Crypto Market Daily (2,24) | Krátkodobo si všimnite oblasť 9 500 ~ 10 050 $ BTC a musíte sa chrániť pred rizikami spôsobenými prudkými výkyvmi.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-konsolidácia

Aj keď BTC cez víkend nakrátko prelomil odpor 9 850 dolárov, bol okamžite pod tlakom veľkého množstva predajného fondu okolo 10 000 dolárov a cena rýchlo klesla späť na zhruba 9 700 dolárov. Analytik OKEx Neo sa domnieva, že správanie sa býkov pri pohlcovaní počítadiel cez víkend zjavne nestačí na iniciovanie ďalšieho vzostupu BTC. Prudký pokles pred niekoľkými hodinami potvrdil, že ziskové fondy v predchádzajúcom období stále hľadali možnosti likvidácie a opustenia trhu. Preto je vysoká pravdepodobnosť, že sa objavia vzory lákavých dlhých alebo krátkych. Na jednej strane je táto forma odrazom správania sa pri dosahovaní zisku, na druhej strane je to aj správanie sa zmeny majiteľa, aby sa prepážky dostali od retailových investorov k veľkým veľrybám. Z doterajšieho trendu podpora na 9 500 dolárov stále platí. Môže mať dobrú šancu vstúpiť, ak sa cena stabilizuje blízko tohto bodu. Horný odpor je blízko 10 050 dolárov. Ak je cena v blízkej budúcnosti nepretržite blokovaná, je potrebné, aby si investori dávali pozor na riziko pádu.

Znak úrovne1D – konsolidácia

Toto je 1-denný graf BTC, pretože graf ukazuje, že cenu podporil MA (30) posledný víkend, čo znamená, že v súčasnosti nie je zničený vzostupný trend. Bullish objem však dáva signál, že tento trend nebude schopný krátkodobo vytvoriť nové maximum, pretože v týchto dňoch je stále na nízkej úrovni.

Tento týždeň by investori mali pripomenúť, že medvedie ceny neprídu, pokiaľ cena neklesne pod 9 000 ~ 9 100 USD. Rast tiež nemusí prísť krátkodobo, pretože predchádzajúca pumpa stále potrebuje obdobie na konsolidáciu, a počas tohto obdobia by sa investorom malo viac venovať fluktuácia v úzkom rozmedzí, pretože veľké veľryby použijú svoju metódu na vykopnutie retailových investorov a aby dostali svoje pulty. Krátkodobí obchodníci môžu používať metódu predaja na vrchu a nákupu na spodku pomocou hodinového grafu.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor9850 dolárov Strednodobý odpor10 050 dolárov

Krátkodobá podpora9700 dolárov Strednodobá podpora9550 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 1H-spotreba

Toto je 1-hodinový graf ETH, dobrou novinkou pre býkov je, že cena je momentálne stabilizovaná na 262 USD, objem obchodov je však v porovnaní s predchádzajúcim obdobím stále na absolútne nižšej úrovni. Je to signál, že konsolidačný trend bude pokračovať aj ďalšie obdobie.

História naznačuje, že oblasť medzi 262 až 264 dolármi predstavuje efektívny odpor a podporu, keď sa cena dotýka, ale to neznamená, že sa v budúcnosti nemôžem prelomiť. V skutočnosti je silnejšia úroveň podpory okolo 245 dolárov, pokiaľ cenová skládka pod 245 dolárov, alebo veľká úroveň býčia je až do odchodu. Odpor medzi 280 a 290 dolármi bude kľúčovou oblasťou, ktorá určuje, či budúci býčí vývoj bude alebo nebude.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor278 dolárov Strednodobý odpor287 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora vo výške 262 USD245 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne : 1H-konsolidácia

Trvalá zmluva OKEx XRP: Z grafu jasne vidíme, že hodinový vrchol hlavy a ramien bol úspešne sformovaný a objem naznačuje, že po vytvorení pravého ramena klesá celková úroveň hlasitosti počas týchto dní na najnižšiu úroveň. Podľa tejto úrovne sa trend nemôže pohybovať nad obmedzený rozsah.

Cena je možné krátkodobo šokovať od 0,2670 do 0,2885 USD. K zlomeniu dôjde potom, čo býci absorbujú dostatok počítadiel v tejto oblasti. Pretože 0,2670 $ je spodok dvoch ramien, bude pevnosť podpory tvrdá a nie je ľahké ju rozbiť. Nasledujúce dva odpor je okolo hornej časti ľavého ramena a pravého ramena, zlomiť všetky môžu vyskúšať hornú časť hlavy.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2885 USD Strednodobá rezistencia: 0,3090 USD

Krátkodobá podpora: $0,2670 Strednodobá podpora :$0,2450

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map