Crypto Market Daily (2,27) | Dočasne sa 8500 dolárov stane účinnou podporou BTC, k odrazu môže dôjsť, ak bude možné prekonať 30-hodinový kĺzavý priemer.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-medvedí

Toto je 1-hodinový graf BTC, trh sa včera mení na strašenie po poklese o 9 000 dolárov a po každej krátkodobej konsolidácii nedochádza takmer k nijakému odrazu, čo naznačuje, že len málo investorov otvorilo dlhú pozíciu a to viedlo k slabému odrazu.

Rastúci objem predaja včera v noci nám dáva signál, že stále existuje veľké množstvo ziskových fondov, ktoré sa nezatvorili. Cieľom týchto fondov je vykopnúť dlhé pozície, ktoré držia retailoví investori, potom absorbujú pulty. Toto umožní ich ľahkú kontrolu nad trhom v najväčšej miere. Dôvod, ktorý som povedal, je preto, aby som pripomenul investorom, aby sa v súčasnosti nehonili krátko, pretože cena sa tu môže odraziť, pretože úroveň podpory smerom nadol je absolútne tvrdá, býval to dvojité dno, ktoré som vyznačil v grafe.

Investori môžu vstúpiť na trh, ak cena môže vzrásť a zlomiť MA (30) v priebehu dňa alebo zajtra, a ak sa trend konsoliduje a bez prerušenia bude lepšie počkať, pretože je možné opäť klesnúť.

Znak úrovne1D – konsolidácia

Z denného grafu BTC je jasnejšie ako hodinové, pretože môžeme zistiť, že toto spätné volanie od 10500 dolárov takmer vyťažilo takmer celý zisk, ktorý od začiatku predstavoval 8200 dolárov. Prezrite si históriu, keď trend postavil dno okolo 6500 dolárov, 8200 dolárov je spodok spätného volania, preto cena získa podporu v oblasti medzi 8200 až 8450 dolárov, prelomte túto oblasť znamená, že veľký trend sa zmení na medvedí, je ľahké prelomiť ? Nie, verím, že to nebude ľahké, pretože dokážeme presunúť náš zrak na objem, ktorý uvádzam na trh v grafe. Nákupný objem je v poslednej dobe na najvyššej úrovni, pretože táto oblasť vystupuje z toľkých dlhých pozícií, je to silná sila podpory a ak medvede nemôžu zvýšiť objem predaja na vyššiu úroveň, nemusí byť ľahké prelomiť túto podporu v krátkodobom alebo dokonca strednodobom horizonte.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odporStrednodobý odpor 8850 dolárov9100 dolárov

Krátkodobá podpora8500 dolárov Strednodobá podpora8200 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 1H-medvedí

Toto je hodinový graf ETH, trend sa odráža po dotknutí sa spodnej časti oblasti intenzívneho obchodovania, ktorá je ráno okolo 215 dolárov, čo je predvídateľné, pretože táto oblasť predstavuje tvrdú úroveň podpory v tomto vzrastajúcom trendovom období, cena sa dostala podpora tu znamená, že medvede stále neprichádzajú, a verím, že ak toto obdobie výpisu bude spätné volanie, konsolidačný vzor sa objaví v priebehu nasledujúceho jedného alebo dvoch dní a môže dôjsť k odrazu, a musíme vedieť, že ak môže MA (30) nebudem krátkodobo zlomený, investorom neodporúčam vstup, lepšia voľba sa objaví, ak sa cena dokáže stabilizovať na MA (30) alebo 230 $.

Dlhodobý trend bude aj naďalej vzostupný, kým nebude prelomených 215 dolárov.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odporStrednodobý odpor 230 dolárov245 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora vo výške 215 USD200 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne1H-medvedí

Trvalý kontrakt OKEx XRP: XRP tiež prestane klesať po získaní podpory blízko 0,2240 USD, čo je výstrih dvojitého dna na konci januára, táto oblasť sa stala podporou trhu. Sila odrazu XRP je o niečo silnejšia ako ETH a BTC, pretože už prelomila MA (30), ale investori by si mali uvedomiť, že prelomenie nie je určené ako turecké, radšej počkajte ďalších niekoľko hodín, aby ste zistili, či cena dokáže stále sa to stabilizuje a prvý tvrdý odpor sa pohybuje okolo 0,2470 USD.

Podľa môjho názoru má len malú možnosť, že sa cena môže v priebehu dňa dotknúť 0,2470 USD, pretože objem nákupu je stále na nízkej úrovni, krátkodobo bude možný šok v úzkom rozmedzí.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2470 USD Strednodobá rezistencia: 0,2670 USD

Krátkodobá podpora: $0,2240 Strednodobá podpora :$0,2130

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť považovaný za odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map