Crypto Market Daily (2,26) | BTC čelí kritickému bodu obratu, 9 100 $ sa môže stať poslednou obranou býkov.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-konsolidácia

Toto je hodinový graf BTC. Po poklese do oblasti podpory medzi 9 100 a 9500 USD trend nemal signál o zastavení poklesu. Budúci trend bude tento týždeň jasný, akoby sa cena mohla stabilizovať na 9 100 dolároch do jedného alebo dvoch dní, tu sa môže začať rebound, najdôležitejším faktorom je, že býčí objem fondu môže alebo nebude rásť na veľkú úroveň, bude určovať trend bude nový vzostup alebo iba oživenie.

MACD a cenový index naznačujú vzorec spodnej odchýlky a objem predaja v tejto etape je zjavne nižší ako v predchádzajúcej fáze. Je to tiež signál, že medvedia úroveň financovania slabne. Investori by mali pripomenúť, že je možné klesnúť hlbšie ako 9 100 dolárov, pretože trh sa mení kedykoľvek, možnosť odrazu je však väčšia ako pokles.

Znak úrovne1D – konsolidácia

Včera sa BTC po krátkej konsolidácii nad 9 500 dolárov nestabilizovalo. Medvede pokračovali v potláčaní ceny na dno oblasti silnej podpory blízko 9 100 dolárov. Stále neexistuje signál na zastavenie pádu. Analytik OKEx Neo verí, že aktívny predaj prostriedkov BTC za posledné dva dni nemožno považovať za signál, že sa začal rozsiahly klesajúci trend. Z analýzy hodinového objemu nevyplýva, že objem predaja je príliš vysoký, ale že je príliš málo aktívnych objednávok na nákup, cena klesla na určitý kľúčový bod a nevyvinula iniciatívu. Vo výsledku si niektorí retailoví investori, ktorí sú stále na trhu, vybrali možnosť Zatvorenie a odchod, potom založenie a "dotknúť sa a zrútiť sa" situácia býkov. BTC je v súčasnosti na kľúčovej pozícii, korekcia na 9 100 dolárov do istej miery absorbovala nedávny nárast. Ak klesne pod 9 100 dolárov, môže to znamenať, že nedávna korekcia sa skončila a začal sa vzostupný trend. V opačnom prípade ide o signál konca spätného volania a prichádza ďalší býčí hovor.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor9500 dolárov Strednodobý odpor9700 dolárov

Krátkodobá podpora9100 dolárov Strednodobá podpora8900 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 1H-spotreba

Toto je 4-hodinový graf ETH, po konsolidácii medzi 290 a 235 dolármi za určitý čas má trend signál vymanenia sa z tejto oblasti konsolidácie, ale nie je to to isté s BTC, pokles pod 230 dolárov neznamená tento trend zmena na medvediu ako najsilnejšia oblasť podpory je medzi 215 a 230 dolárov, pretože ide o oblasť intenzívneho obchodovania počas prečerpávania. Iba prelomenie 215 dolárov, čo je spodok tejto oblasti podpory, znamená, že prichádza veľká miera medvedieho rastu, alebo stále môžeme nazvať súčasný trend spätným volaním.

Podľa môjho názoru, ak sa cena dokáže stabilizovať na 230 USD v priebehu dňa, môže mať trend šancu odskočiť ako zelená šípka. V opačnom prípade môže cena spadnúť do ďalšej podpornej oblasti a vytvoriť vzor pravého ramena. Objem predaja je v tejto fáze nižší ako v prvých dvoch fázach predtým, odraz nad 230 dolárov je veľká možná udalosť.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor245 dolárov Strednodobý odpor255 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora vo výške 230 USD215 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne1H-medvedí

Trvalý kontrakt OKEx XRP: Tento hodinový graf XRP nám ukazuje, že po prelomení spodnej časti dvoch ramien, ktorá predstavuje 0,2690 USD, je medvedí trend naďalej a nemá signál zastavenia.

MACD a cenový index ukazujú, že dolná divergencia je u XRP dlhšia ako u iných altcoinov, ktoré sme spomínali.

Ďalšia účinná podpora je okolo 0,2340 USD, pretože na konci januára ide o výstrih dvojitého dna. Investori by si mali uvedomiť, že táto podpora nemusí byť silná, akoby sa trh nemohol otepliť. 0,2130 USD nie je možné otestovať, ak sa tak stane, venujte viac pozornosti efektivite okolo 0,2340 USD v krátkodobom horizonte.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2470 USD Strednodobá rezistencia: 0,2610 USD

Krátkodobá podpora: $0,2340 Strednodobá podpora :$0,2130

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map