Peňaženka Coinomi: Master The Crypto – používateľská príručka používateľa

Coinomi

Coinomi je blockchainová peňaženka, ktorú používajú milióny ľudí na celom svete. Všetko, čo potrebujete vedieť o populárnej a dlhoročnej kryptopeňaženke, sa dnes dozviete v našej recenzii.

Čo je Coinomi?

Coinomi, ktorú nájdete online na Coinomi.com, je blockchain peňaženka, ktorá vám umožní bezpečne ukladať, spravovať a vymieňať viac ako 1 500 blockchainových aktív. Peňaženka podporuje bitcoiny a tisíce ďalších digitálnych mien.

Coinomi je k dispozícii pre Mac OS, Windows, Linux, Android a iOS. Či už chcete kryptomenu zabezpečiť na stolnom alebo mobilnom zariadení, nájdete verziu Coinomi, ktorá vám vyhovuje.

Coinomi peňaženka

K decembru 2019 podporuje Coinomi viac ako 125 blockchainov, čo je viac ako akákoľvek iná neväzobná peňaženka v tomto priemysle. Celkovo môžete bezpečne uložiť tisíce žetónov v jednej peňaženke Coinomi. Coinomi tiež podporuje SegWit a svoju peňaženku môžete denominovať v 168 fiat menách.

Spoločnosť Coinomi bola založená v roku 2014, čo z nej robí aj najstaršiu dostupnú multi-blockchain peňaženku. O to pôsobivejšie je, že žiadna peňaženka Coinomi nikdy nebola napadnutá alebo inak napadnutá. Spoločnosť Coinomi má po viac ako 5 rokoch v krypto priemysle dokonalý rekord (aj keď v aplikácii peňaženky Coinomi pre stolné počítače vo februári 2019 bola objavená menšia zraniteľnosť).

Rovnako ako mnoho iných krypto peňaženiek, aj Coinomi vám umožňuje vymieňať mince v peňaženke pomocou existujúcich zmenárenských služieb. Coinomi má zabudovanú podporu pre ShapeShift a Changelly. Bez ohľadu na to, ktoré z 1 500+ podporovaných kryptomien máte v peňaženke, mali by ste byť schopní tieto aktíva okamžite vymeniť a upraviť svoje portfólio..

Tím spoločnosti Coinomi podľa oficiálnych webových stránok pozostáva z „odborníkov na blockchainovú technológiu s preukázateľnými výsledkami v oblasti fintech, kryptomien a podnikania“. Tím sa zjednotil okolo konceptu „vytvárania bezpečných riešení pre blockchainové aplikácie“. Tím Coinomi je dnes distribuovaný po celom svete. Spoločnosť nemá pevné sídlo ani kancelárie a všetky pozície sú vzdialené.

Funkcie Coinomi

Recenzia Coinomi

Viac ako 1 500 kryptomien: Coinomi podporuje viac ako 1 500 kryptomien. ktorúkoľvek z týchto 1 500 kryptomien môžete bezpečne uložiť do svojej peňaženky Coinomi.

125+ blockchainov: Coinomi podporuje celkovo 125 rôznych blockchainov. Bez ohľadu na to, aký typ mince držíte alebo aký blockchain táto minca používa, mali by ste byť schopní túto mincu uložiť pomocou Coinomi.

K dispozícii pre pracovnú plochu: Coinomi je k dispozícii pre Windows, Mac OS a Linux.


K dispozícii pre mobilné zariadenia: Coinomi je k dispozícii pre iOS a Android v každom príslušnom obchode s aplikáciami. Aplikácia A.apk je tiež k dispozícii na stiahnutie na Coinomi.com.

Od svojho uvedenia na trh v roku 2014 nikdy hacknutý: Spoločnosť Coinomi bola prvýkrát uvedená na trh v roku 2014. Peňaženka nebola od uvedenia na trh nikdy napadnutá ani kompromitovaná – tvrdí niekoľko ďalších peňaženiek..

25+ jazykov: Coinomi je úplne preložený a k dispozícii vo viac ako 25 jazykoch.

Podpora Changelly a Shapeshift: Coinomi má vstavanú podporu pre Changelly a ShapeShift, čo znamená, že môžete okamžite zameniť ktorúkoľvek zo svojich mincí v peňaženke bez toho, aby ste vkladali a vyberali z burzy.

SegWit: Coinomi má natívnu podporu segregovaných svedkov (SegWit). To znamená, že si môžete vychutnať rýchlejšie transakcie s kryptomenami, ktoré podporujú SegWit (BTC a LTC).

Vytyčovanie za studena: Spoločnosť Coinomi vám umožňuje vkladať svoje kryptomeny za studena. Podporované aktíva môžete ochladiť prostredníctvom spoločnosti Coinomi a získavať odmeny, aj keď ste offline.

Poplatky za dynamické transakcie a poplatky za ťažbu: Coinomi počíta transakčné poplatky dynamicky, čo znamená, že používatelia dostanú pri transakciách vždy najlepšiu hodnotu za peniaze. Používatelia môžu tiež nastaviť a použiť svoje vlastné poplatky. Ak napríklad potrebujete transakciu potvrdiť a odoslať okamžite, môžete byť ochotní zaplatiť vyšší poplatok za ťažbu. Ak vám nevadí čakať 30 až 60 minút, potom môžete zaplatiť nižší poplatok za ťažbu.

Zákaznícka podpora 24/7/365: Spoločnosť Coinomi prekvapivo významne investovala do služieb zákazníkom. Spoločnosť Coinomi ponúka zákaznícke služby 24 hodín denne, 365 dní v roku. Môžete podať lístok u Coinomi a dostať rýchlu odpoveď kedykoľvek počas dňa alebo v noci. Niekoľko ďalších peňaženiek ponúka tento typ služieb.

Prehliadač DApp: Coinomi ponúka prehliadač decentralizovanej aplikácie (DApp), ktorý vám umožní bezpečne používať decentralizované aplikácie Ethereum a ďalšie blockchainové DApps priamo z vašej peňaženky Coinomi.

Kúpiť darčekové karty: Coinomi je tiež jednou z mála aplikácií peňaženky, ktorá vám umožňuje nakupovať darčekové karty priamo v aplikácii. Svoje kryptomeny môžete minúť na darčekovú kartu Target alebo Walmart bez toho, aby ste napríklad opustili aplikáciu Coinomi, a potom ich minúť v ktorejkoľvek maloobchodnej sieti. Darčekové karty Coinomi sú poskytované prostredníctvom partnerstva peňaženky so spoločnosťou Bidali.

Dôveryhodný uzol: Coinomi vám umožní získať úplnú finančnú suverenitu pripojením k vášmu vlastnému bitcoinovému uzlu.

Krypto DNS: Vyvarujte sa vágnych adries náchylných na chyby využitím výhod funkcie Coinomi’s Crypto DNS, ktorá vám umožní nahradiť vaše najpoužívanejšie adresy aliasmi čitateľnými ľuďmi v rôznych službách a blockchainoch. Ak chcete, aby bola vaša výmenná peňaženka uvedená napríklad v zozname „Binance BTC“, môžete tak urobiť prostredníctvom Coinomi.

Interoperabilné s inými peňaženkami: Spoločnosť Coinomi je interoperabilná s akýmikoľvek peňaženkami FIA alebo peňaženkami s nezastaviteľnou doménovou adresou, čo vám umožňuje vytvárať blockchain-agnostické platobné požiadavky pre používateľov s akýmkoľvek typom krypto peňaženky.

Užívatelsky prívetivý: Coinomi je rovnako ako väčšina multiplatformových peňaženiek veľmi užívateľsky príjemná. Je ľahké založiť peňaženku prvýkrát, používať ju a vykonávať s ňou peňažné transakcie bez ohľadu na to, či ste krypto expert alebo nováčik..

Nevyžaduje sa KYC alebo overenie identity: Spoločnosť Coinomi, rovnako ako väčšina peňaženiek, nevyžaduje, aby ste sa pred použitím peňaženky zaregistrovali alebo overili akékoľvek informácie. Ak chcete urobiť všetko ešte o krok ďalej, servery spoločnosti Coinomi anonymizujú vaše požiadavky tým, že skryjú vašu IP adresu pred zvedavými očami.

Nulové poplatky: Rovnako ako u väčšiny peňaženiek, ani spoločnosť Coinomi neúčtuje žiadne poplatky za odosielanie a prijímanie transakcií (platíte iba sieťové poplatky za ľubovoľnú kryptomenu, ktorú používate).

Väčšinou otvorený zdroj: Coinomi bola pri uvedení na trh pôvodne peňaženkou typu open-source. Dnes je Coinomi GitHub Stránka je naďalej prístupná pre všetkých a umožňuje používateľom zobraziť rozhodujúci kód pre peňaženku. Niektoré časti peňaženky však nie sú úplne otvorené.

Ako funguje Coinomi?

Ako funguje Coinomi

Coinomi funguje ako väčšina ostatných peňaženiek na strane klienta. Softvér peňaženky si stiahnete do stolného alebo mobilného zariadenia. Potom do tejto peňaženky odošlete súkromné ​​kľúče.

Všetky súkromné ​​kľúče sú uložené v prístroji. Od roku 2019 podporuje Coinomi viac ako 125 blockchainov a 1 500+ digitálnych mien. To znamená, že bez ohľadu na to, ktorú kryptomenu držíte, mali by ste byť schopní ukladať ju pomocou Coinomi – okrem niektorých z najtajnejších kryptomien na svete.

Ako už bolo spomenuté vyššie, spoločnosť Coinomi od svojho uvedenia na trh v roku 2014 nikdy neporušila alebo nedopustila kompromis. Vďaka silnému šifrovaniu a kryptografii spoločnosti Coinomi si peňaženka udržala svoj 100% bezpečnostný rekord.

K jedinému závažnému bezpečnostnému incidentu so spoločnosťou Coinomi došlo 27. februára 2019, keď bola v počítačovej peňaženke Coinomi odhalená kritická bezpečnostná chyba. Zraniteľnosť zabezpečenia bola pomerne malá a v dôsledku toho nedošlo k narušeniu finančných prostriedkov: ak ste do svojej peňaženky Coinomi importovali úvodnú frázu do počítača pripojeného k internetu, táto úvodná fráza bola odoslaná externej službe Google na kontrolu pravopisu.

Napriek tomuto veľmi malému zabezpečeniu zostáva Coinomi jednou z najbezpečnejších a najdôveryhodnejších peňaženiek na kryptomenu na svete. Prostriedky v peňaženke môžete bezpečne držať prakticky na akomkoľvek zariadení. Prostredníctvom ShapeShift a Changelly môžete tiež prevádzať prostriedky do svojej peňaženky.

Oceňujeme tiež skutočnosť, že spoločnosť Coinomi vám umožňuje nastaviť poplatky za transakcie. Rovnako ako väčšina peňaženiek, aj Coinomi vám umožňuje nastaviť si vlastný poplatok za vaše transakcie na základe požadovanej rýchlosti. Ak chcete rýchlejší čas na potvrdenie a ste ochotní zaň zaplatiť, môžete si svoj poplatok ako taký prispôsobiť v rámci peňaženky Coinomi.

Ceny Coinomi

čo je Coinomi

Spoločnosť Coinomi je úplne zadarmo použiteľná pre akúkoľvek platformu pre stolné alebo mobilné zariadenia.

Pri prevode prostriedkov do alebo z peňaženky Coinomi nebudete platiť žiadne poplatky Coinomi. Budete však platiť sieťové poplatky ktorejkoľvek kryptomenovej sieti, ktorú používate.

Ak chcete zameniť kryptomeny vo svojej peňaženke Coinomi cez Changelly alebo ShapeShift, potom za každý obchod zaplatíte obchodné poplatky vo výške 0,25% až 0,50%..

Ako používať Coinomi

Coinomi je k dispozícii pre všetky hlavné desktopové a mobilné operačné systémy. Tu je krátke vysvetlenie toho, ako nastaviť a používať Coinomi prvýkrát.

Krok 1) Stiahnite si Coinomi

Stiahnite si Coinomi pre ľubovoľnú mobilnú alebo stolnú platformu na adrese Coinomi.com/downloads

Ako používať Coinomi

Coinomi je bezplatné stiahnutie pre Android (cez obchod Google Play alebo .apk), iOS (cez App Store), Windows, Mac OS alebo Linux.

stiahnuť Coinomi

Krok 2) Nainštalujte Coinomi

Nainštalujte si Coinomi a prijmite licenčnú zmluvu.

Nainštalujte si Coinomi

Krok 3) Spustite Coinomi

Pri prvom spustení Coinomi budete mať možnosť vytvoriť novú peňaženku alebo obnoviť existujúcu peňaženku.

pomocou Coinomi

Ak obnovujete existujúcu peňaženku, zadáte do Coinomi svoju 24-slovnú frázu na obnovenie, aby ste znova získali prístup k svojim finančným prostriedkom.

Recenzia peňaženky Coinomi

Pri vytváraní novej peňaženky sa na ďalšej obrazovke zobrazí 24-slovná fráza obnovenia. Zapíšte si túto frázu na zotavenie a uložte ju na bezpečnom mieste. Ak stratíte frázu obnovenia, nebude možné obnoviť peňaženku, ak stratíte prístup k zariadeniu. Ak niekto získa prístup k vašej fráze obnovenia, potom môže získať prístup k vašej peňaženke. Majte to v bezpečí.

Obnova peňaženky Coinomi

Po prijatí frázy na obnovenie a jej napísaní budete musieť na ďalšej obrazovke zadať frázu na obnovenie. Coinomi overuje, či ste si napísali frázu na zotavenie.

Ďalej nastavíte svoje heslo. Coinomi vyžaduje heslo s minimálnou dĺžkou 10 znakov.

Vyberte mince, ktoré chcete použiť s Coinomi. Coinomi vytvorí peňaženku pre každú vybranú mincu. V budúcnosti môžete pridať ďalšie mince.

Coinomi mince

Prijmite zmluvné podmienky a potom spustite službu Coinomi.

Krypto peňaženka Coinomi

Krok 4) Zadržiavajte, ukladajte alebo vymieňajte kryptomeny

Vaša peňaženka Coinomi bola nastavená. Pre každú z mincí, ktoré ste si vybrali počas procesu nastavenia, budete mať peňaženky. Môžete tiež pridať nové peňaženky pre všetky nové mince.

Prehľad kryptomeny Coinomi

V tomto okamihu môžete previesť coiny do svojej peňaženky Coinomi, aby ste mali na svojom zariadení súkromné ​​kľúče. Ak napríklad teraz máte na burze 1 BTC, ale chcete si svoje súkromné ​​kľúče nechať sami, môžete si tento 1 BTC previesť do svojej bitcoinovej peňaženky Coinomi.

Bitcoinová peňaženka Coinomi

Ak chcete posielať alebo prijímať prostriedky do alebo z peňaženky Coinomi, kliknite na možnosť „Peňaženka“ na ľavej strane.

Výmena Coinomi

Ak si chcete v rámci Coinomi zamieňať mince, môžete to urobiť kliknutím na tlačidlo „Výmena“ v aplikácii. Coinomi má zabudovanú podporu pre ShapeShift a Changelly. Mali by ste byť schopní obchodovať s ktoroukoľvek zo svojich 1 500 uložených kryptomien pomocou ktorejkoľvek z týchto platforiem za poplatok za obchodovanie vo výške 0,25% až 0,50%..

To je všetko! Teraz ste oficiálnym používateľom Coinomi. Pomocou Coinomi môžete mince ukladať natrvalo, používať Coinomi ako svoju dennú peňaženku alebo odpojiť zariadenie od internetu a vytvoriť tak nastavenie chladenia Coinomi.

O spoločnosti Coinomi

Spoločnosť Coinomi bola založená v roku 2014 spoločnosťou George Kimionis (Zakladateľ a generálny riaditeľ). Spoločnosť Kimionis chcela vytvoriť bezpečnú peňaženku pre blockchainové aplikácie.

Dnes má Coinomi okolo 10 zamestnancov rozmiestnených po celom svete. Coinomi neuvádza žiadne fyzické sídlo alebo kancelárie. Oficiálna webová stránka Coinomi uvádza niekoľko otvorených pracovných pozícií. Všetky polohy sú vzdialené. Môžete si zvoliť, či chcete dostávať platby v fiat mene alebo v jednej z viac ako 200 kryptomien.

Spoločnosť Coinomi nezverejňuje online žiadne telefónne čísla ani e-mailové adresy. Ak chcete kontaktovať spoločnosť Coinomi, budete musieť prejsť cez Centrum podpory Coinomi.

Záverečné slovo

Coinomi je peňaženka na kryptomeny, ktorá nikdy nebola hacknutá. Od uvedenia na trh v roku 2014 nebola nikdy napadnutá ani napadnutá žiadna peňaženka Coinomi. Dnes Coinomi podporuje tisíce kryptomien a viac ako 125 blockchainov, čo z nej robí ideálnu peňaženku pre kohokoľvek, kto vlastní akýkoľvek typ kryptomeny..

Ďalšou výhodou Coinomi je, že peňaženka je k dispozícii pre mobilné zariadenia (Android a iOS) a desktop (Windows, Mac OS a Linux). Oceňujeme tiež zákaznícky servis 24/7/365, čo je úroveň služieb zákazníkom, ktorú ponúka niekoľko ďalších dnes dostupných krypto peňaženiek..

Jedinou skutočnou „nevýhodou“ spoločnosti Coinomi je, že peňaženka už nie je úplne otvoreným zdrojom. Aj keď sú kľúčové komponenty k dispozícii úplne otvorený zdroj, niektoré ďalšie komponenty zostávajú uzavretým zdrojom.

Bez ohľadu na to, ktoré kryptomeny držíte alebo kde chcete tieto kryptomeny zabezpečiť, je Coinomi jednou z najpopulárnejších peňaženiek v dnešnom kryptomenovom svete. Navštívte stránku Coinomi.com ešte dnes a stiahnite si peňaženku pre akýkoľvek mobilný alebo stolný operačný systém.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map