Obchodník s kryptomenami, ktorý predpovedal, že medvedí trh v marci sa delí o tri lekcie pre nováčikov

Minulý týždeň spoločnosť OKEx dokončila program spätnej väzby k derivátom a uzavrela partnerstvo s obchodníkmi s kryptami, aby získala priamu a veľmi cenenú spätnú väzbu k niektorým z našich najnovších produktov..

Ash Davidson – jeden z obchodníkov vybraných na účasť na programe – posadil sa (samozrejme samozrejme!) S nami, aby sme hovorili o každodennom živote kryptoobchodníka a o tom, čo musia nováčikovia vo vesmíre vedieť.

12. – 13. marca bol veľmi brutálne pre krypto a trhy sú odvtedy otrasné. Aký je váš pohľad na túto konkrétnu nehodu?

Ash Davidson: Vlastne som predpovedal pokles na úroveň 1 400 dolárov 1. marca. Je to niekde na mojom Twitteri [tu – OKEx]. Bol som viac ako pripravený, uvoľnil som viac kapitálu z niektorých starých ziskov, aby som sa pripravil na zasiahnutie ďalších investičných rozsahov.

Pri COVID-19 som mal pocit, že ľudia sa budú pohybovať v kryptomene, aby boli v bezpečí, alebo aby pokryli nejaké straty na akciovom trhu, a stalo sa..

Bolo to dosť násilné a myslím si, že z toho bolo pár ľudí chorých, keď sa v tom čase pozerali na Twitter. Myslím si, že moje myslenie sa líši od väčšiny, pretože všetko, čo používam, je zisk a zisky, ktoré využijem na trhoch. Ale nemohol som si myslieť, ako by som reagoval, keby som bol nový a bol by to čerstvý kapitál na trhu … Nikdy som nič také nevidel.

Môžete vymenovať 1 – 3 dôležité veci, ktoré ste sa naučili obchodovať, ktoré by ste mohli zdieľať s nováčikmi v kryptomene?

REKLAMA: Tri veci, hm. Pokojne by som mohol pomenovať 30, ale poďme k tomu najdôležitejšiemu.

  1. Nechajte svoje emócie za dverami. Naplánujte si akékoľvek investície alebo obchodovanie, ktoré robíte. Také jednoduché. Potom to nechajte hrať. Z toho, koľko investujete alebo investujete do obchodu, koľko ste ochotní stratiť, ak sa pokazí, a koľko ste pripravení vyskočiť. Plány odstraňujú niektoré emócie.
  1. Naučte sa a VYTESTUJTE čo najviac pred tým, ako pôjdete naživo. Ak máte metódu, ktorá sa vám páči podľa vzhľadu, ktorá sa hodí k vášmu životnému štýlu, použite ju, ale vyskúšajte. Najskôr by som rád predviedol ukážku, potom rád obchodujem s 10 dolármi, aby som zistil, aké to je naživo, potom odtiaľ idem na obdobie 6-12 týždňov. Samotné grafy trávim asi 3 týždne.
  1. Dôverujte svojej vlastnej analýze nad analýzou iných ľudí. Každý sa pozerá na to isté alebo na iné veci, má výhodu a pozerá sa iba na vaše vlastné tabuľky, nie na cudzie.

Kedy ste začali obchodovať s kryptami a prečo?

REKLAMA: Investovanie do kryptomeny som začal v roku 2016. Mal som nejaké predchádzajúce skúsenosti s obchodovaním v roku 2015 s akciami futbalu a penny. V roku 2017 som začal obchodovať s kryptomenami. Bavilo ma bzučanie, skutočnosť, že v krátkom čase môžete v porovnaní s burzou získať veľké zisky. Odvtedy som sa neobzrela.

Iba bitcoin alebo tiež altcoiny? Všeobecne dávate prednosť obchodovaniu s krypto derivátmi alebo spotovými trhmi a prečo?

AD: Obchodujem hlavne s derivátmi. Bitcoin, Ethereum a XRP sú to, s čím hlavne obchodujem – obchodujem za účelom ich akumulácie. Cítim, že sú to tí najlepší, ktorých sa môžem držať, takže v mojich očiach nie je lepšie obchodovať dlhodobo zlým nápadom.

Kedysi som obchodoval s altcoinmi, ale bolo mi zle z toho, že musím vždy zvažovať bitcoiny a dominanciu, plus bolesti hlavy BTC páru alebo USDT. Takže to teraz zjednodušujem.

Ako vyzerá váš bežný deň? Koľko hodín denne obchodujete? Máte dennú prácu?

AD: Mám veľmi ľahký obchodný deň. Neobchodujem príliš často, pretože využívam vyššie časové rámce na chytanie švihových obchodov a občasné pozičné držanie na oveľa dlhšom terči. Spravidla by som sa pozrel na dennú uzávierku a potom šiel odtiaľ.

Mám zmapované všetky svoje grafy a musím len trochu sledovať kľúčové rozsahy. Potom, ak sa dostanú do dosahu, môžem konať. Nerozumiem ľuďom, ktorí skalpujú, príliš veľa úsilia. Rád zostávam pekný a chladený. Celý deň, keď čakám alebo strážim pozíciu, robím obsah pre svoje YouTube alebo len pre moju spoločnosť, pre mojich študentov.

Ash Davidson je britský obchodník s kryptami a pedagóg. V hre je od roku 2017. Môžete ho sledovať na Twitteri @CryptoMobsterYT.

Tento rozhovor bol upravený kvôli lepšej prehľadnosti.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by sa nemal brať ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by sa nemal interpretovať ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map