Ako nakupovať hviezdne lúmeny (XLM)

Stellar Lumens je a distribuovaná platobná infraštruktúra ktorý obsahuje otvorený zdrojový kód. Platforma vstúpila na trh s cieľom uľahčiť efektívnejší prístup k medzinárodným prevodom peňazí, ako sú platby remitencií. Dnes je ekosystém Stellar známy svojimi dostupnými, rýchlymi a spoľahlivými schopnosťami prenosu. Platforma konkrétne uľahčuje cezhraničné transakcie bez trenia. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte našu príručku Investovanie do hviezdnych lúmenov.

Uvádzame zoznam 5 najlepších sprostredkovateľov, ktorí ponúkajú možnosť nákupu hviezdnych lúmenov (XLM) kreditnou kartou alebo debetnou kartou.

Binance

Binance je jednou z najväčších a najznámejších búrz kryptomien na svete. Výhody nákupu Stellar Lumens (XLM) spočívajú v tom, že profitujete z nižších poplatkov za výmenu ako u konkurenčných búrz a zvýšená likvidita vám umožňuje rýchlo nakupovať a predávať, aby ste mohli využívať výhody správ o pohybe na trhu.

Prečítajte si našu recenziu Binance alebo navštívte stránku Binance.

Použite zľavový kód: EE59L0QP za 10% cashback zo všetkých obchodných poplatkov.

Paybis

Paybis prevádzkujte veľmi dôveryhodnú platformu na nákup bitcoinov a kryptomien, kde si môžete kúpiť Stellar Lumens (XLM) a celý rad ďalších kryptomien iba pomocou svojej kreditnej alebo debetnej karty. Existujú od roku 2014 a pomohli státisícom ľudí pri nákupoch bitcoinov.

Ak si chcete jednoducho kúpiť XLM a podržať, potom je to jeden z najjednoduchších spôsobov, ako kúpiť XLM pomocou kreditnej alebo debetnej karty.

Prečítajte si našu recenziu Paybis alebo navštívte stránku Paybis.

Kriptomat

Kriptomat je služba výmeny a peňaženiek kryptomeny so sídlom v EÚ, ktorá funguje od roku 2018. Sídli v Estónsku, ktoré je dôveryhodnou európskou pôdou pre podobné spoločnosti. Spoločnosť, ktorú založil technologicky zdatný Srdjan Mahmutovich, dnes pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta a slúži používateľom po celom svete. Kriptomat je vynikajúcou možnosťou pre Európanov & Ázijskí investori, ktorí chcú dlhodobo nakupovať a predávať hviezdne lúmeny (XLM). Žiadni zákazníci z USA.

Prečítajte si našu správu Kriptomat alebo navštívte stránku Kriptomat.

Kraken

Kraken je jedným z dlhoročných mien, pokiaľ ide o burzy kryptomien pôsobiace v tomto priemysle.

Od skromných začiatkov sa stali jedným z najuznávanejších mien vo vesmíre, ktorý ponúka široký výber prostriedkov na obchodovanie vrátane Stellar Lumens (XLM).

Obchodné náklady sú konkurenčné s ostatnými burzami a naďalej sa vyvíjali, pričom teraz ponúkajú obchodovanie s futures aj s maržami.

Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Kraken alebo navštívte stránku Kraken.

Coinberry

Coinberry uľahčuje nákup hviezdnych lúmenov (XLM) v Kanada bez problémov a rýchlo kúpte alebo predajte aktívum prostredníctvom svojej ľahko použiteľnej platformy. Existujú okolo roku 2017 a majú množstvo vysoko dôveryhodných partnerstiev, ktoré im zabezpečujú dobrú reputáciu kryptomeny. Sú tiež zaregistrovaní v spoločnosti FINTRAC ako Money Services Business, takže z tohto hľadiska sú veľmi dôveryhodní. Žiadni zákazníci z USA.

Navštívte Coinberry.

Ako nakupovať hviezdne lúmeny (XLM) Ako nakupovať hviezdne lúmeny (XLM) Ako nakupovať hviezdne lúmeny (XLM)
★★★★★ ★★★★★ Binance Recenzie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre sprostredkovateľov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Paybis

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre sprostredkovateľov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Recenzia Kriptomatu

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre sprostredkovateľov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí používatelia

Najlepšie pre

Okamžitý nákup

Najlepšie pre

Európskych obchodníkov

Minimum účtu

Žiadne

Minimum účtu

50 dolárov

Minimum účtu

35 €

Propagácie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagácie

Žiadne

Propagácie

Žiadne

Čo sú Stellar Lumens (XLM)?

Stellar je otvorená sieť založená na blockchaine. Dohľad nad sieťou Stellar vykonáva nezisková organizácia známa ako Stellar.org.

Sieť Stellar používa pôvodný token „XLM“ – bežne sa nazýva „lúmeny“..

Čo to robí?

Vďaka svojej štruktúre je Stellar schopný uľahčiť lacné a rýchle prevody hodnoty. Veľká časť vývoja v okolí Stellar je zameraná na odvetvie remitencií a cezhraničné transakcie. Jednou z výhod poskytovaných používaním siete Stellar sú integrované konverzie aktív. To znamená, že sieť podporuje nepreberné množstvo mien a môže medzi nimi plynulo prevádzať.

Ako to funguje?

Stellar využíva protokol proof-of-stake. To znamená, že k overovaniu transakcií dochádza prostredníctvom držiteľov XLM, ktorí „vkladajú“ svoje tokeny. To jednoducho znamená, že držiteľ musí uložiť svoje aktívum do podporovanej digitálnej peňaženky. Tento proces je výrazne energeticky efektívnejší ako modely overené funkciou a zvyšuje sa jeho popularita.

V porovnaní s väčšinou sietí Stellar využíva svoj natívny token jedinečným spôsobom. Aj keď tokeny XLM možno použiť na dokončenie transakcií, ich pôvodným účelom bolo poskytnúť „trenie“ sieti. Toto trenie sa dosahuje zavedením miernych poplatkov za transakcie (splatné v XLM) a minimálneho podielu v peňaženke. Účelom je obmedziť / vylúčiť zavedenie spamu do siete a upchať dátové bloky.

Predpokladaný vývoj?

V najbližších rokoch sa očakáva, že v sieti Stellar dôjde k rôznym vývojom a aktualizáciám. Nasleduje niekoľko najväčších na obzore.

  • Zvýšte robustnosť a stabilitu
  • Presuňte Stellar na svetovú scénu
  • Vypracovať a vylepšiť prípady použitia
  • Cezhraničné transakcie
  • Sekuritizovať aktíva

Základná ideológia?

Aj keď medzi Ripple a Stellar budú vždy existovať porovnania, je zrejmé, že hlavné faktory rozvoja sa medzi nimi líšia. Najmä Stellar bol postavený s ohľadom na finančné začlenenie. Vnesením novej efektívnosti do cezhraničných transakcií môže nová podskupina ľudí teraz získať prístup k novým finančným príležitostiam. Podčiarknutím myšlienky finančného začlenenia je skutočnosť, že SDF je prevádzkovaný ako nezisková organizácia.

Prijatie a polemiky?

Stellar dokázal pre projekty tohto druhu dosiahnuť vyššiu úroveň akceptácie ako väčšina. Nasleduje iba niekoľko spoločností, ktoré uzavreli partnerstvo a využívajú Stellar v nejakej podobe alebo podobe.

  • IBM
  • Mena
  • Franklin Templeton
  • Wirex

Okrem pracovných vzťahov s týmito spoločnosťami je Stellar jedným z najčastejšie podporovaných aktív na burzách kryptomien a je ľahko prístupný pre mnoho.

Stellar sa zväčša vyhol akejkoľvek skutočnej kontroverzii. Existujú však tí, ktorí nesúhlasia s výkyvmi, ktoré drží nad sieťou Stellar Development Foundation (SDF) – kvôli tomu, že SDF ovláda 30M z 50M XLM.

Okrem toho mnohí vidia Stellar v rovnakom duchu ako Ripple. Veľa z toho vyplýva zo skutočnosti, že zakladateľ spoločnosti Stellar, Jed McCaleb, bol tiež spoluzakladateľom spoločnosti Ripple. Vďaka rozdielom v štruktúrovaní siete a opatreniam SDF sa Stellar podarilo vyhnúť veľkej časti rovnakej kritiky Ripple, pretože väčšina ju nepovažuje za pravdepodobnú.

Nariadenia?

Regulátory k stavu XLM doposiaľ neurobili žiadne oficiálne vyhlásenia.

Okrem komentárov regulačných orgánov poskytla svoje podklady nezávislá skupina známa ako ‘Crypto Ratings Council (CRC)‘. Na základe svojho posúdenia siete Stellar s využitím hodnotiacich nástrojov podobnej povahy ako tie, ktoré by používali regulačné orgány, mu CRC pridelil skóre 3,75 z 5. To naznačuje, že projekt skutočne má rôzne črty s vlastnosťami zabezpečenia. Pre porovnanie, CRC udelilo podobné skóre konkurenčným projektom, ako sú Tezos (3,75 / 5) a Ripple (4/5).

Ako pri každej investícii alebo majetku, aj pri majetku obklopenom neznámymi osobami buďte vždy opatrní. Aj keď existujú rôzne argumenty smerujúce k tomu, aby Stellar nebol bezpečnosťou, vždy existuje šanca, že regulačné orgány, ako napríklad SEC, budú mať rozdielnu perspektívu.

Kto to urobil?

Stellar prvýkrát uviedol na trh v roku 2015 Jed McCaleb. Toto úsilie nebolo prvým pokusom o blockchain od McCaleba, pretože je tiež spoluzakladateľom spoločnosti Ripple a neslávne známej Mt. Gox výmena.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map