Ako nakupovať Tron (TRX)

TRON je decentralizovaný virtuálny stroj, ktorý bol navrhnutý tak, aby pomohol zaviesť decentralizovaný internet. Podobne ako Ethereum, aj TRON umožňuje vývojárom Dapp vytvárať a využívať zložité protokoly prostredníctvom inteligentných kontraktov, ktoré fungujú na jeho natívnom blockchaine. Dnes je platforma známa predovšetkým vďaka rýchlosti transakcií a živému generálnemu riaditeľovi. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte nášho sprievodcu Investovaním do Tronu.

Predstavujeme najlepších sprostredkovateľov a burzy, ktoré ponúkajú možnosť nákupu tokónov Tron (TRX) kreditnou kartou alebo debetnou kartou. Pre väčšie sumy môžete poslať aj bankový prevod.

Binance

Binance je jednou z najväčších a najznámejších búrz kryptomien na svete. Výhody nákupu Tron (TRX) spočívajú v tom, že profitujete z nižších poplatkov za výmenu ako u konkurenčných búrz a zvýšená likvidita vám umožňuje rýchlo nakupovať a predávať, aby ste mohli využívať výhody správ o pohybe na trhu.

Prečítajte si našu recenziu Binance alebo navštívte stránku Binance.

Použite zľavový kód: EE59L0QP za 10% cashback zo všetkých obchodných poplatkov.

Kraken

Kraken je jedným z dlhoročných mien, pokiaľ ide o kryptoburzy pôsobiace v tomto priemysle.

Od skromných začiatkov sa stali jedným z najuznávanejších mien vo vesmíre, ktorý ponúka široký výber prostriedkov na obchodovanie vrátane Tron (TRX)..

Obchodné náklady sú konkurenčné s ostatnými burzami a naďalej sa vyvíjali, pričom teraz ponúkajú obchodovanie s futures aj s maržami.

Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Kraken alebo navštívte stránku Kraken.

Poloniex

Poloniex bola založená v USA v roku 2014 a rýchlo sa stala veľmi populárnou burzou cenných papierov pre mnohých obchodníkov s kryptomenami, ktorí hľadajú kombináciu širokej škály aktív s vysokou hodnotou. Neustále rozširujú svoje spektrum aktív a na obchodovanie je teraz k dispozícii viac ako 100 rôznych párov. Vďaka nedávno prepracovanému vzhľadu burza vyzerá tiež profesionálnejšie ako kedykoľvek predtým pri obchodovaní s futures a s pákovým efektom až 100: 1, ku ktorému je teraz tiež prístup.

Prečítajte si našu recenziu Poloniex alebo navštívte stránku Poloniex.

Ako nakupovať Tron (TRX) Ako nakupovať Tron (TRX) Ako nakupovať Tron (TRX)
★★★★★ ★★★★★ Binance Review

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Kraken recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Poloniex recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí obchodníci

Najlepšie pre

Obchodníci z USA

Najlepšie pre

Jednoduchosť použitia

Poplatky za obchodovanie

0,10%

Poplatky za obchodovanie

0,16%

Poplatky za obchodovanie

0,125%

Propagačné akcie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagačné akcie

Žiadne

Propagačné akcie

Žiadne

Čo je Tron (TRX)?

Tron je open-source blockchain, ktorý bol vytvorený s cieľom uľahčiť demokratické zdieľanie obsahu a prenosy hodnoty / údajov. Tento celkový cieľ sa často porovnáva s „decentralizáciou internetu“.

Čo to robí?

Vďaka použitiu svojho sieťového tokenu Tronix (TRX) umožňuje blockchain Tron tvorcom obsahu a zákazníkom priamu interakciu – eliminuje zbytočné tretie strany alebo „sprostredkovateľov“.

Okrem uľahčenia prenosu hodnoty / dát podporuje blockchain Tron aj použitie smart-kontraktov – čo umožňuje spustenie decentralizovaných aplikácií (DApps). Vývojári, ktorí vytvárajú DApps v sieti Tron, sú schopní vytvárať svoje vlastné tokeny založené na Tron, podobne ako Ethereum a jeho použitie štandardu ERC-20. Tieto tokeny sú však známe ako buď TRC10 alebo TRC20, pri využívaní siete Tron.

Ako funguje Tron (TRX)?

Sieť Tron funguje pomocou vlastného variantu „delegovaného dôkazu o podiele (DPoS)“ známeho ako „Tron-dôkazu o podiele (TPoS)“. Táto forma konsenzu zahŕňa typické postupy vkladania, ktoré sa nachádzajú v podobných protokoloch o dôkaze účasti. Rozdiel je v tom, že v TPoS sú volebné možnosti delegované na volených zástupcov. Tron ďalej poznamenáva, že TPoS umožňuje motivované hlasovanie.

Predpokladaný vývoj?

Na vývoj v spoločnosti Tron dohliada do veľkej miery „Tron Foundation“ – nezisková organizácia, ktorej úlohou je vývoj a hľadanie prípadov použitia projektu..

Spoločnosť Tron do dnešného dňa zrealizovala niekoľko veľkých akvizícií – každú v súlade s cieľom rozvoja decentralizovaného internetu. Nasleduje každý príklad týchto strategických akvizícií.

  • BitTorrent
  • Steemit

Ďalej sa očakáva, že vývojári v spoločnosti Tron budú naďalej pracovať na zvyšovaní škálovateľnosti svojej siete a na pomocných projektoch, ako je napríklad nedávno spustený, Sun Network.

Základná ideológia?

Tron bol založený na silnej skupine ideológií. Boli postavené na myšlienke, že tvorcovia obsahu a spotrebitelia by mali mať prístup k decentralizovanému internetu bez manipulácie mocných spoločností.

Decentralizovaný internet sa všeobecne považuje za demokratickejší, čestnejší a na súkromie zameraný variant internetu, ktorý dnes poznáme.

Prijatie a polemiky?

Pokiaľ ide o prijatie, Tron je pred väčšinou projektov. Nielen, že sa stal trhovou oporou v top 20 projektoch, ale je ľahko dostupný takmer na každej rešpektovanej burze. Táto dostupnosť a popularita tiež viedla spoločnosti v rýchlo sa rozvíjajúcom sektore digitálnych cenných papierov k tomu, aby začali podporovať sieť vydávania tokenov.

Aj keď Tron nemusí byť najkontroverznejším projektom v okolí, od svojho uvedenia na trh má pomerne veľa štikútania. Možno kvôli jeho prítomnosti na sociálnych sieťach vyústili kontroverzie aj rôzne kroky zakladateľa Tronu, Justina Sunu – ako napr. niekoľkomiliónové obedy s Warrenom Buffetom.

Najnovšie viacerí zamestnanci začali súdne konanie proti spoločnosti Tron, ktorá tvrdí, že s nimi bolo nespravodlivo zaobchádzané po vyjadrení obáv z smerovania spoločnosti. Tvrdí sa tiež, že toto zlé zaobchádzanie vyvrcholilo prípadným prepustením zamestnancov.

Toto nie je jediný prípad nespokojného bývalého zamestnanca. V polovici roku 2019 spoluzakladateľ spoločnosti Tron, Lucien Chen, prepadol z postu CTO, pretože bol presvedčený, že sa projekt príliš vzdialil od svojich pôvodných ideológií okolo decentralizácie..

Nariadenia?

V čase písania tohto článku nebolo vydané žiadne oficiálne vyhlásenie regulátorov o klasifikácii spoločnosti Tron. Aj keď to môže byť sľubné znamenie, pretože projekt existuje už roky, neodstraňuje to možnosť, že by sa dané aktívum mohlo považovať za cenný papier. Jedným aspektom tokenov TRX, ktorý by mohol byť dôvodom na obavy, sú integrované možnosti vkladania, pretože to možno považovať za očakávaný výnos / zisk z investície.

V súčasnosti sa všeobecne predpokladá, že tokeny TRX sú tokeny úžitkovosti

Kto to urobil?

Spoločnosť Tron bola pôvodne založená v roku 2014 zakladateľom a generálnym riaditeľom Justinom Sunom. Aktuálna iterácia projektu bola vyvinutá a spustená v roku 2017 spolu s nadáciou Tron.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map