Nadácia OK Blockchain uvádza ôsme a najväčšie kolo spätného výkupu a spaľovania spoločnosti OKB, prvého tokenu plne cirkulujúcej platformy na svete

Spoločnosť OKEx (www.okex.com), najväčší svetový spot kryptomeny a burza derivátov, oznamuje, že nadácia OK Blockchain Foundation, vydavateľ spoločnosti OKB, spustila ôsmy a najväčší výkup a spaľovanie tokenov OKB. V období od 1. marca do 31. mája bolo celkovo odkúpených a spálených 3 509 874,52 OKB (čo zodpovedá cene OKB 2. júna 2020, čo predstavuje 19 000 000 USD). To predstavuje nárast o milión dolárov oproti predchádzajúcemu obdobiu.

Iniciatíva OKB na spätný nákup a spálenie

Nadácia OK Blockchain Foundation spustila 4. mája 2019 iniciatívu výkupu a spaľovania OKB za vtedy cirkulujúcu dodávku 300 miliónov OKB. Cieľom spätného odkúpenia a spálenia nie je ovplyvnenie ceny tokenu, ale podpora udržateľnosti ekosystému OKB a ďalšie prípady použitia OKB, čo bude prospešné pre jeho držiteľov..

Od dnešného dňa, po ôsmom kole odoslania OKB do a adresa čiernej diery spáliť, celkovo bolo spálených 20 671 583,58 OKB. Aktuálny náklad OKB je 279 328 416,42.

Po zavedení testnetu OKChain vo februári 2020 bolo spálených aj 700 miliónov nevydaných tokenov OKB a bolo prijaté rozhodnutie o vydávaní ďalších tokenov v budúcnosti. Týmto sa token OKB konvertoval na plne deflačný token, ako aj na prvý token platformy s plnou cirkuláciou na svete.

Výhody pre používateľov OKB

S cieľom poskytnúť používateľom OKB maximálny úžitok sa dôraz kladie na ďalšie partnerstvá a prijatie OKB nielen na platforme OKEx, ale aj s globálnymi ekologickými partnermi. Ekosystém OKB sa naďalej rozširuje a prináša používateľom OKB výhody mnohými novými a zaujímavými spôsobmi.

Aktualizácie na OKChain

Od uvedenia na trh vo februári tohto roku došlo v OKChain k rýchlemu pokroku a testnet OKChain bol nedávno aktualizovaný na verziu 0.10. Táto nová verzia optimalizuje mechanizmus hlasovania pre ekologické uzly a tiež začala globálny nábor supernodov. Držitelia OKB si po spustení mainnetu užijú 100% mapovanie blokov pôvodného tokenu OKChain (OKT).

OKT poháňa ekosystém OKChain a jeho používatelia môžu fungovať ako overovatelia a supernody a pôsobiť ako hlasovací zástupcovia. Držitelia OKB sa tiež môžu stať supernódami v ekosystéme OKChain s väčšími hlasovacími právami na vývoj reťazca a so schopnosťou vydávať vlastné DEX a zoznam obchodných párov.

Prvá várka aliancií OKChain zahŕňa verejné reťazce, prehliadače, peňaženky a banské bazény a používatelia OKChain môžu využívať prvotriedne služby ponúkané poprednými globálnymi partnermi OKChain..

Viac privilégií na platforme OKEx a ďalej

Držitelia OKB majú v súčasnosti čoraz viac privilégií na platforme OKEx i mimo nej. V súčasnosti môžu držitelia OKB pri obchodovaní využívať 14 interných preferenčných možností, vrátane zliav z poplatkov za obchodovanie, možnosti investovať do sľubných blockchainových aktív prostredníctvom OKEx Jumpstart, možnosť získať pasívny príjem pomocou OKB Savings a možnosti platby u určených obchodníkov..

Aby uspokojila rastúce požiadavky svojich používateľov a pokračovala v rozvoji ekosystému OKB, rozširuje OKB svoje obchodné kanály po celom svete. Patria sem obchodné páry C2C (OKB podporuje mnoho bežných fiat mien, vrátane USD, Euro, kórejských wonov, vietnamských dongov, indonézskych rupií a rubľov) a spotové obchodovanie OKB na viac ako 50 burzách vrátane Bitfinexu a BitMEXu. Tieto obchodné kanály sa budú naďalej rozširovať v prospech majiteľov OKB.

OKB tiež vyvinula 50 aplikačných scenárov po celom svete od platieb, pôžičiek a finančného riadenia až po cestovný ruch, životné služby, sociálne siete a zábavu. Držitelia OKB môžu využívať rôzne kvalitné služby od hypotekárnych úverov až po hotelové rezervácie a bezpečnostné služby využívajúce OKB. Ďalšie informácie nájdete na stránke Podpora spoločnosti OKEx.

KONIEC

O spoločnosti OKEx

Na najväčšom a najrôznorodejšom trhu s kryptomenami na svete je OKEx miestom, kde globálni obchodníci s kryptomenami, baníci a inštitucionálni investori prichádzajú spravovať kryptomeny, zvyšovať investičné príležitosti a zaisťovať riziká. Poskytujeme spotové a derivátové obchodovanie vrátane futures, permanentných swapov a opcií na hlavné kryptomeny, ktoré investorom ponúkame veľkú flexibilitu pri formulovaní ich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká.

Kontakt pre médiá:

Vivien Choi

E-mail: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map