Je v poriadku byť iný – krypto v Indii

Posledné dva roky boli pre indický trh s kryptomenami najtemnejšie, pretože od zákazu Reserve Bank of India (RBI) musel každý relevantný vývoj v tomto priemysle čeliť náhlemu ukončeniu. 4. marca, keď Najvyšší súd zrušil príkaz RBI, indický trh s kryptomenami opäť vyvolal ďalšiu drastickú zmenu.

Vyzerá to, že viera kryptomeny vyzerá jasnejšie a sme radi, že máme troch miestnych vplyvných používateľov, ktorí s nami zdieľajú viac informácií o kryptomene v Indii.!

Najprv si vypočujeme Kashifa, zakladateľa spoločnosti Kryptomena

Aká je kryptokultúra v Indii?

India prispieva 17% do svetovej populácie, má však iba 1% podiel na celkovom objeme kryptomeny na celom svete. Ľudia v Indii investujú do kryptomeny s myslením „chal risk le ke dekhte hain“. (Preklad: Poďme riskovať.)

Ľudia si neuvedomujú silné základy kryptomeny. V Indii je maximálny záujem zaznamenaný vo vekovej skupine 18 – 24 rokov, ale to tiež znamená, že priemerná veľkosť lístka pri transakcii je na nižšej strane.

Môžete zdieľať niektoré z úspešných krypto aplikácií v Indii?

Zdá sa, že k dnešnému dňu neexistuje aplikácia, ktorá by riešila nejaký skutočný účel a bola by prijatá masami. Existuje len málo indických búrz, ktoré tvrdia, že prostredníctvom ich aplikácií môžete priamo dobíjať svoj mobil a DTH, existuje veľa hráčov, ktorí si vyskúšajú prácu v oblasti požičiavania. Myslím si, že v budúcnosti uvidíme veľa hráčov v požičiavaní priestoru.

Čo zvyčajne ľudia v Indii robia s kryptami? (Pravidelne držte alebo obchodujte)?

India verí v obchodovanie a to naznačujú údaje. Nedávny nárast objemu naznačuje, že Indovia milujú obchodovanie.

Aké populárne je krypto v Indii?

V Indii sú kryptomeny stále veľmi skoro, aj po rozsudku najvyššieho súdu existuje vzrušenie. COVID19 tiež tlačil na ľudí, aby premýšľali o alternatívach, a hľadanie kryptomien sa v Indii zvýšilo. Dúfame v priaznivú reguláciu kryptomeny v Indii.

Ďalej máme Pán krypto India na riešenie niektorých otázok:

Existujú bitcoinové bankomaty vo vašej krajine?

Žiadne bankomaty. Jeden bol spustený minulý rok, ale bol okamžite odstavený.

Na stupnici od 1 do 10 (10 je najjednoduchšia), ako by ste ohodnotili pohodlie a prístupnosť ľudí k nákupu bitcoinov s fiatom?

3 až 4, nie je to také ľahké, pretože vysoké požiadavky na KYC a vysoká prémiová úroveň.

Môžete pomenovať niektoré populárne kryptomeny / projekty vo vašej krajine?

Bitbns, WazirX, Matic network, Coindcx

A máme Shrikar od spoločnosti Blockmanity, ďakujeme za zdieľanie vašich myšlienok!

Aké populárne je krypto vo vašej krajine?

Kryptomena je a bola v Indii populárna z nie tak dobrých dôvodov v minulosti, ale nedávno sa stoly obrátili na to, že Najvyšší súd Indie zrušil výzvu RBI na úplný zákaz kryptomeny.

S postupným kolapsom tradičného bankového systému sa v poslednej dobe čoraz viac ľudí obracia k kryptomene, aby získali lepšie investičné príležitosti. Keďže India je jednou z vysoko obývaných krajín na svete, dokonca len malé percento Indov veriacich v kryptomenu by bolo väčšie ako samotná populácia väčšiny krajín. Keď to zhrnieme, kryptomena je v Indii pomerne populárna, ale stále je vo fáze zrodu.

Aký je názor vašej krajiny na reguláciu kryptomien?

RBI je kvôli kryptokontinentálnym pravidlám riskantné. Najvyšší indický súd však vyčistil vzduch zrušením plošného zákazu obchodovania s kryptami.

India však plánuje regulovať kryptomeny a pred prijatím konečného rozhodnutia čaká na rozsudok Najvyššieho súdu, ktorý ich bude riadiť. Vláda zvažuje, či môžu virtuálne meny regulovať Indická rezervná banka, podľa ľudí informujúcich o vývoji. O rámci nariadenia sa rozhodne po rokovaniach s centrálnou bankou.

Opýtajte sa svojho priateľa alebo rodiny, či sa v momente ponuky rozhodnú prijať 50 USD alebo 1 BTC, aká bude ich odpoveď?

Jednoznačne BTC. Chytil by som sa toho hneď, keď mi to niekto ponúkne.

Pre národ s takým rýchlo sa rozvíjajúcim trhom a vášňou pre rozvoj financií s vládou, ktorá má postupne zdvíhajúci duchaprítomnosť, je ťažké ktokoľvek predpovedať krypto priemysel v Indii a aká môže byť prosperujúca jeho budúcnosť.

Ak máte akékoľvek otázky, sledujte OKEx Academy na Twitteri:

Zaregistrujte sa a vložte alebo obchodujte minimálne 10 USDT, aby ste získali odmenu nového používateľa 3 USDT!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map