Crypto Market Daily (2,6) | Na konci tohto týždňa je potrebné konsolidovať, pri poklese trhu venujte pozornosť prvej úrovni podpory

Večná zmluva BTC

Znak úrovne4H-býčie

Toto je 4H graf BTC, vzostupný trend sa nezastaví ani po konsolidácii za posledný celý týždeň. V skutočnosti, ak zväčšíme graf, cena sa v poslednej dobe pohybuje na vzostupnom kanáli a po prelomení úrovne odporu 9600 dolárov sa objaví signál rozširovacej vlny, pretože pumpa minulej noci môže byť videná ako 3. vlna z 5. vlna väčšej úrovne. Cena bola odolná pred 9750 dolármi, v porovnaní s poslednou veľkou pumpou je vzostupný objem tentoraz zjavne väčší a tento stav potvrdzuje vzostupnú teóriu 5 vĺn..

Teoreticky sa BTC pohybuje v krátkodobom horizonte, ak tento trend získa podporu blízko 9520 dolárov, znamená to, že býčia predpoveď je silnejšia a trend bude pokračovať. MACD však po určitý čas stále naznačuje divergenciu, môže dôjsť ku konsolidácii, pretože potreby trhu konsolidujú pumpu. Investori mohli počkať, kým sa cena stabilizuje na hodnote 9500 dolárov, a potom zvážiť vstup. Rozdelenie na 9 000 dolárov je ďalším signálom o ukončení tejto býčej etapy.

Znak úrovne1D – býčie

Toto je denná úroveň grafu BTC, pri analýze včerajška som vždy presvedčený, že trend sa vďaka nízkemu objemu dostane späť. V noci však došlo k veľkému objemu, čo spôsobilo prelomenie ceny v oblasti nedávnych šokov medzi 9200 a 9600 dolárov. Po niekoľkých hodinách trend ukázal, že lámanie nie je falošné, pretože cena sa stále udržuje na hodnote 1 9600 dolárov.

Z nedávnych trhových emócií môže trend po krátkodobej konsolidácii rýchlo zlomiť hornú úroveň odporu. Osobne si stále myslím, že súčasná úroveň hlasitosti nedokáže pomôcť pri priamom zlomení ceny medzi 9 900 až 10 000 dolárov. Je možné predpovedať, že tento víkend sa môže trend konsolidovať okolo 9500 až 9600 dolárov, potom začne ďalšia pumpa ďalší 1 alebo 2 týždne.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor9700 dolárov Strednodobý odpor9800 dolárov

Krátkodobá podpora9550 dolárov, strednodobá podpora9420 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 4H-býčie

Toto je 4-hodinový graf ETH, oblasť posledného odporu je medzi 212 a 224 dolárov. Trend sa posúva na konci 3. býčej vlny a teraz je čas vstúpiť do 4. konsolidačnej vlny.

MACD ETH je silnejší ako BTC, pretože posledná najvyššia energia je väčšia ako minulá, ako ukazuje graf. Ide o rozšírenie býčieho trendu, to znamená, že spodná časť návratnosti nebude nižšia ako 195 dolárov, ak zlom 195 dolárov znamená koniec tejto býčej etapy.

Údaje o objeme tiež naznačujú, že nákupné prostriedky v týchto dňoch postupne rastú. Investori mohli venovať pozornosť iba ukončeniu sťahovania a posúdiť budúci smer s úrovňou podpory.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor212 dolárov Strednodobý odpor224 dolárov

Krátkodobá podpora195 dolárov Strednodobá podpora184 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne4H-býčie

Trvalý kontrakt OKEx XRP: 4-hodinová úroveň grafu ukazuje, že XRP nedokázal počas dňa otestovať oblasť odporu 0,2840 USD, určite to neznamená, že je čas na stiahnutie späť. Prezrite si históriu XRP, vždy bude býčie, keď väčšina technologických indikátorov ukáže, že zastaví čerpanie.

Tentoraz sa však objem nákupu v porovnaní s pumpou včera znižuje. Pullback je stále veľkou možnou udalosťou, pretože investori by mali venovať väčšiu pozornosť efektívnosti podpory vo výške 0,2727 USD, a nie to isté u ostatných coinov, XRP vždy vypustí viac, ak objem nákupu nemôže stúpnuť. Uistite sa, že sa konsolidácia môže stabilizovať o niečo viac ako 0,2727 USD, potom je vhodný čas na vstup.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2840 USD Strednodobá rezistencia: $0,2895

Krátkodobá podpora: $0,2727 Strednodobá podpora :$0,2620

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map