Crypto Market Daily (2,21) | Ak sa dokáže stabilizovať na 9 500 $ v priebehu dňa, existuje BTC možnosť otestovať cez víkend oblasť odolnosti 9 700 ~ 9 850 $.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-konsolidácia

Podporované oblasťou medzi 9 200 až 9 500 dolárov sa BTC dočasne stabilizovali na 9 500 dolárov. Odskok v dopoludňajších hodinách bol však slabý a nedokázal efektívne prelomiť úroveň odporu 9 700 dolárov. Analytik OKEx Neo verí, že od spätného volania BTC z 10 500 dolárov sa aktívne výnosy zo ziskových fondov naďalej zvyšovali a dlhé pozície nad 9 500 dolárov sa postupne uzatvárali. Väčšina dlhých pozícií otvorených pod 9 000 dolárov už existovala medzi 9 200 a 9 500 dolárov. Ziskové prostriedky v rozmedzí od 9 500 do 10 500 dolárov preto pri nedávnom spätnom volaní postupne zostali. Ak tento víkend nedôjde k poklesu s veľkým objemom, môže to znamenať, že sa korekcia chýli ku koncu. Investori však musia venovať pozornosť tomu, že býci stále potrebujú určitý čas na to, aby absorbovali pulty. Pravdepodobnosť krátkodobého odrazu na dennej úrovni je preto nízka. Víkendové trendy sa môžu pohybovať v úzkom rozmedzí 9 500 ~ 9850 USD a všímať si riziko spôsobené veľkými výkyvmi.

Znak úrovne1D – konsolidácia

Toto je 1-denný graf BTC, ako som vám už povedal v minulosti, denná stratégia, býčí trend sa nezničí, pokiaľ nie je zlomený krátkodobý kĺzavý priemer, a graf ukazuje, že počas prvého obdobia spätného volania dno bolo stabilizované na MA (30), a hoci najnižšia cena kedysi klesla pod ňu, ale pevná látka denného svietnika stála na.

Tento signál znamená, že vzostupná tendencia môže pokračovať aj v budúcnosti. Investori by mali pripomenúť, že vzostupná tendencia môže pokračovať, ak trend môže o víkendu prelomiť 9700 dolárov alebo dokonca 9850 dolárov, inak ak cena nebude stabilná na hodnote MA (30) alebo dokonca klesne pod ňu, úroveň podpory vo výške 9150 dolárov by sa mala brať do úvahy, pretože je to posledná obrana. tejto býčej etapy. Cena je navyše možné najskôr rozdeliť smerom nadol, potom sa rýchlo v krátkom čase stiahnuť späť, preto je dôležité momentálne posúdiť nepravdivé zlomenie, sledovať viac a robiť menej, najlepšia voľba..

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor9700 dolárov Strednodobý odpor9850 dolárov

Krátkodobá podpora9550 dolárov, strednodobá podpora9150 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 4H-spotreba

Toto je 4-hodinový graf ETH, ETH získal silnú podporu blízko 245 dolárov a bol tiež predmetom nízkoobjemového objemu obchodovania, odraz bol pod tlakom pri tvrdom odpore 264 dolárov, ak cena nedokáže preraziť a stabilizovať sa tu v priebehu dňa sa bude trend naďalej upevňovať cez víkend. Investori si musia dávať pozor na krátkodobé nepravdivé únikové vzorce. Na počkanie na dobrú voľbu sa odporúča použiť rozhodujúce body ako referenciu.

Objem predaja naznačuje, že počas posledných dvoch období výpisu bol aktívny predaj fondov stále na vysokej úrovni, a ak sa pri ďalšom spätnom volaní zníži, je to signál, že ziskové fondy takmer opúšťajú trh a môže dôjsť k odrazu..

Napriek tomu, že počas víkendu je možné prelomiť 264 dolárov, je možné, že trend klesne, ak sa dotknete úrovne 290 dolárov, a nová maxima sa môže vytvoriť po dokončení býkov, aby absorbovali dostatok pultov, preto by ste si mali krátkodobo všimnúť býčí objem.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor264 dolárov Strednodobý odpor272 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora vo výške 254 USD245 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne1H-konsolidácia

Trvalá zmluva OKEx XRP: Z grafu jasne vidíme, že trend v súčasnosti formuje model hlavy a ramien a nie je ťažké posúdiť, či sa vytvoril alebo nevytvorí v budúcnosti. Pokiaľ nie je porušená úroveň podpory 0,2670 $, alebo to znamená, že sa tento model nepodarilo vytvoriť, pretože je to signál medvedieho rastu.

Skombinujte MACD a cenový graf, môžeme zistiť, že sa vytvorila krátkodobá divergencia dna, ďalším dôkazom slabosti medveďov je to, že objem predaja sa znižuje, takže 0,2670 USD môže byť v súčasnosti veľmi silnou podporou. Zlom 0,2885 dolárov znamená, že oživenie môže pokračovať, alebo sa môže trend upevňovať cez víkend.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2885 USD Strednodobá rezistencia: 0,3090 USD

Krátkodobá podpora: $0,2670 Strednodobá podpora :$0,2450

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map