Crypto Market Daily (2,3) | BTC má krátkodobý dopyt po stiahnutí a silu podpory okolo 9 200 dolárov je potrebné znepokojiť

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-býčie

Analytik OKEx Neo je presvedčený, že z pohľadu 1-hodinovej úrovne začal BTC stúpať z približne 6 850 dolárov na začiatku roka, až kým sa konsolidoval okolo 9 200 dolárov na 9 600 dolárov. Trend dokončil piatu vlnu štandardných 5 nárastových vĺn a aktuálnu pozíciu možno po vzostupe považovať za prvú vlnu spätného rázu. Potom, čo cena stúpla na zhruba 9 650 dolárov a ráno rýchlo klesla späť, čo odhalilo iba hornú hranicu, ktorú môžu súčasní býci krátkodobo dosiahnuť. Pravdepodobnosť veľkého stiahnutia v budúcnosti je stále vysoká. Tento trend je však v súčasnosti vždy pevný nad 9 200 dolárov, čo do istej miery odráža to, že aktívny predaj peňazí je stále v malom objeme, čo znamená, že stále existuje veľké množstvo ziskových fondov, ktoré neopustili trh, a to hneď po viacerých únikoch v prípade neúspechu sa táto časť finančných prostriedkov môže rozhodnúť dobrovoľne odísť.

V tom čase musia investori venovať pozornosť účinnosti podpory v rozmedzí od 8 950 dolárov do 9 100 dolárov. Ak cena klesne pod toto rozpätie, môže nájsť ďalšiu podporu v blízkosti 8 750 dolárov a na tejto pozícii môže pravdepodobne začať ďalší vzostupný trend..

Znak úrovne1D – býčie

Toto je denná úroveň grafu BTC a trend sa nebude udržiavať medzi 9200 a 9600 dolárov navždy, od nedávneho stavu cena rastie počas minulého mesiaca, ale bez väčšieho objemu nákupu, ako ukazuje graf, naopak, objem je v priebehu minulého týždňa sa zmenšuje, kombinuje sa s tvrdým odporom okolo 9600 dolárov, v súčasnosti existuje potreba spätného rázu, a ak k tomu dôjde, oblasť podpory 9200 dolárov sa dá ľahko prelomiť a investori si lepšie všimnú priamo podporu 2, ktorá je okolo 8950 dolárov. Cena môže mať šancu prelomiť nedávnu oblasť silného odporu a otestovať 9 900 dolárov, pretože toto je dno predchádzajúcej oblasti skládky z roku 2019..

Pripomenúť investorom, že prelomenie 9900 dolárov znamená, že začne skutočný vzostupný trh, a prelomenie podpory vo výške 8750 dolárov môže znamenať, že sa blíži dlhšia návratnosť a je možné otestovať 8300 dolárov.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor9600 dolárov Strednodobý odpor9900 dolárov

Krátkodobá podpora9200 dolárov Strednodobá podpora8950 dolárov

ETH večný zmluva

Znak úrovne 4H-býčie

Toto je 4-hodinový graf ETH, ako vidíme, že oblasť okolo 195 dolárov existuje absolútne tvrdý odpor voči cene. MACD ukazuje, že od posledného vrcholu, ktorý je na úrovni 178 dolárov, po nedávny vrchol, ktorý sa blíži hodnote 190 dolárov, cena rastie, ale vrchol MACD sa znižuje, ide o klasický špičkový signál divergencie. Ak tento signál nemôže byť jasným dôkazom, spojme objem dohromady. Nie je ťažké vidieť, že býčí objem sa presne zmenšuje, čo znamená slabosť nákupnej sily. Momentálne je teda potrebný dopyt po vrátení a musím povedať, že oblasť okolo 188 dolárov nemôže byť účinnou podporou, pretože v histórii nebola testovaná príliš dlho. Prvá oblasť efektívnej podpory je medzi 178 ~ 183 $, ak sa tu cena môže stabilizovať, znamená to, že býci majú stále dosť sily na to, aby v budúcnosti vytvorili nové maximum. V opačnom prípade je tiež možné vrátiť sa do oblasti blízko 160 dolárov.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor195 dolárov Strednodobý odpor205 dolárov

Krátkodobá podpora183 dolárov Strednodobá podpora178 dolárov

XRP večný zmluva

Znak úrovne4H-býčie

Trvalý kontrakt OKEx XRP: 4-hodinová úroveň grafu ukazuje, že po prekonaní 0,2500 USD sa táto pozícia stane oblasťou efektívnej podpory, pretože táto pozícia bola v minulosti veľmi tvrdým odporom v histórii a tento trend naznačuje, že pullback bol stabilizovaný. tu a to znamená, že po období konsolidácie tu bude cena pravdepodobne mať príležitosť otestovať predchádzajúcu hornú časť. Nedávna oblasť odporu sa pohybuje okolo 0,2630 až 0,2640 USD. Nižší vzostupný objem a divergencia MACD dáva signál, že konsolidácia môže trvať dlhšie. Investori by si mali všimnúť, že ak 0,2500 dolárov nemôže krátkodobo podporovať dlhšie, cena môže najskôr vyskúšať podporu 2, až potom podporu 3.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2630 USD Strednodobá rezistencia: $0,2640

Krátkodobá podpora: $0,2500 Strednodobá podpora :$0,2425

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map