Jazda na augustovej vlne s mincami OKEx Jumpstart

Malta, 21. augusta 2020 – August sa zatiaľ ukázal ako priaznivý mesiac pre ceny mnohých významných tokenov na OKEx. Najmä OKEx Jumpstart, inkubátor tokenov od spoločnosti OKEx, ktorý doteraz spustil 26 projektov na OKEx, zaznamenal rekordné ROI z viacerých projektov. Spoločnosť OKEx Jumpstart, ktorá bola prvýkrát uvedená do života v roku 2019, je platformou na predaj tokenov, ktorá pomáha zverejňovať kvalitné blockchainové projekty a dostať sa na likvidný a svetový trh. Jumpstart má ďalšiu výhodu v tom, že pomáha podporovať rast trhu blockchain a podporuje zdravý ekosystém pre digitálne aktíva.

Generálny riaditeľ OKEx Jay Hao verí, že Jumpstart priťahuje čoraz viac projektov kvôli sile značky, užívateľskej základne a marketingových zdrojov spoločnosti OKEx, a komentuje:

„Mnoho projektov považuje mnohé výhody silného inkubátora, ako je Jumpstart, za obrovské zlepšenie ICO. Vďaka Jumpstart funguje OKEx ako spoľahlivý sprostredkovateľ medzi predplatiteľmi a projektovým tímom, ktorý sa snaží spustiť svoj token. Zatiaľ čo investovanie do ľubovoľného kryptomeny so sebou nesie vlastné riziko a investorom sa vždy odporúča, aby si robili vlastný prieskum, držitelia OKB, ktorí sa zúčastňujú programu Jumpstart, majú ubezpečenie, že spoločnosť OKEx vykonala náročnú náležitú starostlivosť o životaschopnosť a dôveryhodnosť každej uvedenej ponuky. “

Niekoľko nedávnych projektov Jumpstart, najmä tých, ktoré zahŕňajú DeFi, vynikli v prekonávaní očakávaní a generovaní veľkých NI pre prvých investorov.

CESTNÁ

Predaj 9. tokenu Jumpstart s CESTNÁ bola uvedená na trh 14. novembra 2019. ROAD je automatická účtovná kniha, ktorá pokrýva celú interakciu počas životného cyklu a účtovné systémy pre automobily založené na technológii blockchain. Z ceny na zozname 0,0143 USD sa ROAD 1. augusta 2020 prelomila okolo 0,03 USD, ale v polovici augusta dosiahla maximum cez 0,17 USD a v čase písania článku sa ustálila na 0,13 USD. S ROI zhruba 1 000% je hviezdny výkon ROAD obzvlášť pozoruhodný medzi mincami Jumpstart.

WaykiChain (WGRT)

WaykiChain (WGRT) bol 14. projekt Jumpstart zahájený 17. júna. WaykiChain je verejný blockchain zameraný na technológiu blockchainu a vývoj aplikácií. Spoločnosť WaykiChain si kladie za cieľ vybudovať decentralizovanú platformu a ekosystém na svetovej úrovni a v máji 2018 spustila prvú hernú predpoveď založenú na smart kontraktoch DApp. Z ceny na zozname 0,003 USD sa cena WGRT začiatkom augusta zvýšila na 0,0122 USD, postupne sa však v polovici roka zvýšila na 0,027 USD -August. S ROI takmer 1 000% je WGRT jednou z vynikajúcich ponúk Jumpstart roku 2020.

HyperDAO (HDAO)

10. predaj tokenov Jumpstart s HyperDAO (HDAO) bola uvedená na trh 25. februára 2020. HyperDAO, podporované technológiou distribuovanej účtovnej knihy a blockchainu, si kladie za cieľ poskytnúť efektívny, transparentný a spoľahlivý DeFi ekosystém, ktorý je riadený členmi komunity. S cenou na zozname 0,01 USD sa HDAO začiatkom augusta pohybovala na 0,022 USD, ale zvýšila sa o 50%, aby dosiahla maximum 0,033 USD, a potom sa v čase písania článku dostala na 0,0245 USD..

Na porovnanie, ostatné projekty Jumpstart zaznamenali v auguste menej ziskov, ale od svojich IEO mali stále veľké ROI.

Digital Entertainment Asset Pte.Ltd (DEP)

Spoločnosť Digital Entertainment Asset Pte.Ltd alebo DEA spustila 8. apríla 2020 token DEP – 11. projekt spoločnosti OKEx Jumpstart – s dvoma predplatiteľskými reláciami. DEA, a "PlayMining" Platforma (tj. hra počas hrania) sa venuje vytváraniu významnej ekonomiky digitálnej zábavy využitím blockchainu ako základnej technológie. Pri cene s kótovaním 0,0025 USD zaznamenala spoločnosť DEP počas druhého a tretieho štvrťroka 2020 masívne zisky, ktoré začiatkom augusta dosiahli 0,008077 USD. Napriek tomu, že jeho cena klesla na 0,007 706 USD, v čase písania tohto článku má DEP stále ROI vyššiu ako 300%.

Odkaz NDN (NDN)

Spoločnosť OKEx Jumpstart uviedla NDN Link (NDN) ako svoj 13. projekt predaja tokenov 20. mája 2020. NDN Link vyvíja budúcu sieťovú technológiu s názvom Named Data Networking. Cieľom NDN Link je vybudovať sieťovú technológiu novej generácie zameranú na obsah s poslaním podporovať vývoj novej generácie internetových aplikácií a služieb. S cenou za kótovanie 0,006 USD dosiahol NDN v polovici júla historické maximum 0, 0282, ktoré sa začiatkom augusta znížilo na 0,01304 USD a momentálne sa pohybuje okolo 0,0104 USD.

Viac informácií o OKEx Jumpstart nájdete na https://bit.ly/2CItyzA

KONIEC

O spoločnosti OKEx

OKEx, popredný svetový kryptomenový spot a burza derivátov, ponúka najrôznejšie trhy, na ktorých globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie – vrátane futures, permanentného swapu a opcií – s hlavnými kryptomenami, ktoré investorom ponúkame flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá

Vivien Choi

Email: [chránené e-mailom]

@vivienchoi

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map