Peňaženka Exodus: Sprievodca recenziou používateľa Master The Crypto

preskúmanie exodu

Ako používať, ukladať a registrovať sa v kryptomene Exodus

Exodus je mobilná a stolná peňaženka vhodná pre začiatočníkov, ktorá podporuje viac ako 100 kryptomien. Prezrite si dnes všetko o nádherne navrhnutej, bezpečnej a zabezpečenej kryptomenovej aplikácii Exodus na vysokej úrovni.

Čo je Exodus?

Exodus je peňaženka s rôznymi menami dostupná pre stolné a mobilné zariadenia. Peňaženka má jednoduché používateľské rozhranie, ktoré ju robí prístupnou pre začiatočníkov, aj keď je tu dostatok pokročilých funkcií, vďaka ktorým budú spokojnejší skúsení používatelia kryptomeny..

čo je peňaženka exodus

Jednou z prvých vecí, ktoré si na Exode všimnete, je jeho pútavé rozhranie. Peňaženka efektívne využíva farby a oddeľuje vaše kryptomeny podľa farieb, aby bolo ľahké presne zistiť, čo je vo vašom portfóliu. Rozhranie Exodus zároveň nie je príliš zaneprázdnené. Zobrazuje kľúčové informácie, ktoré potrebujete, bez toho, aby vás zahltil nepotrebnými oknami. K svojmu portfóliu, peňaženke, výmene a možnostiam zálohovania máte prístup z hlavnej obrazovky programu Exodus.

Exodus je vyvinutý spoločnosťou s názvom Exodus Movement Inc., ktorá bola založená v roku 2015. Aj keď je Exodus novší ako skúsenejší konkurenti ako Mycelium, získal si popularitu vďaka ľahkému použitiu, prístupnosti pre začiatočníkov a prispôsobeniu pre pokročilých. obchodníci.

Funkcie peňaženky Exodus

recenzia exodus-bitcoin-kryptopeňaženka

Úplná kontrola nad vašimi súkromnými kľúčmi: S Exodusom máte úplnú kontrolu nad svojimi súkromnými kľúčmi. Vaše súkromné ​​kľúče sú uložené na vašom počítači alebo mobilnom zariadení. Pokiaľ si ponecháte prístup k uvedenému zariadeniu a nikto vám neukradol možnosti zálohovania, máte naďalej úplnú kontrolu nad svojimi súkromnými kľúčmi.

K dispozícii pre iOS a Android: Exodus je bezplatné stiahnutie pre iOS a Android.

výhody peňaženky exodus

K dispozícii pre Windows, Linux a Mac: Exodus je k dispozícii pre všetky tri hlavné operačné systémy pre stolné počítače, vrátane Windows, Linux a Mac.

Spárujte stolné a mobilné peňaženky spolu: Ak chcete svoje prostriedky spravovať na cestách a na počítači, môžete to urobiť tak, že spárujete svoju peňaženku Exodus pre počítač a mobilnú sieť a získate tak úplnú kontrolu nad svojimi prostriedkami z ktoréhokoľvek zariadenia..

Viac ako 100 podporovaných kryptomien: Exodus podporuje celkovo viac ako 100 kryptomien, vrátane prakticky všetkých hlavných kryptomien. Medzi kľúčové mince podporované Exodusom patria bitcoiny, ethereum (ETH), zvlnenie (XRP), litecoiny (LTC), bitcoinové peniaze v hotovosti (BCH), mince Binance (BNB), tether (USDT), EOS (EOS), Monero (XMR), Dash (DASH), Ethereum Classic (ETC) a Stellar (XLM).

zoznam podporovaných produktov exodus-kryptomena

Lite peňaženka: Rovnako ako všetky mobilné aplikácie, Exodus je odľahčená bitcoinová peňaženka, čo znamená, že aby ste mohli Exodus používať, nemusíte sťahovať celý blockchain. To je bežné v mobilných aplikáciách, hoci niektoré desktopové peňaženky tradične vyžadujú, aby ste si stiahli celý blockchain.

Odosielanie a prijímanie digitálnej meny: Exodus vám umožňuje odosielať a prijímať všetkých viac ako 100 podporovaných digitálnych mien.

Kompatibilné s Trezor: Exodus je kompatibilný s hardvérovými peňaženkami Trezor, vďaka čomu môžete k svojej peňaženke Exodus ľahko pripojiť jedno z najpopulárnejších riešení hardvérovej peňaženky..

hardvérová peňaženka exodus

Nie úplne otvorený zdroj (aj keď najdôležitejšie funkcie sú otvorený zdroj): Exodus je postavený na mnohých komponentoch otvoreného zdroja a mnoho častí Exodu je publikovaných na Github na stránke Hnutie Exodus. Zdrojový kód si môžete pozrieť tu. Niektoré prvky Exodu však nie sú otvoreným zdrojom. Exodus tvrdí, že tieto prvky nie sú otvoreným zdrojom, pretože „venujú veľa času a práce výrobe našich návrhov, animácií a celkovej používateľskej skúsenosti“ a chcú, aby tieto práce zostali chránené.

Sledovač portfólia: Nie všetky krypto peňaženky ponúkajú nástroj na sledovanie portfólia. Exodus však ponúka sledovač, ktorý vám umožní okamžite zobraziť váš celkový zostatok vo všetkých kryptomenách.

Zostatok na displeji v 30+ menách Fiat: Chcete zobraziť celkový zostatok portfólia v amerických dolároch? Môžete to urobiť pomocou programu Exodus a väčšiny ďalších aplikácií peňaženky. Exodus však podporuje aj ďalších 30 možností zobrazenia fiat mien, vďaka čomu je ľahké presne zistiť, koľko má vaše portfólio.

Prístupová fráza na obnovenie 12 slov: Rovnako ako väčšina ostatných softvérových peňaženiek, aj Exodus vám umožňuje nastaviť 12-slovnú prístupovú frázu na obnovenie (seed). Ak stratíte prístup k svojmu zariadeniu, účtu alebo aplikácii, môžete pomocou tejto prístupovej frázy znova získať prístup k svojim finančným prostriedkom a súkromným kľúčom.

Viacero možností podpory zákazníkov: Spoločnosť Exodus má v porovnaní s iným softvérom peňaženky prekvapivo silnú podporu zákazníkov. Zákaznícku podporu spoločnosti Exodus môžete kontaktovať prostredníctvom online technickej podpory, e-mailu alebo prostredníctvom sociálnych médií, ako sú Twitter, Slack a Facebook..

podpora peňaženky exodus

Zabezpečiť: Pochopiteľne, Exodus kladie veľký dôraz na bezpečnosť. Exodus šifruje vaše súkromné ​​kľúče a údaje o transakciách vo vašom zariadení, čo znamená, že nikto nemá prístup k vašej kryptomene, iba vy.

Touch ID, Face ID a biometrické overenie: Exodus umožňuje overiť transakcie povolením Touch ID a Face ID (alebo biometrických senzorov Androidu). Ak chcete overiť svoju totožnosť pri každej transakcii, potom vám to umožní Exodus.

Vklad: Získajte úroky zo svojich kryptomien bez toho, aby ste opustili aplikáciu Exodus. Exodus vám umožňuje vkladať ONT napríklad do ontologickej peňaženky v aplikácii, aby ste dosiahli pasívny príjem.

Grafy a finančné údaje: Exodus zobrazuje grafy, históriu trhu a ďalšie finančné údaje v desktopovej aj mobilnej aplikácii, čo uľahčuje prezeranie historických cenových informácií a ďalších informácií.

Vstavaná ústredňa: Kryptomeny môžete nakupovať a predávať bez toho, aby ste opustili aplikáciu Exodus. Exodus má zabudovanú ústredňu. Za použitie tejto výmeny zaplatíte malý provízny poplatok, ale môže to byť lacnejšie (a pohodlnejšie), ako posielať peniaze na výmenu a späť..

výmena peňaženky exodus

K dispozícii je viac motívov: Exodus vám umožňuje prispôsobiť vaše obchodné rozhranie pomocou viacerých tém. Mnoho ďalších peňaženiek má univerzálny dizajn, takže je pekné vidieť, že program Exodus poskytuje používateľom väčšiu flexibilitu.

Nevyžaduje sa žiadna registrácia ani overenie: Inštalácia aplikácie Exodus do vášho zariadenia je všetko, čo potrebujete k registrácii a overeniu. Na použitie burzy Exodus sa nemusíte ani registrovať ani overovať.

Ako funguje Exodus?

Exodus funguje ako väčšina ostatných krypto peňaženiek a aplikácií. Peňaženku si nainštalujete na mobilné alebo stolové zariadenie. Potom môžete v aplikácii nastaviť peňaženky pre ktorúkoľvek z viac ako 100 podporovaných kryptomien.

Exodus šifruje a ukladá všetky súkromné ​​kľúče lokálne. Súkromné ​​kľúče sa neodosielajú na server tretej strany ani sa nevysielajú cez internet. Pokiaľ bude vaše zariadenie zabezpečené, vaše súkromné ​​kľúče zostanú zabezpečené.

Ak stratíte prístup k svojmu zariadeniu a chcete obnoviť prístup k svojim finančným prostriedkom, môžete si nainštalovať program Exodus na samostatné zariadenie a zadať prístupovú frázu na obnovenie v podobe 12 slov. Rovnako ako v prípade iných peňaženiek, aj tu je dôležité zaistiť bezpečnosť vašej 12-slovnej frázy. Ktokoľvek s prístupom k vašej prístupovej fráze bude mať prístup tiež k vašim kryptofondom.

Jednou z nevýhod programu Exodus je, že nie sú k dispozícii dvojfaktorové overovanie. Celý prístup k aplikácii je kontrolovaný pomocou hesla. Ak má niekto prístup k vášmu počítaču alebo počítaču a odhadne vaše heslo, bude mať prístup k vašim súkromným kľúčom.

Je dôležité spomenúť, že Exodus je jednou z kryptomien, ktoré sú dnes pre začiatočníkov najpríjemnejšie, a to jednoducho vďaka svojmu fantastickému používateľskému rozhraniu. Rozhranie je ideálne pre používateľov kryptomeny základnej úrovne, aj keď existuje dostatok pokročilých funkcií, vďaka ktorým budú všetci používatelia kryptomeny spokojní. Ponuky sú jednoduché, ale efektívne používajú farby na rozlíšenie medzi rôznymi kryptomenami a na označenie rôznych možností.

Je tiež dôležité poznamenať, že Exodus má grafy a finančné nástroje – niečo, čo neponúkajú všetky ostatné peňaženky. Môžete spravovať svoje kryptomeny a prezerať si živé údaje o trhu z rovnakého softvéru.

Väčšina používateľov použije Exodus ako horúcu peňaženku alebo dennú peňaženku, aby si udržala malé množstvá kryptofondov uložené na krátkodobé použitie. Pretože sa Exodus dobre spája s Trezor, je ľahké integrovať efektívne hardvérové ​​riešenie pre chladenie. Exodus však nemusí byť tou najlepšou voľbou pre tých, ktorí používajú peňaženky Ledger Nano alebo iné peňaženky.

Ceny Exodu

Spoločnosť Exodus, ktorá sa zameriava na špecializáciu na bezpečnú správu a výmenu kryptomien na stolových a mobilných peňaženkách (a hardvérovej peňaženke Trezor), je voľne k stiahnutiu pre všetky mobilné a desktopové platformy..

Posielanie a prijímanie tokenov do az peňaženky Exodus je bezplatné bez ďalších poplatkov (zaplatíte štandardné poplatky za krypto sieť).

Ak navyše vymieňate aktíva prostredníctvom peňaženky Exodus, bude si Exodus účtovať malú províziu za každý obchod.

Ako používať Exodus

Tu je základný sprievodca používaním populárnej bitcoinovej peňaženky Exodus:

Krok 1) Stiahnite si Exodus

Pokiaľ ide o pracovnú plochu, stiahnite si Exodus z oficiálnej webovej stránky na adrese Exodus.io/download. Uvidíte odkazy na stiahnuté súbory vo Windows, Mac a Linux.

ako používať exodus

Pre mobilné zariadenia si stiahnite Exodus z webu iOS alebo Android obchod s aplikaciami.

Krok 2) Vytvorte si heslo a zálohujte

Pri prvej inštalácii programu Exodus sa zobrazí výzva na vytvorenie zabezpečeného hesla. Exodus odporučí, aby ste si vytvorili dlhé heslo s malými a malými písmenami a symbolmi.

pomocou bitcoinovej peňaženky exodus

Exodus vám poskytne aj 12-slovnú úvodnú frázu zotavenia. Túto frázu si môžete zapísať alebo skopírovať, mali by ste ju však uložiť na bezpečnom mieste. Ak niekto získa prístup k vašej 12-slovnej prístupovej fráze, bude mať prístup k vašim súkromným kľúčom a finančným prostriedkom. Ak stratíte prístup k aplikácii alebo zariadeniu peňaženky, pomocou tejto prístupovej frázy môžete získať späť svoje prostriedky.

Exodus vám tiež umožňuje obnoviť peňaženku pomocou odkazu na obnovenie e-mailu. Pri prvom vklade zašle Exodus záložný odkaz (adresa URL s frázou obnovenia) na vašu e-mailovú adresu. Tento záložný odkaz je možné spárovať s vašim heslom, aby sa získal prístup k vášmu účtu.

Ak chcete obnoviť starú peňaženku Exodus, jednoducho klepnite alebo kliknite na možnosť „Obnoviť peňaženku“.

nastaviť peňaženku exodus

Krok 3) Prispôsobte ďalšie nastavenia

Exodus vám umožňuje prispôsobiť rôzne nastavenia tak, aby aplikácia vyzerala podľa vašich predstáv.

nastavenie kryptomeny exodus

Kliknite napríklad na kartu Nastavenia a vyberte napríklad tému. Klepnutím na kartu „Lokalizácia“ môžete tiež zvoliť, v ktorej fiat mene sa vaše portfólio zobrazí, alebo kliknutím na „Aktíva“ zvoliť, ktoré digitálne aktíva chcete zobraziť..

kryptomenné portfólio exodus

užívateľská príručka exodus

Krok 4) Odosielanie a prijímanie kryptomeny

Odosielanie a prijímanie kryptomien pomocou Exodu je jednoduché. Po nainštalovaní peňaženky a výbere diela už pre vás Exodus vytvoril peňaženku. V tomto okamihu môžete dostávať platby do tejto peňaženky kliknutím na „Peňaženka“ na bočnom paneli a výberom požadovaného diela. Kliknutím na tlačidlo Prijať nájdete svoju adresu. Túto adresu môžete dať príjemcovi platby alebo previesť prostriedky sami na seba. Pre každú peňaženku Exodus existujú QR kódy a verejné adresy.

exodus poslať prijať krypto peňaženku

Štyri tlačidlá akcií pod adresou vašej peňaženky vám umožňujú kopírovať, tlačiť alebo posielať e-mailom vaše bitcoinové adresy. Svoju adresu si môžete pozrieť aj na blockchaine.

Krok 5) Výmena aktív s Exodus

Môžete si vymeniť viac ako 100 kryptomien bez toho, aby ste opustili peňaženku Exodus alebo previedli svoje prostriedky na burzu.

burza edoxusových peňaženiek

Ak chcete vymeniť kryptomeny, kliknite na kartu „Výmena“ v ľavej časti peňaženky. Vyberte požadované aktíva z dvoch rozbaľovacích ponúk na ľavej a pravej strane okna výmeny. Zadajte presnú sumu, ktorú chcete vymeniť. Alebo použite tlačidlá Všetko, Polovica alebo Min. Potvrďte podrobnosti a potom kliknite na Exchange.

Exodus používa živé kurzy, čo znamená, že máte tri sekundy na zrušenie výmeny predtým, ako prostriedky opustia vašu peňaženku. Po kliknutí na „Výmena“ sa vaše aktívum odošle z vašej peňaženky, zatiaľ čo zakúpené aktívum sa uloží do vašej peňaženky. Výmena môže trvať kdekoľvek od niekoľkých minút až po viac ako hodinu na základe siete kryptomien.

O knihe Exodus

Exodus vytvorili Exodus Movement Inc., spoločnosť so sídlom v Nebraske, ktorú v roku 2015 založili JP Richardson a Daniel Castagnoli..

Spoločnosť sa údajne snaží expandovať. Zdá sa, že program Exodus nezískal žiadne externé financovanie.

Tím spoločnosti Exodus predtým pracoval pre spoločnosti Apple, BMW, Disney, Louis Vuitton, Microsoft a Nike. Z technického hľadiska spoločnosť zverejnila viac ako 200 knižníc otvoreného zdroja a napísaný kód, ktorý používa väčšina bitcoinových a kryptomenových softvérov..

Kontaktujte podporu peňaženky Exodus

Pozrite sa na video a pozrite sa, ako funguje tím podpory kryptomeny Exodus a ako sa spojiť s [email protected], ako je uvedený ich oficiálny e-mail. Môžete tiež osloviť Exodus na Twitteri a Facebooku, ako aj ich chat Slack Live.

Služba podpory peňaženky Exodus tiež rýchlo pripomína všetkým používateľom, že zamestnanci od vás nikdy nebudú vyžadovať osobné údaje ani citlivé informácie, ako sú napríklad 12-slovné frázy, heslá alebo súkromné ​​kľúče. Všetci bitcoineri musia byť inteligentní ohľadom phishingových útokov, ktoré prebiehajú v kybernetickej komunite kryptomien, pretože prevládajú bitcoinové podvody.

Záverečné slovo

Exodus, ktorý bol vydaný v roku 2015, je jedným z najnovších členov v priestore bitcoinovej peňaženky. Napriek svojmu mladému veku sa Exodus rýchlo rozrástol a stal sa jednou z najpopulárnejších kryptomenových peňaženiek v priestore, aby konkuroval konkurentom Mycelium a Electrum. Aplikácia dnes podporuje viac ako 100 kryptomien, vďaka čomu je ľahké uložiť všetky významné kryptomeny, či už používate stolné alebo mobilné zariadenie..

Ak hľadáte intuitívnu krypto peňaženku, ktorá je ľahká pre začiatočníkov a má dostatok funkcií pre pokročilých obchodníkov, potom je Exodus jednou z najlepších dostupných možností.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map