Kryptotrh denne (1,8) | Základy posilnili silný odraz BTC, vyššie uvedený odpor je viditeľný na 8 800 dolárov.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-býčie

Toto je 1hodinový graf BTC, pretože čo som povedal za posledných pár dní, hodinový odraz sa v súčasnosti mení na odraz na dennej úrovni, ako vidíme na grafe, že objem nákupu sa výrazne rozšíril pri prelomení 7700 dolárov a 7850 dolárov to znamená, že sila býkov je silná, dôvera v býčie zápasy sa zvyšuje. Za krátky čas sa zlomil aj odpor 8200 dolárov, ktorý bol tiež sprevádzaný veľkým objemom.

Investori by mali pripomenúť, že skôr ako sa objaví jasný medvedí signál, zjavná rezistencia uvedená vyššie sa takmer pohybovala okolo 8800 dolárov, táto rezistencia nebude v tomto stave účinná a mali by si všimnúť, že stop loss musí byť stále nastavený v bezpečnej oblasti, aby predstavil pokles v dôsledku odchodu veľkého množstva ziskových prostriedkov.

Znak úrovne1D – konsolidácia

Včera BTC pokračovalo v pumpovaní s veľkým objemom nákupu po krátkom spätnom volaní na podporu 7 750 dolárov a teraz testuje 8 460 dolárov po tom, čo prešlo iba dvoma spätnými volaniami na úrovni 1 hodiny.

Oba dva objavy prielomov kľúčových úrovní odporu v priebehu dňa sú sprevádzané veľkým objemom a doba spätného volania je krátka, čo znamená, že súčasný dlhý objem finančných prostriedkov je v pomerne hojnom stave, býčí sentiment je postupne teplý hore. Analytik OKEx Neo je presvedčený, že pokračujúci prílev prostriedkov do istej miery ťažil zo základných faktorov. Irán – USA Konflikt viedol k medzinárodnému napätiu a trhová averzia k riziku sa nanovo prejavila a hedžové aktíva všeobecne vzrástli, aj keď sa neprijíma požiadavka „digitálneho zlata“ na BTC, podľa názorov súčasných účastníkov trhu sa BTC považoval za hedging aktívum. Zvýšenie však dosiahlo súčasnú úroveň za účasti veľkého množstva finančných prostriedkov v teréne, pretože niektorí býci stále považovali okolie 6 400 ~ 6 800 dolárov za dlhodobé dno. Práve v tejto dobe slúžia základné faktory ako katalyzátor, vďaka ktorému je tento odraz viac, ako sa očakávalo. Z pohľadu grafu si môžu investori priamo všimnúť horný odpor okolo 8 800 dolárov.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor8460 dolárov Strednodobý odpor8630 dolárov

Krátkodobá podporaStrednodobá podpora vo výške 8150 USD8010 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 4H-býčie

Toto je 4-hodinový graf ETH, je zrejmé, že čerpací rozsah a sila sú v súčasnosti slabé, nemôže nasledovať BTC, aby zlomil rozhodujúci odpor okolo 148 dolárov, dlhý horný tieň naznačuje, že existuje veľa predaja pozícií v blízkosti tejto oblasti. Dobrá správa pre býkov je, že nákupný objem každej pumpy sa v poslednej dobe zvyšuje.

ETH potrebuje obdobie konsolidácie, ak sa dá vytvoriť nový vrchol, ktorý je nad $ 148 ~ $ 150. Zároveň by sa investorom malo viac venovať efektívnosti podpory MA (30), ak ju cena zlomí, môže sa krátkodobo otestovať oblasť podpory 140 dolárov. 4-hodinový trend sa bez veľkého objemu veľmi nezmení.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor145 dolárov Strednodobý odpor150 dolárov

Krátkodobá podpora142,5 USD, strednodobá podpora140 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne4H-konsolidácia

Trvalý kontrakt OKEx XRP: Na 4-hodinovej úrovni klesla XRP z nového maxima, ktoré je na úrovni 0,2255 USD, nasledujúce spätné volanie sa raz ocitlo pod spodnou podporou prvej intenzívnej obchodnej oblasti na úrovni 0,2106 USD. Aj keď oživenie pokračovalo aj v nasledujúcich hodinách, cena sa nevrátila na najvyššiu hodnotu z minulosti, iba sa dotkla 0,2185 USD a potom opäť klesla. Objemový graf nám ukazuje, že objem nákupu je v súčasnosti slabý a objem predaja v súčasnosti silnie, ale dobrou správou je, že predaj je stále menší ako nákup a emócie na trhu sa vďaka nárastu BTC otepľujú..

Investori by mali v priebehu dňa venovať pozornosť oblasti podpory medzi 0,20 až 0,21 USD, zlom môže znamenať, že bude testovaná horná hrana druhej oblasti intenzívneho obchodovania. V opačnom prípade môže oživenie naďalej testovať 0,2255 USD, potom 0,2325 USD.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2185 dolárov Strednodobá rezistencia: $0,2255

Krátkodobá podpora: $0,2105 Strednodobá podpora :$0,2070

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť považovaný za odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map