Crypto Market Daily (2,19) ​​| 10 200 dolárov sa stalo kľúčovou pozíciou pre BTC na testovanie svojho predchádzajúceho maxima, trend sa môže naďalej konsolidovať, ak poklesne pod 10 050 dolárov.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-konsolidácia

Toto je hodinový graf BTC. BTC čerpal včera okolo 9 700 dolárov s mierne zvýšeným objemom a v noci bol blokovaný o 10 200 dolárov, potom vstúpil do konsolidácie. Analytik OKEx Neo verí, že oblasť medzi 9 500 a 9 700 dolárov bola v súčasnosti opäť overená ako účinná podpora. Množstvo odrazeného objemu však nie je dostatočné na to, aby podporilo rast veľkého trendu. Preto prekonanie úrovne tvrdého odporu 10 200 dolárov stále vyžaduje proces absorbovania počítadiel. Ak cena môže v priebehu dňa presiahnuť 10 050 dolárov, pravdepodobnosť prielomu so zvýšeným objemom je krátkodobo vysoká. Naopak, ak opäť klesne pod 10 000 dolárov, ďalšia polovica tohto týždňa môže pokračovať v konsolidácii. Investori môžu naďalej venovať pozornosť intenzite podpory 1 050 USD. Ak je ťažké tento bod prelomiť v priebehu niekoľkých hodín, môže sa stať vhodným vstupným bodom..

Znak úrovne1D – býčie

Toto je denný graf BTC, po dotyku dna pódia, ktoré je okolo 9500 dolárov, sa zdá, že trend má signál na návrat k predchádzajúcemu maximu. Aktuálny objem odrazu však naznačuje relatívne slabú úroveň a nie je ľahké prelomiť 10 200 dolárov, nehovoriac o vrchole okolo 10 500 dolárov.

Pri analýze denného trendu je možné rastúci priestor zastaviť medzi 10 200 až 10 500 USD, ak si tento vzostupný stupeň nedokáže udržať. V takom prípade je možné vytvoriť dvojitý horný vzor a v polovici obdobia dôjde k spätnému volaniu.

Investori iba poznamenávajú, že stabilizácia ceny na 10200 USD je býčí predpoklad, a to, či môže vytvoriť nové maximum, závisí od sily býkov. Verím, že k rozbitiu by nemalo dôjsť v krátkom čase, pretože býci potrebujú čas na konsolidáciu a absorpciu počítadiel medzi 10 200 až 10500 dolárov.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor10 200 dolárov Strednodobý odpor10 500 dolárov

Krátkodobá podpora10050 dolárov Strednodobá podpora9850 dolárov

ETH večný zmluva

Znak úrovne 1H-spotreba

Toto je hodinový graf ETH, ako sa včera očakávalo, bol podporovaný vo výstrihu nad 260 dolárov a niekoľko hodín sa odrážal. Vstúpila do konsolidácie blízko predchádzajúceho maxima 287 dolárov a stabilizácia nad 275 dolárov tiež odráža silné prijatie býkov. V tejto fáze je však veľkosť býčích fondov výrazne slabšia ako v predchádzajúcom raste. Aj keď dokáže krátkodobo preraziť najnovšiu špičku, je ťažké preraziť 300 dolárov. Preto bude úroveň obchodovaného objemu určovať výhľad na trh.

Vo večerných hodinách by si mali investori uvedomiť, že ak cena klesne pod 275 USD, je to signál, že sa trend môže konsolidovať a sprevádzať s poklesom.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor284 dolárov, strednodobý odpor287 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora vo výške 275 USD260 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne1H-konsolidácia

Trvalý kontrakt OKEx: XRP sa stabilizuje na ploche 0,2930 USD, čo je výstrih dna, čo znamená, že toto reverzné dno je platné a krátkodobý trend bude býčí. Ak sa však pozrieme na stred grafu, zistíme, že rezistencia okolo 0,3030 USD je tiež ďalším výstrihom topu zhruba pred dvoma týždňami, pevnosť rezistencie je silnejšia ako pevnosť podpory na 0,2930 USD, preto verím, že bude existovať konsolidácia skôr, ako sa začne ďalší býčí trh.

V porovnaní s obdobím trendu spätného volania pred 2 týždňami sa objem obchodovania absolútne znižuje, čo znamená, že sa jedná o proces pohlcovania pultov voči niektorým veľkým veľrybám, ak sa objem postupne zvyšuje, je to signál o zlomení.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2980 USD Strednodobá rezistencia: 0,3030 USD

Krátkodobá podpora: $0,2930 Strednodobá podpora :$0,2885

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map