Bitcoinoví baníci očakávajú obdobie dažďov, pretože cena zostáva pod 10 000 dolárov: Kryptotrh každý deň

Ako

1. Zaregistrujte si účet , Vyplňte KYC 2.

2. Nakúpte kryptomenu zodpovedajúcu hodnote najmenej 50 USD v mene spoločnosti Fiat alebo vložte kryptomenu v hodnote najmenej 50 USD.

3. Celková kvóta pre víťazov 100, kto skôr príde, ten skôr podáva!

4. Každý účet môže odmenu uplatniť raz.

5. Spoločnosť OKEx si vyhradzuje právo diskvalifikovať používateľov, ktorí sa podieľajú na akomkoľvek podvodnom správaní.

V čase tlače (11:00 UTC) sa bitcoiny (BTC) obchodujú blízko 9 800 dolárov a za posledných 24 hodín klesli o 0,25 percenta na cenu indexu BTC spoločnosti OKEx. V súčasnosti je celková trhová kapitalizácia kryptomeny vyššia o 0,1 percenta a dominancia BTC je na úrovni 66,7 percenta podľa CoinGeckoÚdaje.

Kryptomeny s veľkým kapitálom idú bokom – s éterom (ETH) pokles o 0,12 percenta a litecoinom (LTC) o 0,42 percenta.

Indexová tabuľa tokenov OKEx (od 11:00 UTC). Zdroj: OKEx

Podľa informácií OKEx Coin Info je ORBS najlepším ziskom za posledných 24 hodín s návratnosťou 18,16 percenta. Ďalšími najlepšími hráčmi sú DEP a THETA.

APM je najväčší porazený za posledných 24 hodín – stratil 14,23 percent svojej hodnoty.

Najlepší výhercovia 24H zmena Najlepšie prepadnuté 24H zmena
ORBS / USDT 18,16% APM / USDT -14,23%
DEP / USDT 17,35% DGB / USDT -12,85%
THETA / USDT 16,10% KCASH / USDT -8,47%

Najlepší výhercovia & Porazení (USDT) za posledných 24 hodín. Zdroj: OKEx

Zníženie obtiažnosti ťažby bitcoinov môže zvýšiť cenu

Podľa OKLink blockchainový prehliadač, bitcoin dnes zmenil obtiažnosť o 10:06 hongkonského času. Obtiažnosť bitcoinovej siete sa znížila o šesť percent na 15,14T.

Od roku 2011 došlo k 264 úpravám náročnosti, z toho 48 úprav smerom nadol. K úpravám smerom nadol o viac ako šesť percent došlo 15-krát – celkovo to bolo 31,25 percenta BeatleNews údaje.

BeatleNews dodal, že ceny BTC vzrástli takmer o 50 percent alebo viac mesačne po každej úprave obtiažnosti o viac ako šesť percent – s výnimkou 7. novembra 2019. 

Obdobie dažďov ešte len musí prísť

Pretože sú ceny elektriny pre baníkov také dôležité, obdobie dažďov v juhozápadnej oblasti Číny určí, či by starším ťažobným súpravám, ako je Antminer S9, mohol existovať druhý život..

Podľa BlockBeats správa, veľa baníkov uviedlo, že na obdobie dažďov stále čakajú. Vďaka vysokej teplote v provincii S’-čchuan v týchto dňoch prudko vzrástol živý dopyt po elektrine – čo viedlo k prenosu elektriny z ťažby bitcoinov, aby sa zabezpečilo každodenné využitie elektriny obyvateľmi.

Na F2Pool’s webovú stránku, uvádza, že niektoré ťažobné bazény môžu počas obdobia dažďov poskytnúť 0,032 USD / kWh. Za týchto nákladov na elektrinu sa môžu niektoré súpravy S9 vrátiť k výnosnej ťažbe.

Zlepšujú sa inštitucionálni investori prichádzajúci s infraštruktúrou

Ako sme si všimli na včerajšom denníku Crypto Market Daily, existujú jasné známky vstupu Wall Street na trh s bitcoinmi. Za posledný týždeň sa zvýšil otvorený záujem o CME opcie historické maximum – blíži sa 150 miliónom dolárov.

Obrovský nárast v otvorenom úroku z bitcoinových opcií CME (OI) ďalej odhalil, že inštitucionálni obchodníci vsádzali viac do kryptomeny. Celková možnosť OI zaberala 14 percent z celkového trhového podielu na Šikmý údaje, od včera.

Rastúci OI by sa dal vysvetliť možnosťou, že dlhodobejšie pozície zastáva viac inštitucionálnych klientov.

Celkový počet otvorených úrokov BTC opcií. Zdroj: Šikmý

Odkedy bolo do CME a Bakkt zapojených viac inštitucionálnych klientov, o bezpečnostných výzvach sa diskutuje znova. Hacknutie niekoľkých búrz po celom svete ohrozilo niektorých investorov. Napríklad Binance bol hacknutý pred viac ako 7 000 bitcoinmi pred rokom.

Arca vo svojej poslednej správe uviedol, že CME ponúka málo známe informácie "Výmena za fyzickú" možnosť – čo je bilaterálna dohoda medzi protistranami, ktorá umožňuje človeku vyrovnať svoju dlhú pozíciu so skutočnými bitcoinmi.

Fyzicky dodávaná kryptoburza so sídlom v New Yorku, spoločnosťou Bakkt, oznámila svoje nové poistné krytie a má hlásené že zapojila 70 inštitucionálnych klientov. Rozvoj tejto infraštruktúry tiež pomôže prilákať ďalších inštitucionálnych investorov.

Bitcoinová technická analýza

Podľa ceny OKEx BTC Quarterly Futures (BTCUSD20200626) bitcoiny stále krátkodobo bežia v rozmedzí 9 280 až 10 200 dolárov, a to stále v stúpajúcom kanáli. Pokiaľ platí podpora 9 280 dolárov, krátkodobému trendu by mali dominovať býci.

Z dôvodu nezmeneného objemu obchodov pre vnútrodenné obchodovanie by mohlo byť hľadanie ceny v uptrende veľmi riskantné. Očakávame, že úzky rozsah sa skončí do mája, najneskôr do konca platnosti.

Štvrťročný futures na OKEx BTC (BTCUSD0626) 4H graf. Zdroj: OKEx

Technická analýza éteru

Pre OKEx Ethereum Quarterly Futures (ETHUSD0626) je kľúčovou úrovňou podpory pre krátkodobé obchodovanie 205 USD. Ak nevidíme prelom ceny nad 220 dolárov s obrovským objemom, môže to byť ďalšia býčia pasca.

Stále nemôžeme vidieť nezávislý trend v cene éteru.

Graf OKEx ETH Quarterly Futures (ETHUSD0626) 4H. Zdroj: OKEx

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál by sa nemal brať ako základ pre prijímanie investičných rozhodnutí, ani by sa nemal interpretovať ako odporúčanie zapojiť sa do investičných transakcií. Obchodovanie s digitálnymi aktívami predstavuje značné riziko a môže viesť k strate vášho investovaného kapitálu. Mali by ste sa ubezpečiť, že plne chápete príslušné riziko, a vziať do úvahy svoju úroveň skúseností, investičné ciele a v prípade potreby vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo

OKEx Insights predstavuje analýzy trhu, podrobné funkcie a vybrané správy od krypto profesionálov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map