Crypto Market Daily (2,28) | Ak bude oblasť podpory v blízkosti 8 500 dolárov z krátkodobého hľadiska efektívna, BTC môže spôsobiť príležitosť na odrazenie na hodinovej úrovni.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne4H-konsolidácia

Toto je 4-hodinový graf BTC, ktorý nám ukazuje, že po poklese na 8500 dolárov sa cena odrazila tesne pod 9000 dolárov, potom narazila na odpor, v kombinácii s nízkou úrovňou objemu nákupu nie je ľahké krátkodobo ustúpiť na 9100 dolárov.

Aj keď sa v súčasnosti stala účinnou podporou 8500 dolárov, trend môže klesnúť pod ňu, pretože najsilnejšia je okolo 8250 dolárov. Presuňte náš zrak späť na december 2019, BTC vytvoril veľký spodný vzor od 6500 dolárov a prvé dno spätného volania bolo asi 8250 dolárov, to je výstrih dna, ktoré majú vždy pevnú podporu ceny.

Je tiež ľahké si predstaviť, že ak dôjde aj k porušeniu tejto úrovne podpory, je možné, že sa cena vráti na 7 000. Investori by si mali všimnúť, že ak objem predaja nebude mať cez víkend klesajúci signál, riziko poklesu bude vyššie, v tom okamihu sa otestuje 8250 dolárov.

Znak úrovne1D – konsolidácia

Včera sa BTC nepodarilo získať dostatočnú podporu blízko kritického dna 9 100 dolárov a za pár hodín klesol na 8 500 dolárov, teraz sa dočasne dostáva do konsolidačného trendu. Analytik OKEx Neo sa domnieva, že pokles o 9 000 dolárov znamená, že súčasné kolo býčích sa do istej miery skončilo, ale dlhý spodný tieň, ktorý sa vytvoril po včerajšom uzavretí, tiež odráža, že býci majú stále určitú schopnosť podniknúť kroky nad 8 500 dolárov. Vzhľadom na to, že prelomenie rozhodujúceho bodu má veľký negatívny vplyv na býčie nálady, je potrebné ešte otestovať silu podpory tejto pozície. Z hľadiska hodinového trendu môže budúci týždeň nastať určitý stupeň oživenia, ak sa cena cez víkend dokáže stabilizovať na 8 500 USD. Súčasný trh však nie je ochotný sa odraziť a je pravdepodobné, že v krátkodobom horizonte poklesne pod a dostal silnú podporu okolo 8 250 dolárov (dolný výstrih na konci minulého roka). Pretože táto pozícia bola východiskovým bodom predchádzajúceho býčieho vývoja, cena sa môže vrátiť na 7 000 dolárov, ak nemôže prestať klesať.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odporStrednodobý odpor 8850 dolárov9100 dolárov

Krátkodobá podpora8500 dolárov Strednodobá podpora8200 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 1H-medvedí

Toto je hodinový graf ETH, ETH sa včera odrazil silnejšie ako BTC. Po prelomení MA (30) na 1-hodinovej úrovni je cena teraz potlačená MA (60). Keď sa konsolidačný priestor postupne zužuje, môžu kedykoľvek nastať prielomy. Investori môžu naďalej venovať pozornosť podpore efektívnosti 215 dolárov, bude to tvoriť krátkodobý model odrazu od dvojitého dna, ak bude tento víkend efektívny. V opačnom prípade bude mať určitú pravdepodobnosť otestovať 200 dolárov.

Medvedí objem sa znižuje po dosiahnutí najvyššieho bodu, čo pravdepodobne znamená, že prenáša dočasný signál na odpočinok.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odporStrednodobý odpor 230 dolárov245 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora vo výške 215 USD200 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne1H-medvedí

Perfektná zmluva OKEx XRP: XRP opäť klesla pod MA (60) a MA (30) po krátkom rozbití oboch, čo je slabina odrazu býkov, nedostatočný tok finančných prostriedkov na to, aby odraz nemohol dlhšie trvať.

Dobrá správa pre býkov je, že úroveň predaja v poslednej klesajúcej fáze je pri poklese zhora nižšia ako predchádzajúca. Ak sa objem nemôže predĺžiť, XRP má šancu vytvoriť druhé dno okolo 0,2240 USD, čo znamená, že odraz môže byť príďte budúci týždeň. Ak však krátkodobo dôjde k zvýšeniu objemu predaja, 0,2240 USD nebude efektívnych a 0,2130 USD by malo predstavovať ďalšiu úroveň podpory, pretože predstavuje spodnú časť spätného volania v januári..

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2470 USD Strednodobá rezistencia: 0,2670 USD

Krátkodobá podpora: $0,2240 Strednodobá podpora :$0,2130

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map