Peňaženka Rahakott: Sprievodca recenziou používateľa Master The Crypto

Rahakottova recenzia

Rahakott je anonymná peňaženka s kryptomenami so zabudovaným mixérom. Zistite, ako to dnes funguje, v našom sprievodcovi a recenzii spoločnosti Rahakott.

Čo je Rahakott?

Rahakott, ktorý nájdete online na Rahakott.io, je bezplatná peňaženka na kryptomeny s niekoľkými jedinečnými vlastnosťami, ktoré ju odlišujú od ostatných peňaženiek..

Čo je Rahakott

Najdôležitejšie je, že Rahakott má funkciu mixéra. Môžete zmiešať viac kryptomien dokopy a potom tieto zmiešané fondy poslať na jednu alebo viac cieľových adries. Rovnako ako v prípade iných mixérov, aj tu môžete zahmlievať zdroj svojich prostriedkov a peniaze vyberať ako „čistú“ menu.

Kryptomena zameraná na anonymitu nevyžaduje telefónne číslo ani e-mail. Peňaženku si skutočne môžete vytvoriť za 20 sekúnd iba návštevou stránky Rahakott.io. Všetko, čo musíte urobiť, aby ste vytvorili peňaženku, je uložiť mnemotechnickú frázu. Táto fráza slúži ako kľúč k vašej peňaženke.

Recenzia peňaženky Rahakott

Rahakott podporuje šesť hlavných kryptomien vrátane BTC, BCH, LTC, XMR, ZEC, ETH a DASH. Všetky tieto mince môžete držať a miešať vo svojej peňaženke Rahakott.

Je dôležité poznamenať, že Rahakott ukladá vaše mince na svojich vlastných serveroch. Všetky vaše súkromné ​​kľúče sú šifrované a uložené na serveroch spoločnosti Rahakott. Toto nie je peňaženka na strane klienta a vy nemáte technickú kontrolu nad svojimi súkromnými kľúčmi. Rahakott tvrdí, že ani ich vývojári nemajú prístup k minciam klientov. Rovnako ako v prípade iných služieb mixéra, musíte sa spoľahnúť, že Rahakott namieša vaše mince podľa plánu, namiesto aby ich vzal.

Nie je to všetko slnečné lúče a dúhy pre Rahakotta. Niektoré krypto weby označili Rahakotta za podvod. Napríklad Coindoo.com tvrdí, že „dostal veľa sťažností na Rahakotta“ a rozhodol sa označiť web ako podvod.

Pokiaľ však vieme, Rahakott funguje ako iné služby zmiešavačov: vkladáte kryptomeny, zmiešate ich dokopy a potom vyberiete svoje prostriedky do peňaženky. Ako každý mixér, aj pri obchodovaní s mincami v neregulovanom prostredí riskujete isté riziko, nenájdeme však žiadny konkrétny dôkaz, že Rahakott je podvod. Zdá sa, že ide o legitímnu službu, ktorá funguje bez problémov od roku 2017.

Funkcie spoločnosti Rahakott

Funkcie peňaženky Rahakott

Zabudovaný mixér: Rahakott tvrdí, že ich vstavaný mixér „takmer znemožňuje sledovanie vašich transakcií.“ Rovnako ako v prípade iných zmiešavačov, aj tu môžete brať viac kryptomien z viacerých zdrojov a potom ich vzájomne zmiešať, aby ste vybrali fiat menu. Môžete tiež vziať tú istú kryptomenu (napríklad BTC) z viacerých zdrojov, zmiešať tieto BTC dokopy a potom ich vybrať ako fiat menu.

Podpora Tor: Rahakott podporuje protokol Tor pre väčšiu anonymitu. Rahakott podporuje aj ďalšie tunely.

Nevyžaduje sa žiadny e-mail ani telefónne číslo: Pri registrácii do služby Rahakott nemusíte poskytovať žiadne osobné informácie, napríklad telefónne číslo alebo e-mailovú adresu.

Podpora 2FA: Rahakott podporuje dvojfaktorovú autentizáciu (2FA).

Obnova mnemotechnickej frázy: Pri prvom zostavovaní peňaženky nastaví Rahakott mnemotechnickú frázu.

Šifrované údaje na serveroch Rahakott: Rahakott tvrdí, že dáta sú bezpečne šifrované na ich serveroch, takže „ani vývojári k nim nemôžu dosiahnuť“.

6 podporovaných kryptomien: Rahakott vám umožňuje držať a miešať šesť kryptomien vrátane BTC, BCH, LTC, ZEC, DASH a ETH.

20sekundové nastavenie: Rahakott si z 20-sekundového procesu nastavenia robí veľkú hlavu. Peňaženku môžete vytvoriť iba za 20 sekúnd navštívením stránky Rahakott.io. Nie je dokonca potrebné žiadne overenie, e-mailová adresa, telefónne číslo alebo dokonca heslo.

Zdarma na použitie: Používanie a registrácia pre Rahakotta je zadarmo. Pri prevode prostriedkov do a z vašej peňaženky Rahakott na externú adresu alebo z nej zaplatíte malý poplatok (0,0005 BTC). Transfery medzi Rahakottovými adresami sú však zadarmo.

Jednorazové heslo alebo dlhodobé heslo: Pri prvom nastavovaní peňaženky Rahakott si budete môcť zvoliť jednorazové alebo dlhodobé heslo. Jednorazové heslo je typ dvojfaktorovej autentifikácie (2FA), kedy sa do vášho mobilného zariadenia odošle kód na udelenie jednorazového prístupu k vášmu účtu. Dlhodobé heslo vám medzitým umožní opakovaný prístup k peňaženke.

Nevyžaduje sa žiadne heslo: Je tiež možné nastaviť Rahakott bez akéhokoľvek hesla. V takom prípade sa môžete do svojej peňaženky prihlásiť iba pomocou svojej verejnej adresy.

Jednoduché používateľské rozhranie: Rahakott má úplne jednoduché rozhranie, ktoré bude známe každému, kto už predtým používal krypto peňaženku. Prihlásite sa do svojej peňaženky na Rahakott.io. Zostatok môžete zobraziť v BTC, USD alebo EUR. Môžete tiež vidieť svoju adresu verejnej peňaženky a QR kód.

Hierarchická deterministická (HD) podpora peňaženky: Rahakott vám umožňuje vytvoriť viac nových adries pre každú transakciu kvôli zvýšenej bezpečnosti. Vaše peňaženky HD je možné zabudovať pod hlavnú peňaženku. Tieto peňaženky môžete podľa potreby premenovať alebo odstrániť.

Podpora viacerých jazykov: Rahakott je k dispozícii v angličtine, čínštine, japončine a ruštine.

Prispôsobiteľné poplatky: Svoj poplatok môžete prispôsobiť od 1,00% do 2,195%. Ak zaplatíte vyšší poplatok, vaša požiadavka na mixovanie bude spracovaná rýchlejšie a mixovanie bude efektívnejšie.

Nastaviteľné časy miešania: Ak chcete čo najviac zamiešať svoje miešanie mincí, môžete si prispôsobiť časy miešania (t. J. Zvoliť, v akom čase sú mince doručené na vašu cieľovú adresu). Môžete si zvoliť okrem iného časové rámce, ktoré sa majú doručiť za 1 hodinu, napríklad 1 týždeň alebo 1 mesiac.

Peňaženky pre viacerých používateľov: Spoločnosť Rahakott teraz ponúka peňaženky pre viacerých používateľov určené pre obchodných a firemných používateľov. Tieto peňaženky umožňujú viacerým používateľom v rámci jednej organizácie ľahký prístup k zdieľanej peňaženke. Vyberiete si niekoho ako správcu a táto osoba môže delegovať prístup a role v rozhraní peňaženky na iných používateľov – napríklad manažéra, obchodníka a audítora. Správca môže nastaviť rôzne úrovne zabezpečenia pre rôznych zamestnancov. Niektorí zamestnanci napríklad nebudú mať prístup k kľúčom API.

Výmena P2P: Rahakott má burzu P2P s možnosťami „rýchleho nákupu“ a „rýchleho predaja“. V čase písania článku (december 2019) nie sú na trhu P2P zverejnené žiadne ponuky z žiadnej krajiny.

Zmiešajte veľké alebo malé množstvo: Od decembra 2019 podporuje Rahakott minimálne zmiešané množstvo 0,001 BTC a maximálne zmiešané množstvo 563 BTC. Či už máte na zmiešanie malé alebo veľké množstvo bitcoinov, mali by ste byť schopní ľahko ich zmiešať s Rahakottom.

Mix na viac cieľových adries: Pri prispôsobovaní nastavení mixovania vám Rahakott umožňuje posielať prostriedky na viac cieľových adries. 50% svojich BTC môžete poslať napríklad na jednu adresu a 50% na inú adresu. Časy sú tiež prispôsobiteľné, takže polovica vašich prostriedkov by dnes mohla doraziť do jednej peňaženky, zatiaľ čo druhá polovica dorazí o 6 dní.

Podpora API: Rahakott má API, ktoré poskytuje vývojárom prístup k protokolu Rahakott. Všetky metódy API sa volajú pomocou metódy HTTP POST a musia byť autorizované pomocou kľúča API, ktorý sa nachádza v sekcii „nastavenia“ vašej vlastnej peňaženky Rahakott..

Ako funguje Rahakott?

Ako funguje Rahakott

Rahakott funguje ako iné webové peňaženky. Peňaženku si vytvoríte online a do tejto peňaženky potom vložíte prostriedky z externých krypto adries. Rahakott účtuje malý poplatok za každý vklad alebo výber na externú adresu alebo z nej (0,0005 BTC).

Do jednej Rahakottovej peňaženky môžete vložiť šesť rôznych kryptomien, vrátane BTC, BCH, LTC, DASH, ETH a ZEC.

Akonáhle sú tieto kryptomeny vo vašej Rahakottovej peňaženke, môžete vidieť ich celý zostatok v USD alebo EUR. Rahakott vám povie, koľko by všetky vaše kryptomeny mali hodnotu, ak by ste ich zmiešali dokopy a predali za USD alebo EUR.

Ak chcete zmiešať svoje kryptomeny dokopy, urobíte to niekoľkými kliknutiami. Vaše kryptomeny budú vyjadrené ako jedna fiat mena (USD alebo EUR), avšak čiastku vyberiete ako BTC, BCH, LTC, DASH, ETH alebo ZEC.

Vaše súkromné ​​kľúče sú uložené (šifrované) na serveroch spoločnosti Rahakott. Rahakott tvrdí, že ani ich vývojári nemajú prístup k súkromným kľúčom. Rovnako ako v každej situácii, keď sú vaše súkromné ​​kľúče uložené na externom zariadení, budete aj pri sťahovaní veľkého množstva peňazí potrebovať zvýšenú opatrnosť. V ideálnom prípade použijete Rahakott na vklad kryptomien, ich zmiešanie a výber.

Ak sa rozhodnete pre dlhodobé ukladanie kryptomeny na Rahakott, do svojej peňaženky môžete kedykoľvek získať prístup pomocou svojho hesla. Rahakott vám umožňuje nastaviť jednorazové heslo. V takom prípade budete musieť pred prihlásením dokončiť overenie 2FA na telefóne. Alebo si môžete nastaviť dlhodobé heslo. V takom prípade sa pomocou jedného hesla môžete prihlásiť do Rahakott navždy.

Rahakott tiež podporuje protokol Tor pre maximálne súkromie. Ak chcete previesť kryptomeny na Rahakott cez Tor, zmiešajte ich dohromady, potom ich vyberte, potom to môžete urobiť s úplným šifrovaným súkromím.

Ceny a poplatky spoločnosti Rahakott

Rahakott je bezplatná peňaženka a mixér kryptomeny. Ktokoľvek môže navštíviť stránku Rahakott.io a zadarmo si založiť peňaženku.

Ak zmiešate kryptomenu, zaplatíte poplatok za službu. Tento poplatok za službu sa pohybuje od 1,00% do 2,195%. Čím vyššiu službu zaplatíte, tým rýchlejšie bude vaša požiadavka vybavená a tým lepšie bude mixér fungovať.

Pri prevode peňazí z jednej peňaženky Rahakott do druhej si Rahakott neúčtuje poplatky. Pri prevode peňazí na adresu alebo z adresy externej peňaženky však bude účtovaný poplatok 0,0005 BTC.

Rahakott tiež pridá poplatky za sieťové služby, ktoré sa líšia v závislosti od kryptomeny, ktorú používate.

Existujú aj určité minimálne sumy prevodu, aj keď sú veľmi malé (napríklad na prevod je nevyhnutná minimálna suma 0,0001 BTC alebo 0,001 LTC).

Ako používať Rahakott

Rahakott sa používa jednoducho. V skutočnosti môžete peňaženku nastaviť a používať za menej ako 20 sekúnd. Tu je základný sprievodca:

Krok 1) Vytvorenie peňaženky

Navštívte stránku Rahakott.io a potom kliknite na položku „Vytvoriť peňaženku“ v pravom hornom rohu.

vytvorenie peňaženky Rahakott

Dokončite overenie Captcha zadaním čísel.

Kryptomena Rahakott

Ďalej uvidíte svoju mnemotechnickú frázu. Zapíšte si týchto 24 slov a uschovajte ich na bezpečnom mieste. Pomocou tejto frázy môžete kedykoľvek obnoviť prístup k svojej peňaženke.

Krypto úložisko Rahakott

Na nasledujúcej stránke Rahakott skontroluje svoju mnemotechnickú frázu tak, že napíše prvé a posledné slovo z tejto frázy..

Rahakottova bezpečnosť

Pamätajte: ak stratíte frázu, nebudete sa môcť prihlásiť do svojej peňaženky a získať prístup k svojim finančným prostriedkom. Uistite sa, že máte frázu napísanú na bezpečnom mieste.

Krok 2) Výber kryptomien

Ďalej vám Rahakott umožní zvoliť peňaženky s kryptomenami, ktoré budete používať. Môžete si vybrať z jednej zo šiestich podporovaných kryptomien, vrátane BTC, LTC, DASH, BCH, ZEC a ETH.

Bitcoinová peňaženka Rahakott

Krok 3) Nastavenie 2FA

Rahakott vám umožňuje nastaviť dvojfaktorovú autentizáciu (2FA), aj keď to nie je potrebné.

nastavenie Rahakott

„Druhým faktorom“ môže byť jednorazové heslo alebo štandardné dlhodobé heslo.

Ak používate jednorazové heslo, budete potrebovať mobilný telefón s aplikáciou 2FA (napríklad Authy alebo Google Authenticator). Aplikácia každých pár sekúnd vygeneruje nové heslo a pomocou tohto hesla sa môžete prihlásiť.

Štandardné dlhodobé heslo je platné neustále, pokiaľ ho nezmeníte alebo nezrušíte. Heslo nastavíte raz, potom ho použijete na prístup do svojej peňaženky Rahakott kedykoľvek.

Môžete sa tiež rozhodnúť, že nenastavíte žiadne heslo. V takom prípade sa do vašej peňaženky Rahakott môže prihlásiť ktokoľvek s adresou vašej peňaženky..

Krok 4) Vkladové prostriedky

Vaša peňaženka je oficiálne nastavená a teraz môžete do svojej peňaženky vkladať finančné prostriedky. Rahakott má minimálnu výšku vkladu pre každú kryptomenu (napríklad 0,0001 BTC pre bitcoin). Pošlite prostriedky na svoju adresu Rahakott z externej bitcoinovej peňaženky a prostriedky sa zobrazia vo vašej peňaženke.

vklad v Rahakotte

Krok 5) Zmiešajte

Výhody peňaženky Rahakott

Na jeho mixér používate Rahakott. Stránka mixéra je jednoduchá. Môžete prispôsobiť všetky nasledujúce nastavenia:

Vyberte svoje cieľové adresy: Svoje zmiešané prostriedky môžete poslať napríklad na jednu alebo viac cieľových adries.

Vyberte si svoj distribučný podiel: Môžete poslať napríklad 5% svojich prostriedkov na jednu adresu, 10% na inú adresu a 85% na tretiu adresu.

Prispôsobte si svoje oneskorenie: Ak všetky vaše prostriedky dorazia na všetky vaše adresy súčasne, môže to vyzerať podozrivo (najmä ak sa snažíte skryť zdroj svojich prostriedkov). Rahakott vám umožňuje prispôsobiť oneskorenie kdekoľvek od 1 hodiny do 1 mesiaca.

Súkromie peňaženky Rahakott

Vyberte si poplatok za službu: Vyšší poplatok za službu (bližšie k 2,195%) spôsobí, že vaše prostriedky budú spracované rýchlejšie a s lepším zmiešaním, zatiaľ čo lacnejší poplatok za službu (bližšie k 1,00%) príde s pomalším miešaním a menším miešaním.

Rahakottove poplatky

Prispôsobte si svoju sumu: Rahakott vám momentálne umožňuje miešať kdekoľvek od 0,001 BTC do 561 832 BTC. Vyberte si ľubovoľné množstvo BTC medzi týmito čiastkami, ktoré chcete zmiešať.

Po prispôsobení všetkých týchto nastavení môžete zadať svoje heslo a kliknutím na „Mix Coins“ dokončiť proces miešania.

Krok 6) Prispôsobenie nastavení a odstránenie peňaženky

Rahakott vám umožňuje prispôsobiť nastavenia z Peňaženky > Ponuka nastavení. Môžete si zvoliť, ktorú burzu chcete používať, napríklad svoj jazyk alebo menu.

Nastavenia peňaženky Rahakott

Môžete tiež úplne odstrániť svoju peňaženku – napríklad ak ste dokončili proces miešania a chcete odstrániť všetky väzby na Rahakotta.

Rahakottov účet

O spoločnosti Rahakott

Prvú verziu Rahakott vydali Akke Svenson (spoluzakladateľ), Maksim Shreyder (spoluzakladateľ) a tím vývojárov 12. novembra 2017..

Svenson je absolventom Stanfordskej univerzity a Kráľovského technologického inštitútu vo Švédsku. Pred vybudovaním spoločnosti Rahakott pracoval Svenson vo viacerých fintech spoločnostiach v USA aj v Európe.

Shreyder je absolventom Moskovského inštitútu fyziky a techniky a Londýnskej univerzity.

Záverečné slovo

Rahakott je kryptomenová peňaženka a mixér, ktorý vypĺňa jedinečný výklenok v kryptopriestore. Môžete vložiť prostriedky do Rahakottu z podporovaných kryptomien, potom tieto prostriedky zmiešať dohromady a vybrať ich ako fiat mena USD alebo EUR. Je to peňaženka a mixér zabudovaný do jednej pohodlnej služby.

Prvé nastavenie peňaženky Rahakott trvá 20 sekúnd a všetky prostriedky sa na serveroch spoločnosti Rahakott uchovávajú šifrované na strane servera. Z tohto dôvodu sa neodporúča dlhodobé ukladanie veľkého množstva kryptomeny. Ako krátkodobý mixér sa však Rahakott javí ako ideálny spôsob zahmlievania vašich kryptomien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map