Krypto Market denne (1,13) | Hodinový odraz BTC sa postupne oslaboval, investori si musia dávať pozor na klesajúce riziko krátkodobých výkyvov.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne4H-konsolidácia

Toto je 4-hodinový graf BTC, vidíme, že cena sa pohybuje v konvergentnom trojuholníku a nedávno na jeho konci. K zlomeniu dôjde kedykoľvek, ale pohyblivý rozsah nebude veľký, pretože 7700 až 7800 dolárov bude účinných a MA (60), MA (90) budú tiež podporou pri poklese ceny.

Cena sa v poslednej dobe pohybuje na MA (30), ale krátkodobý kĺzavý priemer bude vždy ľahko zlomiteľný. Investori sa mohli v priebehu dňa priamo zamerať na RO (60). Dôvod, prečo si myslím, že klesajúce riziko je vyššie, ale nie čerpanie, je objem, od začiatku reboundu z 6400 dolárov, do posledného na 8460 dolárov, sa objem nákupu postupne zmenšuje, je to koniec signálu reboundu. Aj keď cena prelomí horný okraj trojuholníka, trend nebude pokračovať, ak sa $ 8460 nedokáže prelomiť.

Znak úrovne1D – konsolidácia

Toto je 1-DENNÝ graf BTC, analytik spoločnosti OKEx Neo verí, že trojuholníkový vzor je tvorený kontinuálnym vysokým bodom odrazu a postupným pohybom dna nahor, čo v podstate znamená, že dlhé a krátke sily tohto obdobia sú malé a obchodovanie nie je aktívne. Aj keď je vzor narušený, rezistencia nad 8 200 ~ 8 500 $ a sila podpory medzi 7 600 ~ 7 900 $ môžu stále udržiavať krátkodobý trend v úzkom priestore. Pretože súčasná cena je blízko horného okraja denného kanála smerom nadol, historický trend jasne ukazuje silnú rezistenciu na tejto pozícii. Predtým, ako sa polovičný efekt prejaví na trhu, je veľmi nepravdepodobné, že by došlo k prelomeniu horného okraja.

Investori by mali venovať väčšiu pozornosť oblasti podpory medzi $ 7600 ~ $ 7900, rozpadový trend sa vráti dole a môže opäť otestovať $ 7000.

Krátkodobý odpor8200 dolárov Strednodobý odpor8400 dolárov

Krátkodobá podpora7950 dolárov Strednodobá podpora7850 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 4H-konsolidácia

Toto je 4-hodinový graf ETH, cena bola zastavená počas minulého víkendu, pretože MA (60) poskytuje účinnú podporu. Vidíme tiež, že vrchol tohto odrazu nebol vyšší ako ten posledný, ktorý sa blíži k 150 dolárom, čo znamená, že odpor je tu silnejší, ako býci očakávali. Odraz v priebehu dňa tiež dosiahol iba 147 dolárov a potom klesol späť. Ukazovateľ hlasitosti nám tiež ukazuje, že sila býkov sa v tomto období odskoku oslabuje. Teraz je ťažké vytvoriť nové maximum podľa stavu. Aj napriek tomu, že MA (30) dočasne podporuje cenu, dá sa ľahko prekonať.

Investori si musia všimnúť podporu okolo MA (60), pretože tento kĺzavý priemer bol kedysi účinný. Prielom môže testovať MA (90).

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor145 dolárov Strednodobý odpor147 dolárov

Krátkodobá podpora142 dolárov Strednodobá podpora139 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne4H-konsolidácia

Trvalý kontrakt OKEx XRP: Na štvorhodinovej úrovni bol XRP podporovaný MA (180), ako sa očakávalo minulý piatok, čo znamená, že horná hrana posledného spodného boxu je v súčasnosti pomerne silná a navyše podpora kĺzavé priemery nebude ľahké cenu prekonať pod 0,2 USD.

Z grafu vidíme, že nedávny odraz je na úrovni 0,2198 USD, čo je menej ako v predchádzajúcom vrchole, na úrovni 0,2255 USD, a XRP za deň nezlomil ani 0,2150 USD. Cena sa teraz na konci minulého roka stabilizuje na spodnej hrane boxu náročného na obchodovanie. Ak sa cena tento týždeň dokáže stabilizovať, má šancu vytvoriť nový vrchol, ale horný priestor je obmedzený, pretože 0,2325 USD bude najsilnejšou rezistenciou v poslednej dobe. Ak dôjde k rozbitiu 0,2110 USD, oblasť podpory 0,2 USD sa znova otestuje, ak je sila medveďa silná.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2170 dolárov Strednodobá rezistencia: $0,2200

Krátkodobá podpora: $0,2110 Strednodobá podpora :$0,2000

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map