Balet: Neelektronická hardvérová peňaženka pre kryptomeny

recenzia kryptovej peňaženky na balet

Baletná peňaženka je neelektronické hardvérové ​​úložisko kryptomeny s mobilnou aplikáciou na bezpečné držanie bitcoinov offline. Fyzická peňaženka s viacerými menami Ballet je od Bobbyho Lee, zakladateľa a výkonného riaditeľa.

Poďme sa pozrieť na produktový rad série Ballet REAL, aby sme zistili, ako funguje 100% offline krypto peňaženka za studena a či je pre vás ako prvá svetová neelektronická 24K pozlátená hardvérová peňaženka s niekoľkými mienami.

Krypto peňaženka Ballet: Pohľad do mobilnej aplikácie Ballet

Každá inovácia prichádza so svojím spravodlivým podielom kameňov úrazu, ktoré spočiatku buď spomaľujú, alebo dokonca bránia ľuďom v ich využívaní. Projekty blockchainu a kryptomeny určite nie sú vyňaté z týchto slepých miest, ale existujú aplikácie, ktoré sa demonštrujú, že sú schopné ich prekonať.

Predstavenie spoločnosti Ballet so sídlom v Las Vegas v Nevade a má 20 členov tímu po celom svete, je jednou z najnovších fyzických peňaženiek s mobilnou aplikáciou na kryptomeny. Pri jednom povrchovom odčítaní produktu je pomerne ľahké vidieť, ako produkt ako tento odbúrava náraz jednou rýchlosťou za druhou. Môže sa pochváliť kryptomenovou peňaženkou, ktorá nevyžaduje žiadne nastavenie, žiadne heslá ani žiadny KYC a zároveň ponúka bezpečné fyzické úložisko kryptomeny..

Stručný úvod do baletu

baletný krypto

Nemôžeme presne povedať, že spoločnosť má zatiaľ dlhú a bohatú históriu; v podstate zatiaľ v plienkach. Generálny riaditeľ spoločnosti Bobby Lee, ktorý začal na Kickstarteri v septembri tohto roku, jasne uviedol, že ak sa má dosiahnuť masové prijatie kryptomien, je potrebné zatracovať komplikácie..

„Dúfame, že odstránením všetkých komplikácií okolo vlastníctva kryptomeny prinesieme zvyšok sveta lepšiu adopciu. Teraz to môžete vidieť, dotknúť sa ich a vziať svoju investíciu so sebou kamkoľvek idete. “

To neznamená, že Ballet chce svojim používateľom vytvoriť „slobodu“ v štýle Mad Max. Lee a Ballet ďaleko od toho, aby sa zamerali na inteligentnejší a efektívnejší spôsob, ako dať krypto do rúk verejnosti. A pre väčšinu zasvätených v krypto komunite nemusí byť pán Bobby Lee nijako predstavovaný, pretože je krypto ovplyvňovateľom a je bratom tvorcu litecoinov Charlieho Leeho. Bobby, bol spoluzakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti BTCC (BTCChina), ktorá bola prvou čínskou burzou bitcoinov a bola získaná v januári 2018, začala s ťažbou bitcoinov už v roku 2011. Teraz je kryptomenová peňaženka Ballet Leeova (prezývka „výrobca mincí‘) Najnovší kryptocentrický startup, ktorý sa snaží priniesť jednoduché a elegantné možnosti ukladania bitcoinov.

Ako to teda zatiaľ bolo s ich Kickstarterom? Celkom dobre, keď vezmeme do úvahy skutočnosť, že je to zatiaľ vo verejnej beta verzii. A s takmer 13 000 dolárov, ktoré vyzbierali tí istí používatelia, ktorí majú rovnaký záujem, ešte zostáva preskúmať určitý potenciál.

Ručná peňaženka Ballet s veľkosťou kreditnej karty na báze kovu vopred vygeneruje verejné adresy a súkromné ​​kľúče používateľa a vytlačí QR kód na priradenie každej adresy kryptomeny spolu s reťazcom vytlačeného šifrovacieho kódu, ktorý musia používatelia zoškrabať, aby videli. Tvorca Baletu povedal:

“Kľúče sme pre vás vygenerovali na dvoch miestach vzdialených tisíce kilometrov,” […] “[potom] sa vyrábame z procesu.”

Lee, ktorý hovoril na blockchainovej udalosti v Singapure ohľadom nového vydania Ballet, sa tento produktový rad REAL zameriava na bitcoiny (BTC), ethereum (ETH), litecoin (LTC) a Ripple (XRP), uviedol počas svojej prezentácie:

“Na tomto tvrdo pracujem od januára tohto roku,” […] “Prešli sme šiestimi iteráciami tohto dizajnu hardvérovej peňaženky.”

Bezpečnosť a zjednodušenie registrácie

balet skutočná krypto peňaženka

Balet najskôr kladie menší dôraz na potrebu celého procesu registrácie; používatelia môžu úplne obísť KYC a účty.

„Stačí naskenovať QR kód na vašej kryptomenovej peňaženke Ballet a začať používať mobilnú aplikáciu. Nie sú potrebné žiadne účty ani registrácie KYC. “

To vrhá všetku autonómiu a čo je dôležité, anonymitu späť na používateľa tým, že sa mu jednoducho umožní bezplatné používanie jeho kartovej a mobilnej peňaženky bez nutnosti obmedzujúcej registrácie..

Malo by to nejakým spôsobom negatívny vplyv na bezpečnosť? Jeho rada pevných peňaženiek vôbec neobsahuje protokol BIP38, ktorý umožňuje vysoko anonymné a bezpečné generovanie kľúčov. To je to, čo sa tím kryptomenových peňaženiek Ballet rozhodol pomôcť pri znižovaní ťažkostí elektronických hardvérových peňaženiek.

Čo teda prináša BIP38? Čo je dôležité, znamená to, že balet má a využíva dvojfaktorovú generáciu kľúčov. Pre tých, ktorí to inak nepoznajú: 2FKG vyžaduje, aby používateľ zadal súkromný kľúč spolu s jedinečnou prístupovou frázou zo svojej peňaženky. Bezpečnosť je pre Balet určite najvyššou prioritou.

Rád hovorí, v čom je Ballet iný v porovnaní s Ledger, Trezor a KeepKey, pretože sa ľahko nastavuje, ponúka jednoduché postupy zálohovania, lepšiu možnosť nestrácať prostriedky kvôli zabudnutým heslám, súkromným kľúčom a zálohám. Medzi výhody Baletu tiež nepatria žiadne problémy s napájaním alebo batériou, problémy s aktualizáciou firmvéru alebo problémy s kompatibilitou hardvéru / pripojením. Baletová peňaženka je tiež pripravená konkurovať OpenDime a Tangem, pretože neobsahuje žiadne počítačové čipy ani elektronické obvody..

Zdá sa, že trend opätovného rastu na oficiálnej webovej stránke kryptovej peňaženky Ballet je, že sa líši od všetkých typov riešení pre horúce, studené a papierové peňaženky, ako sú Cardwallet, bitaddress.org, Xapo, TenX, Cobo a Mobi. Offline riešenie úschovy chladiarenských úložísk, ktoré Ballet ponúka, má tiež rôzne stupne funkcií od BitPay, BRD Wallet, imToken, Trust Wallet a Blockstream Green Wallet.

Mobilná aplikácia: Ovládajte svoje krypto

aplikácia baletná peňaženka

To je zrejmejšie zo skutočnosti, že Ballet tvrdí, že zaisťuje úplnú anonymitu používateľov, a to jednoduchým nezdržiavaním sa informácií o používateľoch vrátane ich súkromných kľúčov.

„Mobilná aplikácia nikdy neuchováva ani neuchováva súkromné ​​kľúče pre peňaženku kryptomeny Ballet. Taktiež nikdy nesleduje a neuchováva žiadne osobné ani finančné údaje mimo samotného vášho mobilného zariadenia. “

Aj keď to znie samo o sebe skvele, najmä keď uvažujete o veľkom množstve riešení digitálnych peňaženiek, buď si kľúčové informácie DOKLADUJTE, alebo ich delegujte na tretiu stranu. Vítané je všetko, čo predstavuje menšie riziko pre bezpečnosť používateľov. Ako presne to však dokáže?

Je to pravdepodobné vďaka štandardnému použitiu neväzobných peňaženiek. Ponuka pevných peňaženiek je však jednoduchá na používanie, takže používatelia môžu zoškrabať svoje osobné kľúče a jedinečné prístupové frázy. Vďaka tomu môže Ballet štandardne umožniť použitie neväzobných peňaženiek.

Je to celkom zaujímavý atribút mobilnej peňaženky, ktorú si môžu používatelia zvoliť ako tvrdú, tak aj mobilnú peňaženku alebo jednu bez druhej. Ľuďom by však chýbali niektoré pôsobivé funkcie z mobilnej peňaženky, ktorá umožňuje používateľom rozdeliť aktíva do konkrétnych fondov bez ohľadu na to, z akého krypta pozostávajú.

Tu je zoznam 23 rôznych mincí, ktoré podporuje kryptová peňaženka Ballet, ako aj tokeny ERC20 založené na ethereu:

balet-krypto-peňaženka-coiny

A čo je na peňaženke Ballet pre kryptoinvestorov ešte pôsobivejšie, je to, ako mobilná aplikácia umožňuje používateľom posielať a prijímať kryptomeny, kontrolovať trhové ceny a aktivovať ďalšie hodnotné mince.

výhody baletnej peňaženky

Balet: Krypto peňaženky, ktoré sú bezpečné a rozmanité sa rozširujú

baletná kryptomenová hardvérová peňaženka

Spolu so špeciálnym dôrazom na bezpečnosť, všestrannosť a užitočnosť pre svojich (budúcich) používateľov sa nerezové baletné REAL bitcoinové peňaženky snažia poskytnúť svojim budúcim používateľom tiež oveľa viac rozmanitosti..

Ľahko to zistíme na počte ‚prijatých‘ kryptách, ktoré môžu používatelia ukladať pomocou baletu, ktorý v tomto okamihu pozostáva z 23 rôznych kryptomien. Podľa spoločnosti sa chystá rýchlo expandovať aj s predpokladom ďalších desiatok ďalších digitálnych aktív v dohľadnej budúcnosti. Počiatočné náklady na predobjednávku kryptovej peňaženky Ballet ponúkajúcej pokročilé zabezpečenie studeného úložiska budú mať cenu 29 dolárov, čo je oveľa menej ako ceny Trezor, Ledger a KeepKey.

Pre tieto nové prírastky nie je stanovený žiadny časový rámec, ale vidieť toľko rozmanitosti v týchto počiatočných fázach je napriek tomu pôsobivé.

Keď sa slang „byť svojou vlastnou bankou“ v komunite chce stať skutočnosťou a splniť sa, musí bitcoinový používateľ (aj keď nakupovať, obchodovať, zarábať alebo investovať) uprednostniť prístupnú bezpečnosť každého satoshi (najmenšia účtovná jednotka) v bitcoinoch) za každú cenu. Keď sa éra riešenia inteligentného úschovy začne udomácňovať, bude ďalšie míle k uplatňovaniu vhodných bezpečnostných opatrení neoceniteľné, ak cena bitcoinu bude neustále stúpať. Nie je vždy ľahké vyhnúť sa bitcoinovým podvodom, pretože história kryptokolov je plná mnohých nešťastných príkladov. Bez ohľadu na to, či si kúpite alebo nevyskúšate sériu peňaženiek REAL, držitelia kryptomien by mali dôrazne zvážiť zavedenie najlepších postupov ochrany, ktoré sú možné, a Ballet si myslí, že majú nový spôsob, ako podporiť prijatie financovania blockchainu prostredníctvom neelektronickej krypto hardvérovej peňaženky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map