Crypto Market Daily (2,25) | BTC naďalej kolíše, testovaná oblasť môže spĺňať oblasť podpory 9 150 ~ 9 500 $.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-konsolidácia

Toto je hodinový graf BTC, aj keď obchodná aktivita nie je v týchto dňoch pozitívna, vrchol každého odrazu sa znižuje, čo je signál dlhšieho spätného volania. Trend používaný na testovanie oblasti podpory medzi 9150 a 9500 $ viac ako 3-krát v poslednej dobe. K odrazu vždy dôjde po vstupe do tejto oblasti, čo znamená, že tu stále existuje veľké množstvo dlhých pozícií. Nenechajú cenovú hladinu ľahko klesnúť pod ňu, a preto v kombinácii so súčasným objemom predaja nie je možné v krátkom čase klesnúť pod túto oblasť..

Investorom sa pripomína, že hoci cena môže získať podporu okolo 9500 dolárov, odskok môže pokračovať, iba ak môže najskôr zlomiť MA (30). Ak sa MA (30) stane počas dňa tvrdým odporom, trend môže klesnúť ďalej ako v súčasnosti.

Znak úrovne1D – konsolidácia

Včera BTC rýchlo padol pod 9 700 dolárov po tom, čo zlyhal pri rozbití 10 000 dolárov a dočasne ho podporila horná hrana predchádzajúcej intenzívnej obchodnej oblasti 9 150 ~ 9 500 dolárov. Analytik OKEx Neo verí, že nedávna obchodná aktivita na trhu BTC nie je pozitívna a hlavné fondy sú vo fáze neustáleho vstrebávania počítadiel. Okrem malého počtu vysokofrekvenčných obchodníkov, ktorí sú stále aktívni na trhu, čaká veľké množstvo konzervatívnych obchodníkov na spustenie hlavnej sily. Preto je ťažké vyvinúť rozsiahly trend skôr, ako sa začnú hlavné fondy. Aj keď je BTC v súčasnosti podporovaný na úrovni 9 500 dolárov, cena sa nedávno niekoľkokrát prelomila pod tento bod a odrazila sa. Preto by sa s oblasťou podpory malo zaobchádzať od 9 150 do 9 500 dolárov. Stabilizácia akejkoľvek pozície v tejto oblasti patrí k získaniu efektívnej podpory, 9 500 dolárov je iba horný okraj podporovanej oblasti. Aj keď sa pokazí, nepredstavuje to zvrátenie trendu. Investorom by malo v krátkom čase záležať na riziku nesprávneho zlomenia.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor9700 dolárov Strednodobý odpor9850 dolárov

Krátkodobá podpora9500 dolárov Strednodobá podpora9400 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 1H-spotreba

Toto je hodinový graf ETH, ktorý vstupuje do slabého trendu po prelomení oblasti podpory 262 ~ 264 dolárov. Počas posledných niekoľkých hodín cena získala podporu okolo 255 dolárov a táto pozícia sa testovala ako efektívna podpora v histórii, graf ukazuje, že sa tam vytvorili dve dná a potom sa začali odrážať. Ak však oživenie nemôže sprevádzať rastúci vzostupný objem, cena nemusí byť ľahká na 264 dolárov a investori by si mali všimnúť, že MA (30) sa v súčasnosti mení na tvrdý odpor, zlomte iba MA (30) najskôr potom budete mať možnosť znova otestovať 280 dolárov.

Úroveň predaja je zjavne vyššia ako úroveň nákupu v súčasnosti, investori by mali počkať, kým vstúpia do predaja, ale nie teraz.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor264 dolárov Strednodobý odpor270 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora 255 dolárov245 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne1H-konsolidácia

Trvalý kontrakt OKEx XRP: Graf nám ukazuje, že výstrih tohto nedávneho vzoru hlavy a ramien bol zlomený a cena bola podporená sumou 0,2615 USD, čo je predchádzajúci najnižší bod. Z nízkej úrovne objemu predaja by sme mohli ľahko usúdiť, že zostupný priestor je malý, aj keď rozhodujúcou podporou bola neúčinnosť.

Teraz by investori mali venovať pozornosť sile odporu 0,2670 USD, ktorá sa pred pár hodinami zmenila na odpor z podpory. Ak to cena nemôže zlomiť v najbližších hodinách, znamená to, že MA (30) tiež nie je možné testovať. Stabilizácia na MA (30) je signálom dlhšieho odrazu v budúcnosti, alebo môže trend klesnúť viac, aby otestoval 0,2465 USD.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2670 USD Strednodobá rezistencia: 0,2885 USD

Krátkodobá podpora:  $0,2615 Strednodobá podpora :$0,2465

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map