Crypto Market Daily (2,13) ​​| býčí sentiment je stále vysoký a to, či dokáže preraziť 10 500 dolárov, bude pre BTC kľúčom k zahájeniu ďalšieho kola rastu.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-konsolidácia

Toto je hodinový graf BTC, ako ukazuje graf, trend nakoniec šiel opačne po tom, čo sa mu nepodarilo prelomiť 10500 dolárov za deň. Jasne vidíme, že cena teraz prekonáva spodnú hranu smerom nahor konsolidujúceho kanála, čo znamená, že krátkodobý rastúci trend bol narušený a toto je druhá podmienka, ktorú som včera povedal.

Teraz by sa investori mali zamerať na efektívnosť oblasti podpory 10200 dolárov. Ak sa na ňom dnes a zajtra dokáže stabilizovať cena, cez víkend je možné opäť otestovať 10 500 dolárov. V opačnom prípade je ďalšia oblasť podpory s osvetlením medzi 10 000 a 10 050 dolárov, v porovnaní s touto úrovňou sa môže 9700 dolárov stať silnejšou, ak spätné volanie v krátkom čase neprestane.

Objem nedávneho predaja stále nedosahuje relatívne vysokú úroveň v porovnaní s objemom nákupu, takže ak má objem predaja signál o oslabení, znamená to, že okolo 10200 dolárov bude mať šancu vstúpiť investorom.

Znak úrovne1D – býčie

V poslednej dobe sa BTC dočasne javí ako stagflácia po dosiahnutí úrovne 10 500 dolárov. V porovnaní s prielomom úrovne odolnosti 10 200 dolárov sa sila býkov výrazne znížila. Analytik OKEx Neo verí, že úroveň 10 500 dolárov bola testovaná ako tvrdá rezistencia a podpora už niekoľkokrát po tom, čo sa v júni minulého roku začal trh s medveďmi, čo je tiež najsilnejšia oblasť rezistencie, s ktorou sa BTC nedávno stretol. Ak cena dokáže preraziť a pevne sa udržať na hodnote 10 500 dolárov, môže to znamenať nové kolo býčieho trhu. Z grafu zobrazujem dve podmienky budúceho trendu, podmienka jedna znamená, že silnejšia vzostupná sila môže zastaviť spätné volanie v blízkosti 10 200 dolárov, potom sa môže začať ďalšia vzostupná fáza až do výšky 11 000 dolárov, podmienka 2 znamená, že trend vyžaduje viac času na nápravu a k odrazu môže dôjsť v blízkosti 10 000 dolárov alebo dokonca 9700 dolárov. Dno spätného volania by bola veľká šanca vstúpiť. Investorom sa pripomína, že pokiaľ cena neklesne pod 10 200 dolárov a aktívne predajné správanie v budúcnosti nebude aktívne, znamená to, že sa vzostupný trend nezmenil..

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor10 050 dolárov, strednodobý odpor10930 dolárov

Krátkodobá podpora10 200 dolárov Strednodobá podpora9700 dolárov

ETH večný zmluva

Znak úrovne 1H-spotreba

Toto je hodinový graf ETH, aj keď ETH tiež prichádza do fázy spätného volania, sila bude slabšia ako sila BTC, v skutočnosti je oblasť obrany 280 dolárov poslednou obranou medveďov, prelomením tejto oblasti môže cena priamo dotknite sa v budúcnosti 300 dolárov.

Od konsolidácie okolo 220 dolárov však tento trend nezískal korekciu. Trikrát, čo sa nepodarilo otestovať 276 dolárov, znamená, že toto spätné volanie je nevyhnutné. 260 dolárov bude prvou účinnou úrovňou podpory v priebehu dňa, ak bude spätné volanie vyžadovať viac, cena môže klesnúť a testovať 250 dolárov.

Investori by mali pripomenúť, že pri vysokej úrovni trhových emócií toto spätné volanie nebude trvať dlho, ak bude stačiť nákupný fond, príde ďalšia býčia etapa.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor276 dolárov Strednodobý odpor280 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora 260 dolárov250 dolárov

Štvrťročná zmluva BSV

Znak úrovne1H-konsolidácia

Štvrťročný kontrakt OKEx BSV: v porovnaní s inými altcoinmi naznačil BSV relatívne slabý stav. 406 dolárov sa nepodarilo dvakrát otestovať v priebehu 2 dní a BSV teraz sleduje pokles trhu a v súčasnosti klesla pod odpor 380 dolárov, ako vidíme, že počas poslednej hodiny bol raz nižší tieň svietnika dotkla sa oblasti podpory 360 dolárov, potom sa cena vrátila späť, to znamená, že tam je krátkodobo dostatočne silná sila podpory.

Verím, že cena sa skonsoliduje medzi 360 a 380 dolármi počas nasledujúceho dňa, a ak sa po konsolidácii začnú generovať býky, 380 dolárov bude ľahké prelomiť a je možné v budúcnosti znovu otestovať 406 dolárov.

Pripomeňte investorom, že trend sa nezmení na medvedí, kým nebude porušená úroveň podpory 350 dolárov.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 380 dolárov Strednodobá rezistencia: $406

Krátkodobá podpora: $360 strednodobá podpora :$350

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map