Trust Wallet Review – Prečo je Binance Trust Wallet špeciálny?

Binance má pre svojich používateľov novú oficiálnu peňaženku s kryptomenami a volá sa Trust Wallet. Spoločnosť, ktorá stojí za Trust Wallet, pracuje na tom, aby používateľom ponúkla bezpečnú, anonymnú, kryptomenu s rôznymi menami a ľahko použiteľnú kryptomenu. Ktoré sú hlavné vlastnosti tejto digitálnej peňaženkovej meny?

Dôverujte Peňaženke

V dnešnej dobe je pre používateľov kryptomeny veľmi dôležité mať k dispozícii spoľahlivú kryptopeňaženku, ktorá ponúka služby majiteľom, obchodníkom aj investorom. Mobilné peňaženky bývajú veľmi užívateľsky prívetivé a majú ľahko použiteľné rozhranie.

Späť V júli 2018 sa spoločnosť Binance rozhodla získať Dôverujte Peňaženke poskytovať lepšie služby a zvyšovať bezpečnosť používateľov. V čase získania Trust Wallet podporovala ethereum (ETH) a ďalšie tokeny založené na ethereu, ako sú mince ERC-20, ERC-223 a ERC-721. Teraz je však zoznam oveľa väčší. 

# Financie Získava Trust Wallet – populárna mobilná krypto peňaženkahttps://t.co/2yY35u7AAb pic.twitter.com/L4ktVm6YCn

– Binance (@binance) 31. júla 2018

Vzhľadom na to, že firma je v prevádzke od novembra 2017, dokázala si vybudovať reputáciu v oblasti bezpečnosti a tiež dokázala ochrániť finančné prostriedky používateľov. Spoločnosť nikdy nebude vyžadovať prístup k peňaženkám používateľov, držať ich súkromné ​​kľúče alebo požiadať o súkromné ​​informácie. To ukazuje, že spoločnosť vybudovala najlepšie štandardy v tomto odbore.

Po integrácii do Binance Trust Wallet pridáva na burzu mobilnú peňaženku typu on-chain a bude jednoznačne fungovať v budúcnosti s ďalšími integráciami.

Binance v tej chvíli napísal:

“Ako spoločnosť zameraná na technológie, akvizícia spoločnosti Trust Wallet spoločnosťou Binance ukazuje dôležitosť technológie bezpečnej peňaženky pre budúci vývoj kryptomeny ako celku.”

Používatelia si môžu peňaženku stiahnuť priamo z Obchod Google Play a Apple App Store. V súčasnosti peňaženka podporuje mnoho digitálnych aktív, vrátane Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Callisto (CLO), Dash, Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Ethereum Classic (ETC), GoChain (GO) , ICON (ICX), Litecoin (LTC), POA Network (POA), TomoChain (TOMO), Tron (TRX), VeChain (VET / VTHO), Wanchain (WAN), XRP, ZCash (ZEC) a Zcoin (XZC ).

Peňaženka Trust poskytuje vylepšené funkcie zabezpečenia, ktoré pomáhajú používateľom chrániť svoje kryptomeny. Súkromné ​​kľúče používateľov nie sú uložené na žiadnom serveri. Majitelia aplikácií Trust Wallet App môžu bezpečne prezerať a ovládať všetky mince a žetóny spojené s ich účtom, pričom si môžu byť istí, že k ich súkromným kľúčom majú prístup iba oni..

Používatelia môžu tiež obnoviť svoje finančné prostriedky. Existuje možnosť, ktorá používateľom umožňuje zálohovať svoju peňaženku a šifrovať všetky informácie, keď to bude potrebné. Jednotlivci tiež môžu do peňaženky pridať širokú škálu biometrických autentifikačných systémov na trhu vrátane PIN a skenovania odtlačkov prstov.

Dve hlavné funkcie ponúkané Trust Wallet teda súvisia s jeho bezpečnosťou a veľkým počtom podporovaných tokenov. Trust Wallet skutočne podporuje takmer všetky typy tokenov ERC-20, čo je veľmi užitočné pre tých používateľov, ktorí sa zúčastnili rôznych ponúk počiatočných mincí (ICO)..

Trust Wallet dáva používateľom kontrolu nad ich súkromnými kľúčmi a úplne zachováva anonymitu používateľov, čo je pre krypto nadšencov vo vesmíre veľmi dôležité. Zároveň je peňaženka už integrovaná do búrz ako Coinbase, Shapeshift a tiež Changelly, čo uľahčuje používateľom nákup digitálnych aktív.

Peňaženka digitálnej meny bola vytvorená s ohľadom na bezpečnosť a použiteľnosť. To sú dve dôležité veci pre investorov a krypto nadšencov. Trust Wallet tiež integroval Web3 Browser, ktorý umožňuje jednotlivcom komunikovať s decentralizovanými aplikáciami (dApps) priamo z aplikácie. Okrem toho bude Trust Wallet bezproblémovo spolupracovať aj s Binance DEX, ktorý zákazníkom umožní vykonávať okamžité obchody na decentralizovanej burze.

Binance sa snaží vyvinúť DEX, ktorý umožní decentralizáciu jeho platformy. Používatelia budú mať tiež kontrolu nad svojimi súkromnými kľúčmi. Ako integrujú Binance Coin (BNB) do peňaženky, sa ešte len uvidí. Pre peňaženku Trust by to však nemal byť problém. Binance Coin je digitálne aktívum ERC-20, ktoré by malo byť spustené na svojom vlastnom blockchaine už tento rok.

Záver

Trust Wallet sa ukázal ako bezpečná a ľahko použiteľná peňaženka na kryptomeny pre investorov aj nadšencov. Peňaženka získala podporu od spoločnosti Binance, keď sa spoločnosť rozhodla pridať podporu k digitálnemu majetku. Trust Wallet s mnohými rôznymi peňaženkami na trhu ukazuje, že sa zameriava na súkromie, bezpečnosť a použiteľnosť pre používateľov, aby mali pri používaní aplikácie lepšie skúsenosti..

Stiahnuť ▼ Trust Wallet pre iOS

Stiahnuť ▼ Trust Wallet pre Android

Stiahnuť ▼ Trust Wallet Android APK 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map