Ako nakupovať ethereum (ETH)

Ethereum je open-source distribuovaná blockchainová sieť, ktorá zjednodušuje inteligentné skriptovanie kontraktov. Čo je dôležité, plošina umožňuje vývojárom zefektívniť vytváranie decentralizovaných aplikácií, ktoré fungujú na blockchainoch. V dôsledku toho platforma predstavila svetu množstvo nových funkcií a aplikácií. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte nášho sprievodcu Investovaním do éteru.

Uvádzame zoznam 5 najlepších sprostredkovateľov, ktorí ponúkajú možnosť kúpiť si Ethereum (ETH) kreditnou kartou alebo debetnou kartou.

Binance

Binance je jednou z najväčších a najznámejších búrz kryptomien na svete. Výhody nákupu Ethereum (ETH) spočívajú v tom, že profitujete z nižších poplatkov za výmenu ako u konkurenčných búrz a zvýšená likvidita vám umožňuje rýchlo nakupovať a predávať, aby ste využili výhody správ o pohybe na trhu.

Prečítajte si našu recenziu Binance alebo navštívte stránku Binance.

Použite zľavový kód: EE59L0QP za 10% cashback zo všetkých obchodných poplatkov.

Paybis

Paybis prevádzkujte veľmi dôveryhodnú platformu na nákup bitcoinov a kryptomien, kde si môžete kúpiť ethereum (ETH) a celý rad ďalších kryptomien iba pomocou svojej kreditnej alebo debetnej karty. Existujú od roku 2014 a pomohli státisícom ľudí pri nákupoch bitcoinov.

Ak si chcete jednoducho kúpiť ethereum (ETH) a držať ho, potom je to jeden z najjednoduchších spôsobov, ako kúpiť ethereum (ETH) pomocou kreditnej alebo debetnej karty.

Prečítajte si našu recenziu Paybis alebo navštívte stránku Paybis.

Kriptomat

Kriptomat je služba výmeny a peňaženiek kryptomeny so sídlom v EÚ, ktorá funguje od roku 2018. Sídli v Estónsku, ktoré je dôveryhodnou európskou pôdou pre podobné spoločnosti. Spoločnosť založila technologicky zdatný Srdjan Mahmutovich. V súčasnosti pôsobia vo viac ako 80 krajinách sveta a slúžia používateľom po celom svete. Kriptomat je vynikajúcou možnosťou pre Európanov & Ázijskí investori, ktorí si jednoducho želajú dlhodobo nakupovať a predávať ethereum (ETH). Žiadni zákazníci z USA.

Prečítajte si našu správu Kriptomat alebo navštívte stránku Kriptomat.

Kraken

Kraken je jedným z dlhoročných mien, pokiaľ ide o burzy kryptomien pôsobiace v tomto priemysle.

Od skromných začiatkov sa stali jedným z najuznávanejších mien vo vesmíre, ktorý ponúka široký výber prostriedkov na obchodovanie vrátane ethereum (ETH)..

Obchodné náklady sú konkurenčné s ostatnými burzami a naďalej sa vyvíjali, pričom teraz ponúkajú obchodovanie s futures aj s maržami.

Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Kraken alebo navštívte stránku Kraken.

Coinberry

Coinberry uľahčuje nákup Ethereum (ETH) v Kanada bez problémov a rýchlo kúpte alebo predajte aktívum prostredníctvom svojej ľahko použiteľnej platformy. Existujú od roku 2017 a majú množstvo vysoko dôveryhodných partnerstiev, ktoré im zabezpečujú dobrú reputáciu kryptomeny. Sú tiež zaregistrovaní v spoločnosti FINTRAC ako Money Services Business, takže z tohto hľadiska sú veľmi dôveryhodní. Žiadni zákazníci z USA.

Navštívte Coinberry.

Ako nakupovať ethereum (ETH) Ako nakupovať ethereum (ETH) Ako nakupovať ethereum (ETH)
★★★★★ ★★★★★ Binance Review

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Paybis

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Kriptomatu

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí používatelia

Najlepšie pre

Okamžitý nákup

Najlepšie pre

Európskych obchodníkov

Minimum účtu

Žiadne

Minimum účtu

50 dolárov

Minimum účtu

35 €

Propagačné akcie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagačné akcie

Žiadne

Propagačné akcie

Žiadne

Čo je to Ethereum (ETH)?

Ethereum je populárny blockchainový projekt, ktorý využíva open-source protokol. Vďaka funkcii inteligentných zmlúv môže Ethereum pôsobiť nielen ako mena, ale aj ako platforma na hosťovanie decentralizovaných aplikácií (dApps)..

Ethereum využíva svoj natívny token „Ether“ na transakcie prebiehajúce v jeho sieti. Tieto tokeny sú štruktúrované ako „ERC-20“ – protokol vyvinutý spoločnosťou Ethereum a využívaný rôznymi blockchainmi.

Čo to robí?

Vytvorené pomocou blockchainu, Ethereum využíva smart kontrakty, čo umožňuje schopnosť spúšťať aplikácie na svojom protokole. Jeho natívny token, Ether, tiež slúži ako mena a poskytuje svojim držiteľom jednoduchý prostriedok na prevod hodnoty.

V priebehu rokov sa pokúšali o rôzne implementácie schopností Etherea. Jedným z najsľubnejších príkladov sú aplikácie týkajúce sa decentralizovaného financovania (DeFi). Tento sektor zahŕňa sériu finančných aplikácií založených na blockchainoch, ako je Ethereum.

Ako funguje Ethereum?

V zákulisí sieť využíva na svoje fungovanie protokol proof-of-work. To znamená, že sieť je decentralizovaná medzi sériu baníkov po celom svete. Títo ťažiari hostia uzly, overujú transakcie a ukladajú aktuálne záznamy o blockchaine Ethereum.

Na dokončenie transakcie v sieti Ethereum je od iniciátora vyžadovaný malý poplatok. Tento poplatok sa bežne označuje ako „plyn“. Množstvo plynu potrebné na dokončenie transakcie sa líši, pretože závisí od preťaženia siete; viac plynu zvyšuje rýchlosť dokončenia transakcie – z dôvodu väčšej motivácie ťažiarov k spracovaniu.

Predpokladaný vývoj?

Napriek mnohým konkurentom, ktorí sa vyznačujú rovnakou alebo väčšou funkčnosťou, si Ethereum dokázalo udržať svoje miesto na vrchole svojej triedy.

Všeobecne sa očakáva, že Ethereum čoskoro prejde z protokolu založeného na „proof-of-work“ na efektívnejší „proof-of-stake“. Zatiaľ čo bežne používaný POW sa spolieha na výpočtový výkon pre fungovanie siete, POS nie. POS skôr umožňuje sieťovým validátorom pracovať prostredníctvom vlastníctva mincí / žetónov.

Základná ideológia?

Ethereum malo byť takmer od začiatku neziskovým úsilím. To platí dodnes a zohralo to úlohu pri jeho regulačnom prijatí.

Mnohí považujú Ethereum za snahu dosiahnuť „internet 2.0“; Platforma, ktorá eliminuje potrebu centralizovaných operácií, prináša demokraciu a bezpečnosť súčasne do našich dátových potrieb. Pritom Ethereum v podstate dáva používateľovi moc nad dátami.

Prijatie a polemiky?

Ethereum je nepochybne najznámejší a najpopulárnejší projekt založený na blockchaine, ktorý sa neoznačuje ako bitcoin. Nachádza sa prakticky na každej platforme, ktorá podporuje kryptomeny.

Očakáva sa, že prijímanie bude pokračovať, pretože sa predpokladá, že v roku 2020 sa ponúkne prvá budúcnosť Ethereum Futures – udalosť, ktorá prinesie novú úroveň povedomia okolo projektu..

Prijatie sa presunulo za hranice verejnosti a vládne subjekty po celom svete si vyskúšali používanie Etherea. Jedným z takýchto príkladov je Národná rada pre výskum v Kanade, ktorá buduje platformu založenú na ethereu, ktorá poskytuje Kanaďanom prístup k vládnym grantom a výdavkom v reálnom čase..

K dnešnému dňu patria medzi veľké kontroverzie, ktoré sa okolo Ethereum spájajú, dve:

 • Tvrdá vidlička
 • Viedol k vytvoreniu Ethereum Classic (ETC)
 • Pevnosť
  • Využíva jedinečný kódovací jazyk, ktorý sťažuje vývoj
  • Okrem týchto dvoch hlavných kontroverzií zostáva ešte tretia, ktorú zdieľa aj bitcoin. Toto je použitie modelu POW. Zatiaľ čo POW zaobchádzal s ethereum dosť dobre na to, aby prerástol do súčasného stavu, považoval sa za potrebný prechod na POS. Ak je cieľom Ethereum naďalej rásť, budú v tom pokračovať aj jeho energetické nároky ťažiarov v sieti. Prechod na POS výrazne zníži tieto požiadavky na výkon a odstráni hlavnú prekážku na ceste k úspechu.

   Tento prechod už vývojári Ethereum potvrdili a pôvodne sa mal uskutočniť začiatkom roku 2020. Aj keď sa to medzitým oneskorilo, stále sa to očakáva skôr ako neskôr.

   Nariadenia?

   Na rozdiel od väčšiny kryptomien dostalo Ethereum schválenie od rôznych vysokých regulačných úradníkov v Spojených štátoch, pretože NIE sú cenným papierom..

   Ethereum predstavilo zaujímavý prípad, pretože regulačné orgány poznamenali, že hoci aktíva mohla začať svoj život ako cenný papier, odvtedy sa vyvinula mimo túto klasifikáciu. Je to spôsobené nedostatkom centralizovaného dohľadu a jeho schopnosti fungovať autonómne bez priameho dobrodinca.

   Táto klasifikácia však môže byť v nasledujúcich mesiacoch neistá. Po ohlásenom prechode na POS úradníci z CFTC poznamenali, že poskytnutie schopnosti „vkladať“ žetóny môže mať za následok klasifikáciu ako cenný papier.

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   map