Kryptotrh denne (2,4) | Trend konsolidácie sprevádza klesajúce riziko, 8 920 a 8 650 dolárov môžu byť posledné rozhodujúce úrovne podpory.

Večná zmluva BTC

Znak úrovne1H-konsolidácia

BTC včera naďalej udržiaval konsolidačný trend. Analytik OKEx Neo verí, že existuje veľa dôvodov, prečo sa prielom nezačal. Jedným z nich je, že hlavné fondy stále absorbujú pulty. Maloobchodníci využívajú túto príležitosť na uskutočnenie krátkovlnných operácií s najpredávanejšou a spodnou absorpciou, čím posilňujú pevnosť horného a spodného okraja konsolidačného boxu. Pred prijatím opatrení hlavnými fondmi je často ťažké zničiť konsolidačný trend a falošný zlomový model, ktorý sa objaví v krátkom časovom období, je zjavným pokusom. Dlhý tieň a zmenšujúci sa objem obchodov potom to dokazujú a trend rastu bez rastu objemu neexistuje. Avšak zo súčasného trendu, aj keď bola podpora 9 200 dolárov opakovane overovaná, je krátkodobé býčie očakávanie nedostatočné, ak nie sú predchádzajúce pozície zisku úplne uzavreté. Preto môžu investori venovať pozornosť 8 920 USD a blízkosti 8 650 USD, kde je vysoká pravdepodobnosť, že kompenzácie získajú podporu a odrazia sa v blízkosti týchto dvoch oblastí.

Znak úrovne1D – býčie

Toto je denná úroveň grafu BTC, z nedávnej sily býkov a medveďov sú strednodobé a dlhodobé trendy stále vzostupné, pretože celkový objem nákupu zaujíma silnejšiu pozíciu v porovnaní s predajom. Z krátkodobého hľadiska však trh potrebuje spätné získanie, aby napravil predchádzajúci zisk, a teoreticky sa vrátenie zastaví nad 8650 dolárov, ak sa býčia emócia v danom okamihu nezmení. Je to dobrá príležitosť na vybudovanie pozícií v blízkosti tejto oblasti podpory. Ak odskok v budúcom odskoku ľahko zlomí 9600 dolárov, znamená to, že začína skutočný vzostupný trh a ďalšia oblasť odporu môže byť okolo 9900 dolárov a dokonca 10500 dolárov.

Investori by si tiež mali všimnúť, že ak sa návratnosť nezastaví na hodnote 8650 USD a bude naďalej klesať, môže to znamenať, že korekcia si bude vyžadovať viac času, a býčie oneskorenie, aj keď je to len malá možná udalosť, by investori nemali ignorovať.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor9600 dolárov Strednodobý odpor9900 dolárov

Krátkodobá podpora9200 dolárov Strednodobá podpora8950 dolárov

ETH večná zmluva

Znak úrovne 4H-býčie

Toto je 4-hodinový graf ETH, je zrejmé, že cena je ťažké z krátkodobého hľadiska opäť otestovať na 195 dolárov, rovnako s BTC, aj v týchto dňoch platí pre ETH podobný trend a je potrebné odvolanie. Dnešný pohyblivý trend naznačuje, že 187 dolárov sa stáva hodinovou efektívnou pozíciou podpory a zdá sa, že v priebehu jedného alebo dvoch dní je možné vytvoriť dvojitý vzor. To, či sa má vytvoriť, závisí na sile podpory 187 USD v priebehu dňa, ak sa pod ním po zvyšok dňa zníži cena, vzor sa nepodarí vytvoriť, jednotný vzor sa za tejto podmienky formuje, to znamená oblasť okolo 178 USD a 183 dolárov sa stane pravým ramenom, pokiaľ je to možné. Od tejto chvíle môže začať vzostupný trend, ak sa v tejto oblasti môže spomaliť zastavenie a stabilizácia. Keď som sa podpísal do tabuľky, pri konsolidácii okolo môže dôjsť k falošnému zlomeniu. Investori by mali byť trpezliví pri budovaní vašej pozície a nemali by byť ovplyvnení prelomením pasce.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobý odpor195 dolárov Strednodobý odpor205 dolárov

Krátkodobá podpora187 dolárov Strednodobá podpora178 dolárov

Večná zmluva XRP

Znak úrovne4H-konsolidácia

Trvalá zmluva OKEx XRP: 4 hodinová úroveň grafu ukazuje, že úroveň podpory 0,2500 USD bola dnes ráno ľahko prelomená a môžeme ju považovať za neplatnú podporu a túto úroveň ignorovať. Cena prestala klesať okolo 0,2465 USD, táto pozícia bývala ďalšou hlavou v predchádzajúcich vzoroch hlavy a ramien. Cez celý trend na trhu, väčšina altcoinov obsahuje BTC potrebu stiahnuť späť viac ako nedávno. XRP obchoduje ladom najmä medzi altmi. To znamená, že jeho odraz môže byť neskorší ako pri niektorých silných minciach.

Podľa môjho názoru bude 0,2365 dolárov najstabilnejšou oblasťou podpory, pretože bola v histórii testovaná mnohokrát. Prelomenie tejto úrovne alebo nie bude signálom budúceho trendu. Investori si môžu priamo všimnúť 0,2365 USD, ak je 0,2465 $ krátkodobo zlomený. Ak sú emócie na trhu v budúcnosti dostatočne pozitívne, znamená to, že 0,2465 USD môže byť silných a je možné vytvoriť novú vysokú.

Úroveň odporu a podpory:

Krátkodobá rezistencia: 0,2630 USD Strednodobá rezistencia: $0,2640

Krátkodobá podpora: $0,2465 Strednodobá podpora :$0,2365

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by nemal byť braný ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by nemal byť interpretovaný ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map