Crypto Market Daily (2,7) | BTC opäť vstúpi na trh krátkodobej konsolidácie v priebehu dňa, existuje veľká pravdepodobnosť spätného volania pod 10 000 dolárov.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-býčie

Toto je 1-hodinový graf BTC, trend je dočasný vstup konsolidácie v priebehu dňa a rozdiel medzi touto dobou a minulosťou je, že horná časť je stále nižšia a dolná časť je stále vyššia pri každom odraze. Tento trend môže pravdepodobne vyzerať ako trojuholníkový vzor, ​​ktorý som nakreslil do grafu. Posledný trh je v účinnosti na polovicu, sentiment rastie, takže možnosť prelomenia je vyššia ako pokles.

Investori by si však mali všimnúť, že pri šokovaní môže cena prelomiť horný alebo dolný okraj oblasti trojuholníka, treba si všimnúť úroveň podpory 9650 dolárov a odpor 9870 dolárov, aby sa dalo posúdiť, či je lámanie pravdivé alebo nepravdivé.

MACD bol zadaný pod nulou, čo znamená dočasnú slabosť býkov. Hlasitosť naznačuje, že hlasitosť sa môže v noci zvyšovať, aby sa prelomilo predchádzajúce maximum, a potom sa konsolidácia konsoliduje. Ak sa objem nemôže zmeniť ako predchádzajúci, môže to znamenať, že trend sa v budúcnosti zmení.

Znak úrovne1D – býčie

V poslednej dobe sa rast BTC vždy riadil pravidlom dennej konsolidácie a večerných prelomov. V porovnaní s inými silnejšími ziskami altcoinov však BTC v súčasnosti čelí silnému odporu v oblasti od 9 800 do 10 000 dolárov. Analytik OKEx Neo verí, že hoci od začiatku roka bola rally silná, denná úroveň sa vždy pohybovala v rozmedzí od dna. Vyššie uvedená oblasť je posledným odporom, ktorý BTC môže pri prelomení otvoriť nové býčie kolo. Niekoľko dlhých vzorov horných tieňov na hodinovej úrovni tiež potvrdzuje úroveň sily odporu. Investori musia poznamenať, že nedávny neustály nárast bez stiahnutia spôsobil, že býci sa dostali do vážneho prečerpania a 10 000 dolárov možno považovať dokonca za týždennú úroveň odporu. Ak BTC nemôže byť sprevádzané efektívnym návratom, bude ťažké prekonať súčasnú úroveň. Tlak predaja blízko 9 850 dolárov ukázal, že býci sú ticho. Pokiaľ cena nebude môcť ustúpiť nad 9 800 dolárov za deň, alebo je pravdepodobné, že klesne späť na 9 650 dolárov kvôli konsolidácii.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor9800 dolárov Strednodobý odpor9870 dolárov

Krátkodobá podpora9650 dolárov, strednodobá podpora9500 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 1H-býčie


Toto je 4-hodinový graf ETH, oblasť posledného odporu je medzi 221 a 224 dolárov. Trend v súčasnosti neukazuje žiadny jasný signál spätného volania, kvôli inej oblasti tvrdého odporu blízko 224 dolárov ju cena nemôže prelomiť bez zodpovedajúcej úrovne hlasitosti.

Ak v noci nenastane rastúci objem, trend môže mať dve možné cesty, prvou sú žlté šípky, pretože prvá oblasť podpory spätného volania by mala byť medzi 210 až 215 dolárov. Cena je schopná krátkodobo vytvoriť nové maximum, ak sa stabilizuje na 215 USD. Ak sa trhové správanie vráti k racionalite, spätné volanie môže ísť ako červená šípka, ktorá bude podporovaná v blízkosti 200 dolárov.

MACD dáva slabší energetický signál pumpy, pretože spodná časť býčieho pevného disku, dočasný objem nemá žiadny odkaz, pretože býci sa môžu vždy vytvárať v noci.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor221 dolárov Strednodobý odpor224 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora vo výške 215 USD210 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne1D-býčie

Trvalý kontrakt OKEx XRP: V poslednej dobe je použitie malej úrovne grafu na posúdenie budúceho trendu XRP ťažké, denný graf nám však môže ukázať jasnejší signál, pretože cenová úroveň v súčasnosti narazila na zastarano tvrdý odpor, ktorý sa pohybuje okolo 0,2884 dolárov.

Investori by mali pripomenúť, že ak cena nemôže prekonať 0,3100 USD, efektívnym odporom bude vždy oblasť medzi 0,2884 a 0,3100 USD. Za týchto podmienok môže dôjsť k spätnému volaniu a 0,2674 USD by malo byť prvou oblasťou podpory..

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2884 dolárov Strednodobá rezistencia: $0,3100

Krátkodobá podpora: $0,2674 Strednodobá podpora :$0,2590

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť považovaný za odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map