Rise BTC postráda značný objem, ďalšie oživenie potrebuje stabilné držanie na úrovni 6,3 – 6,4 000 dolárov: Crypto Market každý deň

Trhy s kryptomenami dnes ráno, v utorok 31. marca, zaznamenávajú malú volatilitu. Najvyššia hodnota kryptomeny bitcoin (BTC) stúpa o zhruba 3 percentá v deň, pričom drží včerajšie zisky po víkendovom poklese. Mince sa obchodujú okolo 6 500 dolárov.

Ether (ETH) sa obchoduje bokom za posledných 24 hodín a zaznamenal iba jedno percento rastu, keď sa v čase tlače obchodoval okolo 130 dolárov.

Ripple’s XRP zaznamenala v ten deň ešte menšie zmeny, poklesla len o zlomok percenta a obchodovala okolo 0,173 USD.

BTC stagnuje pri slabých objemoch

1H graf BTC / USD Perpetual Swap dáta. Souce: OKEx.com

Včera, 30. marca, BTC odštartovalo hodinový odskok po krátkodobej konsolidácii nad 5 800 dolárov. Keď sa cena dotkla 6 600 dolárov, vyslal jasný stagnujúci signál a teraz sa cena pohybuje okolo rozpätia 6 500 dolárov.

Tím spoločnosti OKEx pre analýzu trhu sa domnieva, že odraz od včerajšej noci do dnešného rána nesprevádzal výrazne zvýšený objem; býčí trend pokračoval niekoľko hodín, kým nedošlo k zreteľnému odporu na úrovni 6 500 dolárov. To dokázalo, že oblasť 6 000 – 6 400 dolárov má menej pozícií na uzamknutie a malé množstvo aktívnych nákupných prostriedkov môže stlačiť cenu nahor.

Avšak hodinový model obráteného kladiva o 4:00 HKT naznačuje, že sila odporu v oblasti intenzívneho obchodovania okolo 6 500 – 6 900 dolárov je stále silná.

5,8 tis. $ Sa ukazuje ako krátkodobé dno

Vyššie uvedený 1-dňový graf bitcoinu ukazuje, že 5 800 dolárov sa ukázalo ako krátkodobé dno. Aj keď sa býci snažia tlačiť cenu až na bod MA (30), ktorý sa pohybuje okolo 7 000 dolárov, nie je dostatočný objem na prekonanie súčasnej úrovne.

Dve podmienky zobrazené v grafe vyššie sú najpravdepodobnejšími pohyblivými trasami za cenu v budúcnosti. Tím OKEx sa však domnieva, že nie je ľahké priamo rozdeliť 7 000 dolárov, pretože trh potrebuje viac nových finančných prostriedkov. To znamená, že jedna vec, ktorá sa na tomto trhu nikdy nezmení, je to, že sa neustále mení.

Podmienka dva v grafe je veľká možnosť, pretože poskytuje viac času na konsolidáciu, čo znamená, že medzná pevnosť bude silnejšia.

Investorom sa pripomína, že ak trend nedokáže preraziť a udržať sa na hodnote 6 500 dolárov, musí sa chrániť pred rizikom poklesu. Vzhľadom na to, že súčasné predajné aktivity sú tiež pomerne slabé, sa podpora uvedená nižšie môže dočasne zamerať na 5 850 dolárov.

Úrovne odporu a podpory

 • Krátkodobý odpor: 6 500 dolárov
 • Strednodobý odpor: 6 650 dolárov
 • Krátkodobá podpora: 6 400 dolárov
 • Strednodobá podpora: 6 000 dolárov

ETH uviazol pod 134 dolárov, ale medvedie objemy sú slabé

Údaje o trvalom výmene 1 ETH / USD. Zdroj: OKEx.com

ETH preukázal určitý objemový model predtým, ako dosiahol tvrdý odpor 134 dolárov. Po stagnácii ceny pod 134 dolárov sa však objem obchodov rýchlo zmenšil. Cena teraz mierne poklesla nad 130 dolárov.

Keďže predajné objemy nie sú v súčasnosti aktívne, býci sú schopní vytlačiť cenu nad 134 dolárov iba pri relatívne veľkom objeme. Je možné, že po prelomení a stabilizácii na hodnote 134 dolárov bude cena ETH pravdepodobne testovať 145 dolárov.

V opačnom prípade by sa investori mali zamerať na prvú úroveň podpory okolo 130 dolárov, a ak klesne pod túto hodnotu, trend bude naďalej testovať 123 dolárov.

Úrovne odporu a podpory

 • Krátkodobý odpor: 134 dolárov
 • Strednodobý odpor: 145 dolárov
 • Krátkodobá podpora: 130 dolárov
 • Strednodobá podpora: 123 dolárov

XRP naďalej čelí tlaku na úrovni 0,1750 USD

Údaje o trvalom výmene 1 XRP / USD. Zdroj: OKEx.com

Odskoková energia XRP postupne slabla, keď sa nedotkla silnej úrovne odporu okolo 0,1811 USD. Preto bol tlak na odpor 0,1750 USD v súlade s očakávaniami. Prvá podpora uvedená nižšie je na 0,1700 USD, ak klesne pod túto hodnotu. V opačnom prípade bude XRP naďalej hľadať podporu za 0,1650 USD.

Ako však ukazuje graf vyššie, objem predaja každého výpisu po odraze je oveľa vyšší ako objem odrazu. To znamená, že ak cena nedokáže zlomiť súčasný tvrdý odpor, je ľahké rýchlo poklesnúť. Potom je možné otestovať podporu okolo 0,1610 USD.

Úrovne odporu a podpory

 • Krátkodobý odpor: 0,1750 USD
 • Strednodobý odpor: 0,1820 USD
 • Krátkodobá podpora: 0,1650 USD
 • Strednodobá podpora: 0,1610 USD

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by sa nemal brať ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by sa nemal interpretovať ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Sledujte OKEx dňa:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map