Spoločnosť Nu + – udržateľnosť s čokoládou a stromami

Nie každá STO sa musí točiť okolo tokenizácie v hodnote miliárd dolárov. Jedným z ťahov smerom k sektoru digitálnych cenných papierov je schopnosť otvárať príležitosti na vytváranie kapitálu pre spoločnosti všetkých veľkostí. Mladý začínajúci podnik uznal potenciálne výhody, ktoré môžu mať pri prechode na tento nový spôsob zvyšovania kapitálu.

Spoločnosť Nu + Company, nemecká spoločnosť so zameraním na zdravé a udržateľné stravovacie postupy, oznámila svoj zámer získať finančné prostriedky prostredníctvom tokenizačnej platformy NeuFund. Spoločnosť sa špecializuje na rad čokoládových tyčiniek, ktoré sa vyznačujú jedinečnými vlastnosťami.

Aj keď zatiaľ neboli zverejnené všetky podrobnosti o ich predpokladanom zvýšení, spoločnosť sprístupnila svoje ihrisko pre záujemcov..

Pretože táto udalosť generovania kapitálu je v Lichtenštajnsku štruktúrovaná ako ponuka bezpečnostných tokenov, s najväčšou pravdepodobnosťou sa zavedú prísne opatrenia na zabezpečenie súladu. To znamená prístup iba k akreditovaným investorom spolu s typickými AML & Postupy KYC – aj keď, ako už bolo uvedené, štruktúrovanie podujatia sa ešte musí potvrdiť.

Blockchain

Veľkú časť odvolania, ktoré stojí za spoločnosťou, ako je The Nu + Company, predstavuje ideológia, ktorá ich vedie. Táto skutočnosť nie je nezvyčajná v mnohých spoločnostiach, ktoré vyhľadávali výhody blockchainu. Pretože táto technológia umožňuje ľahký prístup ku kapitálu – a pri zvyšovaní novej úrovne efektívnosti v mnohých operáciách spoločnosti – tokenizácia prostredníctvom spoločnosti Neufund je priamo v uličke spoločnosti Nu + Company.

Ďalším príkladom spoločnosti využívajúcej blockchain na dosiahnutie svojich cieľov v oblasti zlepšenia nášho vplyvu na Zem je Almond. Tento londýnsky start-up vyvinul intuitívnu aplikáciu, ktorá má stimulovať udržateľné nákupné návyky. Rovnako ako spoločnosť Nu + Company, bude Almond vysádzať stromy na vyrovnanie uhlíkových stôp na základe aktivity používateľov. Nezabudnite si prečítať nasledujúce články, kde sa dozviete viac o tom, ako Almond zamýšľa ovplyvniť zmeny.

Almond – Buď tou zmenou, ktorú Zem potrebuje

Séria rozhovorov – Oliver Bolton, generálny riaditeľ spoločnosti Almond Impact

Zdravo uvedomelá čokoláda

Spoločnosť Nu + Company dodnes vyvinula rôzne čokoládové tyčinky. Tieto výrobky boli navrhnuté s ohľadom na zdravie životného prostredia i ľudského tela. Sú vegánske, bohaté na živiny a uvádzané tak, že obsahujú o 65% menej cukru ako tradičná čokoládová tyčinka.

V súčasnosti má spoločnosť Nu + Company produktový rad s tromi vlajkovými produktmi.

  • nucao
  • nucao biela
  • nupro
  • Malý na povrchu, veľká zmena zospodu

K dnešnému dňu sa týchto výrobkov celkovo predalo viac ako 1,5 milióna, čo v minulom roku prinieslo tržby viac ako 2 milióny EUR.

Kompletný balík

Spoločnosť Nu + je viac než len ich produkt. Aj keď bola ich čokoláda vyrobená s ohľadom na zdravie a udržateľnosť, tím nezostal len pri tom. Aký má zmysel vyvinúť takýto produkt, iba zabaliť čokoládu tradičným spôsobom? Tj. plast.

To viedlo tím k nedávnemu založeniu dohody so spoločnosťou Futamura. Spoločnosť Nu + pri tom využije produkt Futamura s názvom „NatureFlex“. Jedná sa o novú formu balenia, ktorá má potenciál nahradiť plast. Nasleduje niekoľko kľúčových znakov toho, čo ponúka NatureFlex.

  • Zalepiteľné teplom
  • Obnoviteľné
  • Kompostovateľný

Výsadba stromov

Spomínaná ideológia, ktorá vedie spoločnosť The Nu + Company, nie je len na parádu. Tím, ktorý stojí za projektom, má v úmysle plne konať podľa svojej myšlienky udržateľnosti. To je najzreteľnejšie v ich sľube, že sa budú podieľať na obnove lesného hospodárstva v rámci ostrovného štátu Madagaskar.

Prísľubom v mene spoločnosti Nu + je, že za každý predaný bar bude spoločnosť financovať výsadbu jedného stromu. Presnejšie, budú sadiť mangrovové stromy – známe svojou schopnosťou konzumovať vysoké hladiny CO2.

Madagaskar nie je ako žiadne iné miesto na Zemi a človeka fascinuje už celé desaťročia vďaka jedinečnej divočine, ktorá sa nachádza v jeho lesoch. Bohužiaľ sa verí, že zhruba 97% suchých lesov v krajine je zdecimovaných – predovšetkým vďaka ľudskej činnosti. Pre tých, ktorí si predplatia Netflix, bola vyrobená originálna produkcia pod názvom „Naša planéta“. V tejto sérii sa nachádza objasňujúca epizóda, ktorá pojednáva o rozsahu tejto problematiky a ktorá naďalej trápi Madagaskar.

Tím 

Aj keď má tím spoločnosti The Nu + Company viac ako 40 vrátane poradcov, predstava trojice spoluzakladateľov ju postavila na nohy.

Každý z týchto jednotlivcov sa môže pochváliť diplomom z priemyselného inžinierstva – profesie, ktorá je zvyčajne založená na maximalizácii efektívnosti systémov a produktov. Je to niečo, čo by malo dobre slúžiť tímu, pretože sa zdá, že tento start-up sa skutočne rozbehol.

Pozerám na teba

Spoločnosť Nu + je v šťastnom postavení v nadväzovaní na ďalšiu nedávno úspešnú kampaň hostenú prostredníctvom spoločnosti Neufund. GreyP je chorvátska technologická spoločnosť zameraná na transformáciu sektoru mobility s prílivom „inteligentných funkcií“. Svoju STO tiež usporiadali v Lichtenštajnsku, podobne ako nadchádzajúca STO, o ktorej sa tu dnes diskutuje. Ich proces a skúsenosti by mali pôsobiť ako hrubý plán spoločnosti Nu +, ktorá napreduje, pretože sa snaží napodobniť úspech GreyP.

GreyP boduje s NeuFund STO – Black One Entertainment na palube

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map