Ako nakupovať Vechain (VET)

VeChain (VET) bol jedným z prvých blockchainov postavených výlučne na uspokojovanie potrieb klientely na podnikovej úrovni. Vývojári v pozadí projekt usilovať sa o zlepšenie riadenia dodávateľského reťazca a životného cyklu produktu pomocou technológie distribuovanej účtovnej knihy (DLT). Dôležité je, že platforma ponúka používateľom rôzne nové funkcie, ktoré ju robia ideálnou pre podniky, ktoré sa snažia vylepšiť protokoly dodávateľského reťazca a obchodné procesy. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte nášho sprievodcu Investovaním do VeChainu.

Uvádzame zoznam 3 najlepších sprostredkovateľov, ktorí ponúkajú možnosť kúpiť VeChain (VET) kreditnou kartou alebo debetnou kartou.

Binance

Binance je jednou z najväčších a najznámejších búrz kryptomien na svete. Výhody nákupu VeChain tu spočívajú v tom, že profitujete z nižších poplatkov za výmenu ako u konkurenčných búrz a zvýšená likvidita vám umožňuje rýchlo nakupovať a predávať, aby ste mohli využívať výhody pohybujúcich sa správ na trhu.

Prečítajte si našu recenziu Binance alebo navštívte stránku Binance.

Použite zľavový kód: EE59L0QP za 10% cashback zo všetkých obchodných poplatkov.

Kraken

Kraken je jedným z dlhoročných mien, pokiaľ ide o burzy kryptomien pôsobiace v tomto priemysle.

Od skromných začiatkov sa stali jedným z najuznávanejších mien vo vesmíre, ktorý ponúka široký výber prostriedkov na obchodovanie vrátane VeChain..

Obchodné náklady sú konkurenčné s ostatnými burzami a naďalej sa vyvíjali, pričom teraz ponúkajú obchodovanie s futures aj s maržami.

Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Kraken alebo navštívte stránku Kraken.

Bittrex

Bittrex je ďalšia burza, ktorá vám v súčasnosti umožňuje nakupovať a obchodovať s VeChain (VET). Bittrex je popredná burza kryptomien, ktorá poskytuje najširší výber kryptomien, sú známe v tomto odbore ako jedna z mála burz, ktorá neúčtuje poplatky za zoznam rôznych projektov a má reputáciu integrity.

Prečítajte si našu recenziu Bittrex alebo navštívte stránku Bittrex.


Čo je VeChain (VET)?

VeChain je open-source blockchainový projekt zameraný na narušenie dodávateľských reťazcov a podnikových operácií. Vývojári tohto projektu spustili v roku 2018 blockchain postavený na mieru s názvom „VeChainThor Blockchain“, ktorý je schopný vykonávať inteligentné kontrakty.

Čo to robí?

VeChain umožňuje rýchly a transparentný prenos hodnoty pomocou technológie blockchain. Okrem toho jeho jedinečná sada atribútov umožňuje vykonávanie zložitých inteligentných zmlúv. Tieto funkcie umožňujú, aby blockchain fungoval ako platobný systém, navyše k decentralizovanej knihe údajov – čo potenciálne nahradí tradične rozčlenené systémy.

Ako funguje VeChain (VET)?

Sieť VeChain funguje prostredníctvom systému duálnych tokenov.

VET – Ako srdce systému VeChain sa tokeny VET používajú ako prostriedok na prenos hodnoty medzi stranami.

VTHO – tieto tokeny sa používajú v spojení s OVP počas prevodov hodnoty. Tokeny VTHO fungujú rovnakým spôsobom ako ‘plyn’ v ethereovom blockchaine – tankovanie.

Tieto tokeny fungujú na VeChainThor Blockchaine, pričom sa dosahuje konsenzus pomocou protokolu „Proof-of-Authority (PoA)“. PoA je variáciou Proof-of-Stake, ktorá obsahuje blokový schvaľovací systém kontrolovaný centrálnou stranou. To vylučuje možnosť anonymného vytvárania blokov – čo je kľúčová vlastnosť blokovania zameraného na podniky.

Predpokladaný vývoj?

Účasť vývojárov na platforme VeChain je v porovnaní s väčšinou projektov pomerne vysoká. Zatiaľ čo ešte prebieha, je uvedených niekoľko upgradov, ktoré sa majú vo VeChain implementovať v nasledujúcich rokoch.

  • Interoperabilita
  • Anonymita

Základná ideológia?

Nadácia VeChain už v minulosti dávala najavo, že projekt sa vyvíja s a jasná ideológia.

„Nadácia VeChain pevne verí v dodržiavanie predpisov a samoreguláciu … Chceme stanoviť štandard v tomto priemysle, aby sme priviedli domov ideológiu, ktorú môžu projekty kryptomeny blockchain zosobňovať“Transparentnosť, spravodlivosť, otvorenosť„, Toto je náš záväzok voči komunite a ekosystému ako celku.“

Prijatie a polemiky?

Po uvedení na trh v roku 2015 je VeChain dlhšie ako väčšina projektov. Táto zostávajúca sila umožnila v priebehu rokov miernu úroveň adopcie. Je pozoruhodné, že spoločnosť VeChain nedávno podpísala partnerstvo s gigantom cestovných agentúr Travala.com, ktorý umožní použitie tokenov VET ako spôsobu platby na platforme.

Úplný zoznam nadviazaných partnerstiev získate kliknutím na ikonu TU.  Niektoré z pozoruhodnejších spoločností na tomto zozname sú nasledujúce.

  • Walmart Čína
  • BMW Group
  • ENN Energy Holdings Limited
  • H&M

Takéto úrovne prijatia umožnili spoločnosti VeChain pevne sa uchytiť v top 30 projektoch, keď sa zoradili podľa trhových kapacít.

Počas svojej životnosti sa spoločnosti VeChain podarilo zostať relatívne kontroverznou. Osamelým podujatím, ktoré vyniká, bola a Hack 6,5 milióna dolárov, ku ktorému došlo koncom roka 2019. Je potrebné poznamenať, že táto udalosť nastala v dôsledku ľudskej chyby, nie nedostatku v samotnom kódovaní projektu.

Nariadenia?

Regulačné orgány do dnešného dňa neposkytli žiadnu oficiálnu klasifikáciu VeChain. Zatiaľ čo podobné projekty, ako napríklad Ethereum, sa nepovažujú za cenné papiere, zostáva riziko, že je to tak z dôvodu nedostatočnej decentralizácie.

Ako pri každom projekte, aj pri obchodovaní / držaní postupujte opatrne, pretože klasifikácia digitálneho aktíva sa môže kedykoľvek zmeniť.

Kto to urobil?

VeChain bol vytvorený v roku 2015 používateľom Sunny Lu.  Sunny Lu pôsobila predovšetkým ako CIO spoločnosti Louis Vuitton China predtým, ako sa stala vedúcou spoločnosťou VeChain.

Zatiaľ čo Sunny Lu zostáva na čele spoločnosti VeChain, na celý ekosystém dozerá výbor volených odborníkov, známy ako „VeChain Steering Committee“..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map