Spodná úroveň 1 bitcoinu stúpa na 5 000 dolárov, čím sa zavádza zmena: Crypto Market každý deň

Trhy s kryptomenami dnes, 19. marca, zaznamenávajú mierny oživenie. Všetkých desať najlepších mincí získalo za posledných 24 hodín hodnotu viac ako 5 percent..

Bitcoin (BTC) sa naďalej konsoliduje a v čase tlače tlačí na $ 5,500 – nárast o takmer 7 percent v daný deň.

Ether (ETH) získal späť 120 dolárov, pretože objemy obchodovania sa stávajú kľúčom k trvalému úniku. ETH tiež vzrástol za posledných 24 hodín asi o 7 percent.

XRP spoločnosti Ripple zaznamenal v tento deň približne 4-percentný rast, keď sa v čase tlače obchodovalo okolo 0,1489 dolárov.

Ako sa fluktuácia zužuje, bitcoin zostáva na vzostupe

1H graf BTC / USD Perpetual Swap dáta. Souce: OKEx.com

S postupným zužujúcim sa fluktuačným rozsahom BTC sa posunul aj dolný bod rozsahu nahor. Včera, 18. marca, cena bitcoinu klesla na zhruba 5 000 dolárov a potom sa stabilizovala a neprestávala klesať nižšie, čo naznačuje silnejší vzostupný signál.

Tím pre analýzu trhu OKEx verí, že keď krátkodobé kĺzavé priemery vstúpia do fázy viazania, bude fluktuácia tiež plynulá. Tento stabilný stav však bude pravdepodobne narušený, keď sa kĺzavé priemery postupne vyrovnajú a trend sa priblíži k dlhodobému kĺzavému priemeru (MA180).

MA180 v súčasnosti pôsobí ako odpor vyvíjajúci tlak na cenu. Ak sa to podarí prelomiť, trend môže pokračovať v testovaní úrovne odolnosti 6 000 dolárov. V opačnom prípade, ak cena klesne pod krátkodobé kĺzavé priemery, je pravdepodobnejšie, že opäť zoslabne.

Investori si musia byť vedomí, že pokiaľ spodný okraj trojuholníka nie je prelomený, nedochádza k poškodeniu býčieho vzoru.

Venujte pozornosť krátkodobo sile odolnosti okolo 5 500 dolárov. Pretože tento bod úzko zodpovedá umiestneniu MA180, jeho prerazenie sa môže stať silným signálom.

Vyššie uvedený 1-dňový graf bitcoinu ukazuje, že rôzne obdobia kĺzavých priemerov sa už posunuli nadol. Na tomto trhu je cenový trend po poklese hlboko pod kĺzavé priemery krátkeho obdobia tendenciu korigovať sa. To povedie k tomu, že cena sa priblíži ku krátkodobým MA v procese korekcie.

Aj keď je smer kĺzavého priemeru v súčasnosti smerom nadol, musíme tiež venovať pozornosť hysterézii – závislosti súčasného stavu grafu od jeho histórie. Investori by mali venovať pozornosť a zostať trpezliví, pretože súčasný trend sa skončí a pripraví sa na zvrat.

MACD tiež naznačuje prístup formácie zlatého kríža, pretože tieto dve čiary sa pravdepodobne pretnú z grafu.

Pre investorov bude po tomto víkende jasné, či je táto fáza obdobím odpočinku pred medvedím trendom alebo odrazovým dnom.


Úrovne odporu a podpory

 • Krátkodobý odpor: 5 500 dolárov
 • Strednodobý odpor: 6 000 dolárov
 • Krátkodobá podpora: 5 200 dolárov
 • Strednodobá podpora: 4 400 dolárov

ETH vidí zvýšené objemy nákupu

Údaje o trvalom výmene 1 ETH / USD. Zdroj: OKEx.com

Po nájdení podpory na spodnom okraji sa riziko pádu ETH v súčasnosti znížilo. Teraz sa cena snaží preraziť horný okraj.

Graf objemu obchodovania spoločnosti ETH ukazuje, že za posledných pár hodín sa objem nákupu zvýšil. Aj keď je úroveň stále malá, zvýšenie znamená, že sa pravdepodobne objaví býčí signál.

Investorom treba pripomenúť, že únik musí byť legitímny a nesmie ísť o falošný krok, a to pri pohľade na objemy obchodov. Ak cena môže prelomiť hornú hranu a tento pohyb je sprevádzaný rastom objemu obchodov, potom je možnosť odrazu vyššia.

Navyše, ak je možné spätný chod podoprieť horným okrajom, znamená to, že môže dôjsť k odrazu a je to dobrá pozícia, do ktorej.

V opačnom prípade, ak sa trend opäť prelomí pod hornú hranu, môže to znamenať, že ide o falošný zlom a cena sa bude naďalej pohybovať v predchádzajúcom rozmedzí.

Úrovne odporu a podpory

 • Krátkodobý odpor: 125 dolárov
 • Strednodobý odpor: 134 dolárov
 • Krátkodobá podpora: 120 dolárov
 • Strednodobá podpora: 116 dolárov

Obchodníci XRP, ktorí nemajú dostatok objemu, by sa mali pozrieť na krátkodobú podporu

Údaje o trvalom výmene 1 XRP / USD. Zdroj: OKEx.com

Aj keď XRP krátko klesol pod spodnú hranu, objem obchodovania nezaznamenal signál o zvýšení, takže je ťažké ho považovať za legitímny únik..

Aktuálny trend ukazuje, že vyššie uvedená predpoveď je pravdivá, pretože cena sa opäť drží nad spodnou hranou. Nemôžeme si však byť istí, že dôjde k odrazu, pretože býčemu svietniku počas tejto hodiny chýba dostatočný objem.

Cenová hladina si tiež stále drží určitú vzdialenosť od horného okraja – nemôžeme si byť istí, že sa trend obráti na vzostupný trend, kým tento okraj neprelomí.

Investori by mali venovať pozornosť efektívnosti spodnej hrany a úrovni podpory okolo 0,1435 USD.

Úrovne odporu a podpory

 • Krátkodobý odpor: 0,1510 USD
 • Strednodobý odpor: 0,1640 USD
 • Krátkodobá podpora: 0,1435 USD
 • Strednodobá podpora: 0,1270 USD

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by sa nemal brať ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by sa nemal interpretovať ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Sledujte OKEx dňa:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map