Keďže krátkodobé výkyvy bitcoinu poukazujú na vysoké riziko, obchodníci očakávajú podporu v blízkosti 6 650 dolárov: Crypto Market každý deň

Pondelok 13. apríla: Po nedeľňajšom odraze na väčšine špičkových trhov s kryptomenami sa v daný deň vyskytujú korekcie v rozmedzí 2 až 5 percent. Bitcoin (BTC) – ktorý včera zlomil niečo cez 7 000 dolárov – sa od skorého rána obchoduje bokom okolo 6 700 dolárov.

BTC mohol v období konsolidácie zaznamenať prudké výkyvy

1H graf BTC / USD Perpetual Swap dáta. Zdroj: OKEx.com

Minulý víkend sa BTC po prelomení medvedieho klinu nakrátko stabilizoval nad 6 750 dolárov. Cena sa v nedeľu večer 12. apríla mierne odrazila pod odporom 7 200 dolárov.

Avšak s rýchlym zmenšovaním objemov obchodovania sa trend dostal do konsolidácie v najbližších hodinách. Dnes ráno rýchlo klesol späť na zhruba 6 700 dolárov a zanechal pozitívny vstupný obrazec.

Tím spoločnosti OKEx pre analýzu trhu verí, že retrakčná linka Fibonacci ukazuje jasnú možnú cestu budúceho trendu. V súčasnosti je najlepšou voľbou otvorenie krátkych pozícií, ak sa cena môže krátkodobo dotknúť 6 900 – 7 000 dolárov; potom uzavrite okolo 6 070 dolárov, ak sa cena zníži pod 6 550 dolárov, pretože sa tam nachádza linka Fibonacci.

Tento proces lámania však bude dlhší ako obvykle. Keďže medvedí objem bol nadmerne rozšírený, trh potrebuje čas na nápravu. Veľké výkyvy môžu nastať kedykoľvek počas tohto konsolidačného obdobia.

Trhy s BTC pravdepodobne nájdu podporu okolo 6 500 dolárov

1D graf BTC / USD Perpetual Swap dáta. Zdroj: OKEx.com

Vyššie uvedený denný graf bitcoinu ukazuje, že hoci nedeľňajší odraz ukázal trend rastu objemu a cien v predchádzajúcom období, zdá sa, že BTC sleduje trend návratu na predchádzajúce maximum. Prvý medvedí svietnik sa však objavil o 1:00 dnešného HKT a bol sprevádzaný objemami podobnými odrazu z predchádzajúcej hodiny. To naznačovalo, že odskok bol zablokovaný a svietniky sa uzavreli krížikmi, ktoré sa potom preukázali v nasledujúcich hodinách.

Pokles späť dnes ráno je vlastne vyrovnanie zisku hlavných fondov po včerajšom odraze ceny. Skutočnosť, že najnižší bod klesol pod 6 750 dolárov, je tiež odrazom predajného správania retailových investorov v dôsledku fungovania väčšinových fondov.

V súčasnej fáze bola cena pod tlakom 6 750 dolárov. Existuje vysoká pravdepodobnosť, že trh bude naďalej nachádzať podporu okolo 6 500 dolárov.

6 500 dolárov a 30-dňový kĺzavý priemer (MA (30)) poskytujú cene silnú podporu súčasne – ako je uvedené v grafe vyššie. Z tohto dôvodu nebude ľahké prelomiť túto úroveň v krátkom období.

Úrovne odporu a podpory

 • Krátkodobý odpor: 6 750 dolárov
 • Strednodobý odpor: 69,00 dolárov
 • Krátkodobá podpora: 6 550 dolárov
 • Strednodobá podpora: 6 150 dolárov

Je možné, že bude trh ETH citlivý, rýchle prečerpanie alebo prečerpanie

4H ETH / USD údaje o trvalom výmene. Zdroj: OKEx.com

ETH bol potlačený úrovňou 154 dolárov po poklese pod ňu. Ako ukazuje 4-hodinový graf, úroveň predaja je dnes takmer rovnaká ako v piatok – medvedie fondy sú stále silnejšie ako vzostupnú hodnotu.

Skutočnosť, že objem bol v poslednej dobe väčšinou na nízkej úrovni, však naznačuje, že trend je stále v konsolidácii. Trh bude citlivý a kedykoľvek počas tohto obdobia môže dôjsť k rýchlemu výpisu alebo prečerpaniu. Cena pravdepodobne najskôr mierne stúpne a potom rýchlo klesne späť.

Kvôli oslabeniu súčasnej situácie na trhu je tiež možné, že dôjde k pomalému výpisu a ďalšie dve oblasti podpory by v takom prípade boli okolo 140 dolárov a potom 120 dolárov.

Úrovne odporu a podpory

 • Krátkodobý odpor: 155 dolárov
 • Strednodobý odpor: 165 dolárov
 • Krátkodobá podpora: 140 dolárov
 • Strednodobá podpora: 120 dolárov

XRP v dočasnej konsolidácii

Údaje o trvalom výmene 1 XRP / USD. Zdroj: OKEx.com

Hodinový graf XRP ukazuje, že trend je po krátkom rannom poklese v krátkom období konsolidácie. Pri pohľade na jeho veľký fluktuačný rozsah je však životné prostredie v súčasnosti rizikové.

Vzhľadom na veľký rast objemu predaja sa cena môže v priebehu dnešného dňa pohybovať od 0,1860 do 0,1750 USD. Medvede tiež potrebujú čas na odpočinok a prípravu, ak je to možné, na ďalšiu skládku. Ak cena pri nasledujúcom odraze nemôže prekonať 0,1925 USD, trend môže klesať priamo nadol, kým nedosiahne úroveň podpory okolo 0,1760 USD. Toto je potenciálna odrazová pozícia, ak sa tam cena stabilizuje, inak sa môže pohybovať nadol a nájsť ďalšiu úroveň podpory okolo 0,1660 USD.

Úrovne odporu a podpory

 • Krátkodobý odpor: 0,1853 USD
 • Strednodobý odpor: 0,1925 USD
 • Krátkodobá podpora: 0,1760 USD
 • Strednodobá podpora: 1665 dolárov

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by sa nemal brať ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by sa nemal interpretovať ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Sledujte OKEx dňa:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map