov na ďalší odpor okolo 10930 dolárov. Smer 2 znamená, že pumpa z minulej noci a dnes je poslednou silou býkov, v budúcnosti sa môže okamžite vrátiť späť. Investori by mali venovať pozornosť úrovni podpory 10200 dolárov a odporu 10 500 dolárov. Pamätajte, že aj keď zlomok 10500 dolárov neznamená, že ide o platný zlomok, počkajte, kým sa spätné volanie stabilizuje na 10500 dolárov, potom môžete vstúpiť.

Znak úrovne4H – býčie

Z grafu 4-H vidíme, že je možné, že sa trend blíži na konci piatej vlny k tejto býčej fáze, pretože býčie emócie a sila sú silné, čo viedlo k tomu, že sa piata vlna stala rozširovacou vlnou. Preto som túto vlnu rozdelil na 5 čiastkových vĺn, teraz sa končí posledná z čiastkových vĺn, čo znamená, že možnosť spätného volania, ak je veľká ako predtým.

Ak sa však cena stále stabilizuje na 10 200 USD, znamená to, že trhové emócie sú skutočne vysoké a ak bude dobrý objem na dobrej úrovni, nemusí mať spätné volanie..

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor10 050 dolárov, strednodobý odpor10930 dolárov

Krátkodobá podpora10 200 dolárov Strednodobá podpora9700 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 1D-býčie


Toto je 1-DENNÝ graf ETH, z najnovšieho trendu je ETH jednou z najsilnejších mincí v týchto dňoch, líši sa od BTC, býčí objem v tejto stúpajúcej fáze je stále na relatívne dobrej úrovni, tento druh býkov môže včela sa považuje za zdravý býčí trend.

Silná vzostupná energia znamená, že v poslednom okamihu je ťažké nastať náhly pokles alebo veľká úroveň spätného volania, takže si investori mohli krátkodobo všimnúť úroveň podpory 230 dolárov, pretože je to prvá efektívna. Horná rezistencia je okolo 260 ~ 265 dolárov, pretože ide o výstrih hlavy a ramien v polovici roku 2019. Verím, že cena sa tam krátkodobo priamo nezlomí, pretože trh sa vždy vráti k racionálnym a vzorom bude v tom okamihu oprava.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odporStrednodobý odpor 260 dolárov265 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora vo výške 230 USD225 dolárov

Štvrťročná zmluva BSV

Znak úrovne4H-býčie

Štvrťročný kontrakt OKEx BSV: Aj keď BSV z minulej noci zlomil 400 dolárov, potom počas dňa okamžite spadol z vrcholu a teraz je cena opäť potlačená o 395 dolárov.

Verím, že bez včerajšej trhovej pumpy nemá BSV takmer žiadnu šancu prelomiť 395 dolárov, pretože býčie objemy idú na najnižšiu úroveň a mojím názorom je fakt, že rozsah pumpy BSV je medzi altcoinmi takmer najhorší , a iba BSV kleslo pod prevrátenú úroveň odporu, čo naznačuje slabosť býkov.

Avšak v emóciách iracionálneho trhu môže väčšina coinov stále rásť, ale iba rozdiel v sile. Akonáhle sa trh vráti späť ku konsolidácii, BSV môže začať klesať a vstúpiť do strednodobého trendu spätného volania, lepšie zameranie investorov na 350 dolárov by mohlo byť účinnou podporou alebo nie v takom stave.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 395 dolárov Strednodobá rezistencia: $406

Krátkodobá podpora: $375 Strednodobá podpora :$360

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť považovaný za odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map