Ako nakupovať bitcoinové peniaze (BCH)

Bitcoin Cash (BCH) je systém elektronickej hotovosti typu peer-to-peer, ktorý je výsledkom hard forku z blockchainu bitcoinu. Pozoruhodne, Bitcoinová hotovosť je doposiaľ najúspešnejšou hard forkovou bitcoinu. Tento projekt vstúpil na trh pod mrakom kontroverzií. Po uvoľnení dymu sa však Bitcoin Cash ukázal ako jedna z desiatich najlepších kryptomien na svete, pokiaľ ide o trhovú kapitalizáciu. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte nášho sprievodcu Investovaním do bitcoin hotovosti.

Uvádzame zoznam 5 najlepších sprostredkovateľov, ktorí ponúkajú možnosť nákupu bitcoinových hotovostí (BCH) kreditnou kartou alebo debetnou kartou.

Binance

Binance je jednou z najväčších a najznámejších búrz kryptomien na svete. Výhody nákupu bitcoinovej hotovosti (BCH) spočívajú v tom, že profitujete z nižších poplatkov za výmenu ako u konkurenčných búrz a zvýšená likvidita vám umožňuje rýchlo nakupovať a predávať, aby ste mohli využívať výhody správ z pohybu na trhu.

Prečítajte si našu recenziu Binance alebo navštívte stránku Binance.

Použite zľavový kód: EE59L0QP za 10% cashback zo všetkých obchodných poplatkov.

Paybis

Paybis prevádzkujte veľmi dôveryhodnú platformu na nákup bitcoinov a kryptomien, kde si môžete kúpiť bitcoinovú hotovosť (BCH) a celý rad ďalších kryptomien iba pomocou svojej kreditnej alebo debetnej karty. Existujú od roku 2014 a pomohli státisícom ľudí pri nákupoch v bitcoinovej hotovosti (BCH).

Ak chcete jednoducho kúpiť bitcoin hotovosť (BCH) a zadržať ju, potom je to jeden z najjednoduchších spôsobov nákupu bitcoinovej hotovosti (BCH) kreditnou kartou alebo debetnou kartou.

Prečítajte si našu recenziu Paybis alebo navštívte stránku Paybis.

Kriptomat

Kriptomat je služba výmeny a peňaženiek kryptomeny so sídlom v EÚ, ktorá funguje od roku 2018. Sídli v Estónsku, ktoré je dôveryhodnou európskou pôdou pre podobné spoločnosti. Spoločnosť založila technologicky zdatný Srdjan Mahmutovich. V súčasnosti pôsobia vo viac ako 80 krajinách sveta a slúžia používateľom po celom svete. Kriptomat je vynikajúcou možnosťou pre Európanov & Ázijskí investori, ktorí si jednoducho želajú dlhodobo nakupovať a predávať Bitcoin Cash (BCH). Žiadni zákazníci z USA.

Prečítajte si našu správu Kriptomat alebo navštívte stránku Kriptomat.

Kraken

Kraken je jedným z dlhoročných mien, pokiaľ ide o kryptoburzy pôsobiace v tomto priemysle.

Od skromných začiatkov sa stali jedným z najuznávanejších mien vo vesmíre, ktorý ponúka široký výber obchodovateľných aktív vrátane Bitcoin Cash (BCH).

Obchodné náklady sú konkurenčné s ostatnými burzami a naďalej sa vyvíjali, pričom teraz ponúkajú obchodovanie s futures aj s maržami.

Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Kraken alebo navštívte stránku Kraken.

Coinberry

Coinberry uľahčuje nákup bitcoinovej hotovosti (BCH) v systéme Windows Kanada bez problémov a rýchlo kúpte alebo predajte aktívum prostredníctvom svojej ľahko použiteľnej platformy. Existujú od roku 2017 a majú množstvo vysoko dôveryhodných partnerstiev, ktoré im zabezpečujú dobrú reputáciu kryptomeny. Sú tiež zaregistrovaní v spoločnosti FINTRAC ako Money Services Business, takže z tohto hľadiska sú veľmi dôveryhodní. Žiadni zákazníci z USA.

Navštívte Coinberry.

Čo je to bitcoinová hotovosť (BCH)?

Bitcoin Cash je kryptomena s otvoreným zdrojom, decentralizovaná a kryptomena. Vznikol v auguste 2017, keď došlo k „hard forku“ blockchainu Bitcoin (BTC).

Čo to robí?

Bitcoinová hotovosť funguje predovšetkým ako digitálna mena. Sieť využíva technológiu blockchain na uľahčenie a sledovanie transakcií pomocou digitálnej účtovnej knihy.

Pri vhodnom použití umožňuje BCH lacné (<1 cent transakčných poplatkov) a rýchle prevody hodnoty. Tieto transakcie sa môžu uskutočňovať medzi akýmikoľvek účastníkmi siete bez ohľadu na geografické umiestnenie.

Ako funguje bitcoinová hotovosť (BCH)?

Bitcoin Cash je kryptomena postavená na technológii blockchain. Rovnakým spôsobom ako BTC využíva protokol o kontrole práce. Pri porovnaní týchto dvoch je najvýznamnejším rozdielom prístup k škálovateľnosti. Zatiaľ čo sa komunita BTC rozhodla v prospech menších veľkostí blokov a vývoja technológií druhej vrstvy, ako je napríklad blesková sieť, komunita BCH sa rozhodla, že cestou vpred sú väčšie veľkosti blokov.

V súčasnosti sú priemerné veľkosti blokov v sieti BCH zhruba 8 MB, zatiaľ čo v prípade BTC sú zhruba 1 MB.

Predpokladaný vývoj?

Do budúcnosti má Bitcoin Cash stanovený rozsiahly plán. Každá zastávka v boxoch na tomto pláne je sústredená okolo zastrešujúceho cieľa vytvoriť globálne používanú menu.

Nasleduje výňatok z bitcoincash.org, rozpracovanie spôsobu, akým dosiahnu tento cieľ.

  • Povoľte bitcoinovú hotovosť v rozsahu od ~ 100 TX / s do viac ako 5 000 000 TX / s. Musia sa urobiť vylepšenia protokolu, aby hromadná paralelizácia mohla umožniť túto úroveň spracovania transakcií.
  • Vylepšenie spôsobu platby s cieľom zabezpečiť jeho okamžitosť a spoľahlivosť. Transakcie by mali byť zabezpečené do troch sekúnd.
  • Umožnite rozšírenie bitcoinovej hotovosti. Rozšíriteľný protokol robí budúce vylepšenia menej rušivými a poskytuje pevnú základňu pre firmy a vývojárov, na ktorých môžu stavať.

Základná ideológia?

Tí, ktorí veria v BCH, často hovoria o blockchaine ako o tom, že sú bližšie k pôvodnej bielej knihe Satoshi Nakamota ako samotné BTC. Preto by bolo odôvodnené, že základná ideológia BCH je rovnaká s BTC. To znamená, že ciele BCH budú nasledovné,

  • Inkluzívne
  • Stabilný
  • Bez vládnej / bankovej manipulácie

Prijatie a polemiky?

Do augusta 2017 existoval iba bitcoin (BTC). V tejto chvíli bola implementovaná kontroverzná zmena zdrojového kódu bitcoinu – SegWit. Táto zmena mala byť aktualizáciou, ktorá umožní rýchlejšie a bezpečnejšie transakcie. Nie všetci sa však zhodli na tejto ceste vpred. Iné sa domnievali, že najlepším spôsobom na dosiahnutie rovnakého cieľa sú väčšie dátové bloky a rýchlejšie časy blokov.

Tento rozdiel medzi účastníkmi siete vyústil do „tvrdej vidlice“. V podstate to viedlo k vytvoreniu nového blockchainu (BCH). Zatiaľ čo BCH aj BTC zdieľajú rovnakú účtovnú knihu až do tohto okamihu, od tohto bodu sú jedinečné.

Tento krok sa považoval a naďalej považuje za značne rozporuplný. Je to čiastočne preto, lebo mnohí považovali vytvorenie BCH za jednoduchý spôsob „vytvárania peňazí z ničoho“, pretože mince sa v tom čase distribuovali medzi držiteľov BTC.

Aj keď sa ukázalo, že BCH má zostávajúcu moc, po rokoch ešte stále zostáva veľa silných pre / proti minci. Dnes sa kritici pozerajú predovšetkým na to, že BCH sa snaží nespravodlivo nahradiť BTC ako kryptomenu „go-to“, pretože BCH sa často označuje za pôvodnú.

Nariadenia?

Aj keď len málo regulačných orgánov diskutovalo konkrétne o BCH, všeobecne sa vníma ako záruka. Pretože sa neuskutočnil žiadny predaj tokenov a mena funguje decentralizovaným spôsobom, väčšina kategorizuje BCH v rovnakom duchu ako BTC – digitálna mena.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map