Nábor poradcov STO

Spustenie ICO je komplikovaný proces, ale spustenie STO je ešte zložitejšie. Dôvodom je ďalší požadovaný súlad s právnymi predpismi a potreba dokončiť správne prebiehajúce KYC a AML pre investorov..

Podniky a začínajúce podniky by sa mali sústrediť na to, čo je dôležité, a to je úspech ich podnikania. Naučenie všetkých podrobností týkajúcich sa spustenia STO by nemalo byť úlohou, ktorú hráte. Je to príliš komplikované pre trh pre začiatočníkov a akákoľvek náhodná chyba alebo opomenutie by v budúcnosti mohli spoločnosť stáť oveľa viac, než keby sa veci robili správne.

Ďalej uvádzame niektoré z problémov, s ktorými sa stretnete, ak sa test STO nevykonáva podľa kódu.

 • Na burzách nebude uvedená žiadna STO, ktorá má potenciálne právne problémy. Aj strata jednej burzy môže zriediť budúcu likviditu a hodnotu vašej značky.
 • SEC alebo iné vládne orgány vám môžu udeliť pokutu alebo v najhoršom prípade pozastaviť vaše operácie.
 • Nesprávne fungovanie KYC alebo AML by mohlo ohroziť budúce bankové vzťahy a mohlo by viesť k konfiškácii finančných prostriedkov.
 • Pre tých vo vesmíre by ste mohli pôsobiť neprofesionálne.
 • De-optimalizácia výšky potenciálneho zvýšenia.

Toto je ukážka právnych a finančných dôvodov, prečo by ste mali využívať outsourcing v maximálnej možnej miere. To nezohľadňuje náklady na stratu príležitostí, keď sa vaši zamestnanci zameriavajú na technológiu STO verzus podnikanie. Špecializujte sa na to, v čom ste dobrí, čo vedie vaše podnikanie, a zvyšok objednajte externe.

Môže byť ťažké vedieť, kde začať. Prirodzenou snahou je vyhľadať poradcu. Zlým prístupom k nájdeniu poradcu je vyhľadanie „STO Advisor“ na Googli a použitie prvej služby, ktorú nájdete. Toto z nikoho nerobí poradcu STO, iba z neho urobí niekoho, kto je dobrý v optimalizácii vyhľadávacích nástrojov.

Mali by ste sa oboznámiť s odvetvím tokenizovaných cenných papierov. Dozviete sa, komu v tomto priemysle môžete dôverovať a kto je jednoducho v prospech seba. Ak je to možné, zúčastnite sa niekoľkých konferencií o bezpečnostných tokenoch. Zmiešajte sa, sieťujte, ale hlavne sa učte.

Krypto priemysel je plný podvodníkov, ale čo je ešte šokujúcejšie, je vysoký počet ľudí, ktorým jednoducho chýba akýkoľvek typ obchodného zmyslu. Uistite sa, že ktokoľvek, koho si najmete ako poradcu, má skúsenosti a dôveryhodné meno.

Cenný poradca STO sa prihlási do vašej spoločnosti, iba ak verí v projekt. Nechcete poradcu, ktorý slepo radí každému, kto ho kontaktuje. Dôvodom je to, že najcennejšou úlohou poradcu je osoba, ktorá vás zoznámi so správnymi kontaktmi. Ak sa poradca STO pokúsi spojiť nevyžiadané projekty s jeho existujúcou sieťou, táto sieť sa rýchlo naučí poradcu ignorovať. Preto sú najlepší poradcovia veľmi selektívni v tom, s kým spolupracujú.

Druhou najdôležitejšou úlohou poradcu je ako ozvučná doska. Nie ste si istí, ako trh zareaguje na váš podnikateľský nápad? Ak je to tak, môže byť poradcom niekto, s kým sa poradíte. Dobrý poradca bude k vám úprimný, ak má pocit, že sa niečo obráti proti vám a poškodí vašu reputáciu.

Poradca môže vykonávať aj tieto činnosti:

 • Úvod do správnej právnej rady
 • Úvod do vydavateľov tokenov
 • Úvod do potenciálnych investorov
 • Odporúčania týkajúce sa jurisdikcií, ktoré sa majú začleniť
 • Optimalizácia bielej knihy / obchodného plánu.
 • Pripojenie sa k udalostiam za účelom diskusie o projekte.
 • Odporúčanie zmien plánovanej podnikovej štruktúry.

Ako odmeňujete poradcu? Môže to mať formu vlastného imania alebo tokenov. Je dôležité, aby bol poradca skutočne zapojený a aby nebol kompenzovaný za to, že má svoj profil na webovej stránke STO. Kompenzácia môže dosiahnuť až 3%, ale je to trochu vysoké a záleží to na hodnote projektu, jeho potenciáli na škálovanie atď. Ak niekto vášmu projektu verí, mal by byť ochotný byť poradcom v rozsahu 1 až 1,5. % vlastného imania alebo tokenov.

Dôležité je, aby ste využili niekoho, kto sa stane obchodným partnerom. Majú na pamäti váš úspech, a preto sa budú usilovať o dosiahnutie vášho úspechu. Máme tiež zoznam poradcov bezpečnostných tokenov.

Dodatočný komentár: Ako spoluzakladateľ spoločností Securities.io a BlockVentures Príležitostne ma oslovia ohľadom poradenstva / konzultácie s STO. Zvážim to až po stretnutí so zakladateľmi a po pohode v projekte.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map